Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wojtek123

Dziwny problem w hekko...

Polecane posty

Witam. Mam pakiet www w hekko. Na tym postawioną joomle. Wczoraj przez przypadek na wszystkie pliki nadłem chmody 777...

Otóż teraz strona zwraca błąd 403( strona ). Wydaje mi się, że wogóle serwer nie wczytuje publich_html... Chmody nadalem juz poprawne, ale nadal nic się nie pokazuje. Dodatkowo, jeśli zrobie katalog wht/index.html to jest ten sam komunikat. Nie wie ktoś, co można z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

katalog domeny /home/user/domains/domena 711

public_html 755

cgi-bin 755 z jego zawartość 555

reszta plików 644 a katalogi na 755

 

 

 

WYgląda jakby / było możliwe do zapisu - zapewne o to chodzi więc support hekko wklika Ci to w ssh w parę sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bok oczywiście poszedł ;-).

Sam public_html domeny ma 755, ale jak wchodzę np. w DA to ma 777 w głównym katalogu, a potem po wejściu w domene już 755.

Zrobiłęm to co napisałeś najdmen i dalej to samo.

Już czuję oddech drużynowego na szyi, jak będzie chciał wejść na strone... ;-(

@edit

Udało się. Nie było katalogu domains bo tylko jedna domena była na koncie. Dodałem jakąs na szybko z promocji w home i nadałem dobre chmody.

Dzięki najdmen, uratowałeś mi zycie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bok oczywiście poszedł ;-).

Sam public_html domeny ma 755, ale jak wchodzę np. w DA to ma 777 w głównym katalogu, a potem po wejściu w domene już 755.

 

Symlink miał 777 :)

 

@edit

Udało się. Nie było katalogu domains bo tylko jedna domena była na koncie. Dodałem jakąs na szybko z promocji w home i nadałem dobre chmody.

Dzięki najdmen, uratowałeś mi zycie. :)

 

no problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×