Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
exec

Panel klienta

Polecane posty

Jak wiadomo przy wyborze usług hostingowych najważniejsza jest jakość. Ale co z panelami klienta? Może podpiąć gdzieś taki dział, w którym każdy mógłby wyrazić swoją opinie co do funkcjonalności i łatwości obsługi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie, bo znów zacznie się dyskusja o wyższości "świąt bożego narodzenia" nad "wielkanocą" (napisałem z małych liter i w cudzysłowiu specjalnie). Czyli mielibyśmy kolejny flamewar "DirectAdmin vs. cPanel"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Każdy ma swoje plusy i minusy. Jednemu pasuje to, drugiemu tamto. I to tyle w tym temacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale mowa o panelu klienta czy panelu zarządzania kontem ? :P

Dobra wiem.. czepiam się.. (człowiek z wiekiem nabiera coraz ciekawszego humoru)

 

Jeśli mowa o panelu klienta, jak na razie nieszczęsny home ma niezły, az, masternet także robi się coraz czytelniejszy. Niestety prohost ze swoim panelem leży dokładnie (mowa wciąż o czytelności), o active-hosting się nawet nie wypowiem. Lwia część jednak posiada te samo oskryptowanie, więc także nie jest to najlepszy wybór.

 

Swoją drogą te panele klienta często widzę zrobione "aby Polska nie zginęła" czyli ulicznie mówiąc na odwal.. i bardzo zastanawia mnie dlaczego w ten sposób firemki hostingowe podchodzą do tego zagadnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ale mowa o panelu klienta czy panelu zarządzania kontem ? :P

Dobra wiem.. czepiam się.. (człowiek z wiekiem nabiera coraz ciekawszego humoru)

 

Jeśli mowa o panelu klienta, jak na razie nieszczęsny home ma niezły, az, masternet także robi się coraz czytelniejszy. Niestety prohost ze swoim panelem leży dokładnie (mowa wciąż o czytelności), o active-hosting się nawet nie wypowiem. Lwia część jednak posiada te samo oskryptowanie, więc także nie jest to najlepszy wybór.

 

Swoją drogą te panele klienta często widzę zrobione "aby Polska nie zginęła" czyli ulicznie mówiąc na odwal.. i bardzo zastanawia mnie dlaczego w ten sposób firemki hostingowe podchodzą do tego zagadnienia.

 

Bo żeby zrobić (napisać) dedykowany panel klienta pod konkretna firmę trzeba wyłożyć kilka tys zł. Więc ta Twoja "firemka" nie brała by 100 zł za rok tylko 1000 zł, proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ja wolę autorskie panele zarówno do zarządzania serwerem jak i panel klienta (ś.p Inasne, MasterNET.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nasz panel klienta jest prosty - podstawowe listy usług/link do danych konta/link do faktur/ostatnie transakcje. Nie wiem jak coś tak prostego może być mało czytelne.

 

Ale trzeba iść z postępem i pracujemy nad nową wersją strony i nowym panelem klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie nasz panel klienta jest prosty - podstawowe listy usług/link do danych konta/link do faktur/ostatnie transakcje. Nie wiem jak coś tak prostego może być mało czytelne.

 

Ja tak samo uważam jak miałem chyba jakieś 8miechów temu tam konto.

Wszystko było na swoim miejscu prosto i czytelnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie nasz panel klienta jest prosty - podstawowe listy usług/link do danych konta/link do faktur/ostatnie transakcje. Nie wiem jak coś tak prostego może być mało czytelne.

 

Ale trzeba iść z postępem i pracujemy nad nową wersją strony i nowym panelem klienta.

 

Mam i korzystam od dawna.. wybacz że uraziłem ale widziałem o wiele prostszych paneli od waszego.. :) no offence.. subiektywne odczucie jedynie.. Rozumiem że to ładnie przetłumaczony gotowiec i że może nie to jest ważne przy hostingu, na którego nie narzekam. Jednak zbyt ładny to on jednak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×