Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
smut

Jakie rozwiązanie polecacie?

Polecane posty

Witam,

 

mam następujący problem. Otóż, potrzebuję hostingu - super prostego w obsłudze, ale z możliwością sporego obciążenia. Dotychczas korzystałem z VPS w HitMe, ale to ostatnio jest tragedia. Dostęp via SSH nie jest mi w ogóle potrzebny, tak na prawdę chcę szybko dodawać nowe domeny, do nich nowe subdomeny, szybko tworzyć konta FTP - najlepiej, gdyby wszystko odbyłowa sie za pomocą np. DA i tyle - zapomnieć o wszystkim. Jakiś monitor obciążenia byłby przydatny, abym wiedział czy mogę dodawać więcej czy nie :) Gdzie coś takiego znajdę w przyzwoitej cenie, z możliwością zwiększenia parametrów w razie potrzeby. Potrzebuję solidnej firmy, która będzie solidnie działała.

 

Jakie są Wasze doświadczenia?

 

Ps. Wiem, że podobne tematy już istnieją, ale z tego co się orientuję, stare tematy bywają już dawno nieaktualne.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że nie chcę dedyka - chciałbym, aby cała obsługa była jak najprostsza. Ważniejsza jest raczej taka płynność, aby w razie coraz większego obciążenia, dostarczyli mi więcej zasobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z założenia, że im mniejszy będę miał dostęp tym cena będzie mniejsza - kilka złotych różnicy to nie problem, ale z drugiej strony nie chcę niepotrzebnie przepłacać. Niedługo będę potrzebował jeszcze większej usługi podobnego typu. Przy 3,4,5 takich usługach, kilka złotych zamienia się w kilkadziesiąt. Rocznie robi się z tego konkretna sumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×