Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Paweł Mikołajczuk

Nowy portal traktujący o opiniach firm hostingowych

Polecane posty

Witamy!

 

Część z was słyszała już pewnie pewnie o testach nowego portalu zajmującego się zbieraniem opinii o firmach hostingowych - hostrank.pl.

Jako że właśnie użytkownicy wht mają w internecie opinie specjalistów w dziedzinie hostingu, postanowiliśmy zaprosić 10 z was do (zamkniętych) testów naszego serwisu.

 

Aby dostać się do testów wystarczy wysłać maila na adres kontakt(na)hostrank.pl, i w jego treści adres e-mail na który mamy wysłać zaproszenie.

 

wszystkie opinie mile widziane (te krytyczne zwłaszcza).

 

Pozdrawiamy

Załoga HostRank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama jak nic ...

 

Czy widzisz w tym poście próbę zachwalania serwisu? Jak można reklamować coś co jeszcze nie jest publiczne?

 

Ja traktuje to jako zwyczajne zaproszenie 10 osób do testów (z nadzieją ze podadzą nam jakieś konstruktywne przemyślenia na temat serwisu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem temat troche nie na miejscu... ;/

Reklamujecie "konkurencję" WebHostingTalk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można reklamować coś co jeszcze nie jest publiczne?

 

normalnie, nie widzę w tym najmniejszego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, webhostingtalk jest na tyle maly ze robienie mu "konkurencji" moze spowodowac (jezeli nowy serwis sie przyjmie) ze bedzie tu jeszcze mniejszy ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy widzisz w tym poście próbę zachwalania serwisu? Jak można reklamować coś co jeszcze nie jest publiczne?

 

Ja traktuje to jako zwyczajne zaproszenie 10 osób do testów (z nadzieją ze podadzą nam jakieś konstruktywne przemyślenia na temat serwisu)

 

 

Widzę kryptoreklamę, wht od wielu lat jest bardzo opiniotwórcze w branży, Wy staracie się założyć coś na wzór (nawet nie wykluczone, że widzieliście projekty wyszukiwarki hostingu fobiego itd.) i staracie się ściągnąć ludzi którzy tutaj tworzą społeczność do swojego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

atam reklama.. no reklama, wszystko jest reklamą.. jak najdmen się odzywasz, to też mimo wszystko reklamujesz.. wiesz? heh

 

varez śmiem twierdzić, że nie masz racji w ogóle.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atam reklama.. no reklama, wszystko jest reklamą.. jak najdmen się odzywasz, to też mimo wszystko reklamujesz.. wiesz? heh

 

Ale mi chodziło o reklamę konkurencyjnego serwisu ...

 

§ 2.12 Zezwala sie na umieszczenie reklamy firm ale nie innych konkurencyjnych for i serwisów.

 

A na przytoczonym serwisie widzimy; opinie o firmach, forum traktujace zapewane o hostingu, ranking firm hostingowych, katalog firm, wyszukiwarkę firm ...

Ale mogę się zawsze mylić .... HEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×