Skocz do zawartości
Rafae1

Newbie prosi o pomoc doświadczonych webmasterów

Polecane posty

Witam wszystkich

Zdecydowałem się napisać, bo jeśli znalazłem coś co mogłoby mi pomóc, niestety niewiele zrozumiałem.

Otóż mamy (ja i mój brat) forum na pun.pl i jak sie domyślacie jest o kant tyłka rozbić. Postanowiłem postawić je na darmowym hostingu. Wybrałem prv.pl. Na razie forum testowo stoi na tarnobrzeskim koncie mojego kumpla a potem je przeniose. Ale do rzeczy.

 

Postanowiłem że domena prv.pl nie pasuje mi do naszego forum tematycznie i udalo mi sie skontaktowac z facetem od domenki rpg.pl bo w temacie RPG sie poruszamy. Napisał mi żeby wypełnić mu formularz i odesłać. A podać mam w nim:

 

Nameserwery

===========

Primary nameserwer

nazwa :

adres ip :

 

Secondary nameserwer

nazwa :

adres ip :

 

Czy moge to zrobić na prv.pl? Jeśli tak to jakim narzędziem? Może nada sie zagraniczny server? Jak mam użyć tych całych ns'ów i czy to ma związek DNSami? Jest ktoś kto mi udostępni taki darmowy hosting? porszę o pomoc i z góry dziekuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie gdzie mógłbym coś takiego zahostować? Byłbym naprawdę wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam

Rafae1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz na:

www.2ap.pl

www.unl.pl

 

dziekuje Ci Bardzo. Szkoda ze UNL.PL wstrzymało rejestrację bo mieli większą pojemność na pliki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×