Gość nrm

[praca] Programista PHP

Polecane posty

Gość nrm

[silesia/zdalna] Programista PHP

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie współpracowała z resztą zespołu (3 programistów, 2 grafików, menadżer projektu) przy dużych projektach lub samodzielnie (+grafik, + menadżer projektu) wykonywała mniejsze projekty [zajmujemy się głównie dostarczaniem wyspecjalizowanych aplikacji internetowych (przede wszystkim wszelkiego rodzaju serwisy społecznościowe - web 2.0), systemów zarządzania treścią (CMS)]

Wymagania:

- biegle PHP5 OOP

- dobrze MySQL

- dobra znajomość frameworka KohanaPHP

- doświadczenie w pracy grupowej (SVN)

- znajomość JS/JQuery

- znajomość html/css

- bezwzględna terminowość, systematyczność

- dbałość o produkowany kod: czysto, przejrzyście, z komentarzami (PHPDoc)

- umiejętność analizy cudzego kodu, wprowadzania poprawek i podnoszenia jego jakości

Mile widziane:

- wymiatanie w JQuery

- PSD2HTML

- miejsce zamieszkania blisko Katowic

Wynagrodzenie:

Od 3000 zł (brutto) w górę, ściśle zależne od umiejętności i przede wszystkim terminowości (!!!). Forma zatrudnienia: do ustalenia.

Kontakt:

Zgłoszenia zawierające:

- portfolio (linki, opisy)

- kawałek dowolnego kodu z kontrolera, modelu i widoku

- CV

prosimy przesyłać na email: praca(_@_)bomb.pl

Prosimy o dołączenie do swojego zgłoszenia następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)"

Dane firmy:

BOMB.PL Mirosław Okoński

ul. Mariacka 2

40-014 Katowice

NIP 646-253-35-15

REGON 240344618

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.