Skocz do zawartości
drajvver

Widok tematu

Polecane posty

Cześć.

 

Wróciłem z wakacji, a tutaj taki zonk, wyświetlanie tematu samo przestawiło mi się na "drzewkowe", wie ktoś jak to wyłączyć? Nie ma opcji, żeby ktoś grzebał w ustawieniach, bo komputer był nie ruszany przez cały tydzien, kiedy nie było mnie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie czary robi googlebot. :P

 

 

Zaobserwowałam to u siebie na IPB.

 

Jak wpuszcza się robota, żeby czytał forum na prawach użytkownika to sam przestawia sobie widok forum (jak mu się tego nie zabroni) nie wiem czemu tak robi, ale w tej wersji zapamiętuje wątki.

Jeśli się wejdzie na forum przez wyszukiwarkę Google to ciastka łapią ustawienia robota i stąd pojawia się drzewko.

 

Długo główkowałam dlaczego tak się dzieje, bo też miałam sporo zapytań na forum: ktoś grzebał w ustawieniach!!! i wygłówkowałam sobie, że jak robot wraca do wątku w którym pojawiły się nowe odpowiedzi to chce czytać tylko nowe, sprawdza po datach a jak ma ustawione drzewko to szybciej to sobie znajduje.

 

Kobieca pokręcona teoria ale w kontaktach z google się sprawdza ;) niekoniecznie przy czytaniu for...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up - racja, tak dzieje się często na IPB - na forum.php.pl właściwie zawsze ;)

 

to chce czytać tylko nowe, sprawdza po datach a jak ma ustawione drzewko to szybciej to sobie znajduje.
To raczej tak nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IPB jest chyba przereklamowane ... ja jednak z płatnych skryptów jestem zwolennikiem vBulletin i BurningBoard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia przypasowania.

Jeden lubi pomarańcze drugi jak mu stopy śmierdzą ... nie potrafię ocenić, które z tych for jest lepsze, IPB przypadło mi do gustu i tak już zostało. ;)

 

 

To raczej tak nie działa.
Nikt nie wie jakimi pobudkami kieruje się googlebot wędrując po sieci tu i tam...

 

 

 

<mamuśka siadła na taboretce, złożyła ręce na podołku i zamyśliła się głęboko>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×