Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niemamnieniepiszdomnie

Panel prosty i latwy w obsludze dla usera

Polecane posty

Gość Timur

witam,

jaki panel najlepiej uzyc dla 10 klientow, nie musi byc po polsku

 

testowalem Virtualmin ale dla mnie nie jest to jasne, jakies dziwne powiazania i zaleznosci, do tego przelaczanie sie pomiedzy virtualmin/webmin nie wiem po co a utworzenie przez usera subkonta graniczy z cudem, trzeba miec duza wiedze o ile mozna to zrobic nie wspomne o dodawaniu bazy mysql przez usera, niby jak jako root mozna zrobic wszystko ale jako uzytkownik na swojej domenie to zaczynaja sie schody jak taki panel wystawie dla klienta to bede musial go uczyc jak w szkole albo sam za niego to wykonac ;)

poszukuje panelu w ktorym user sam o siebie zadba bez szerokiej wiedzy, prosty jasny i latwy w obsludze:

 

dla mnie:

dodawanie userow max 10

pelne zarzadanie adresami ip dla kazdego z tych userow

ustawianie limitow na dysk

ustawianie limitow na ruch do/z internetu

ustawianie predkosci (ale to nie jest konieczne)

 

dla klienta/usera:

dodawanie domen do 50/100 i nielimitowanych subdomen

dodawanie baz mysql bez limitu

dodawanie kont ftp bez limitu

dodawanie kont email bez limitu

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,

jaki panel najlepiej uzyc dla 10 klientow, nie musi byc po polsku

 

testowalem Virtualmin ale dla mnie nie jest to jasne, jakies dziwne powiazania i zaleznosci, do tego przelaczanie sie pomiedzy virtualmin/webmin nie wiem po co a utworzenie przez usera subkonta graniczy z cudem, trzeba miec duza wiedze o ile mozna to zrobic nie wspomne o dodawaniu bazy mysql przez usera, niby jak jako root mozna zrobic wszystko ale jako uzytkownik na swojej domenie to zaczynaja sie schody jak taki panel wystawie dla klienta to bede musial go uczyc jak w szkole albo sam za niego to wykonac ;)

poszukuje panelu w ktorym user sam o siebie zadba bez szerokiej wiedzy, prosty jasny i latwy w obsludze:

 

dla mnie:

dodawanie userow max 10

pelne zarzadanie adresami ip dla kazdego z tych userow

ustawianie limitow na dysk

ustawianie limitow na ruch do/z internetu

ustawianie predkosci (ale to nie jest konieczne)

 

dla klienta/usera:

dodawanie domen do 50/100 i nielimitowanych subdomen

dodawanie baz mysql bez limitu

dodawanie kont ftp bez limitu

dodawanie kont email bez limitu

 

pozdrawiam

http://isp-control.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naj user-friendly jest direct admin.

 

DA w sumie najfajniejszy, ale jak pisałeś o virtualminie to *nie wiem w sumie dlaczego) zasugerowałem się, że ma być darmowy :)

Jak nie szkoda Ci kaski - śmiało DA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram poprzedników. Bierz bez zastanowienia DirectAdmin, najbardziej przyjazny i bezproblemowy panel pod słońcem, do tego cena wcale nie jest wysoka, jeśli stać Cię na opłaty za serwer, to dodatkowe parę złotych za DA nie robi wielkiej różnicy, a na pewno ogromnie ułatwi Tobie i twoim użytkownikom życie. Darmowe panele mają swoje ograniczenia (o których sporo już napisano w tym dziale), do tego wsparcie techniczne w przypadku płatnego panelu jest zawsze nieco lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×