Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rezor

Malutkie konto z ImageMagic

Polecane posty

Witam :)

Jako że instalacja tej biblioteki pod windowsem jest troche problematyczna i zaczęła mnie juz irytować, poszukuje jakiegoś małego konta www (wystarczy 100mb / 1GB) opcjonalnie z jedna baza mySQL (chociaż nie koniecznie) i darmowa subdomeną.

Koszta jak najmniejsze, z płatnością miesięczna (i tak nie planuje przedłużania konta dłużnej, jeśli ta biblioteka spełni moje oczekiwania to wykupie już porządny hosting pod docelowy projekt :)).

Jedno co mnie dziwi to że na stronach firm hostingowych zazwyczaj nie ma wzmianki o występowaniu tego dodatku. Jest on tak żadko używany, czy może jest standardem i znajdę go wszędzie ?

 

A może ktoś z forumowiczów byłby w stanie udostępnić takie konto ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie konto mogę Ci dać za friko, tyle, że serwer w Anglii. Ale to szybka i stabilna maszyna z cPanel i RVSkin. ImageMagick + IMagick (dla PHP).

Rzuć PW, jak jesteś zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania konta EasyPack z oferty Hekko.pl. W pakiecie za 42,70 brutto rocznie dostaniesz 2GB pojemności i 5GB transferu miesięcznego co w zupełności zaspokoi Twoje potrzeby. Jeśli będziesz zadowolony z naszych usług możesz skorzystać z programu partnerskiego polecając nasze usługi jednocześnie zbierając pieniążki np. na kolejne przedłużenie.

Jeśli natomiast nawet taki serwer jest zbyt duży zapoznaj się z pakietem promocyjnym który sprzedajemy na Allegro, aktualna aukcja: http://allegro.pl/item690180317_hosting_0_...ator_stron.html

 

Serwery zlokalizowane są w Polsce, w Gdańsku. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o infrastrukturze dzięki której utrzymujemy łączność ze światem zapraszam do przejrzenia tej podstrony.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)

Jako że instalacja tej biblioteki pod windowsem jest troche problematyczna i zaczęła mnie juz irytować, poszukuje jakiegoś małego konta www (wystarczy 100mb / 1GB) opcjonalnie z jedna baza mySQL (chociaż nie koniecznie) i darmowa subdomeną.

Koszta jak najmniejsze, z płatnością miesięczna (i tak nie planuje przedłużania konta dłużnej, jeśli ta biblioteka spełni moje oczekiwania to wykupie już porządny hosting pod docelowy projekt :) ).

Jedno co mnie dziwi to że na stronach firm hostingowych zazwyczaj nie ma wzmianki o występowaniu tego dodatku. Jest on tak żadko używany, czy może jest standardem i znajdę go wszędzie ?

 

A może ktoś z forumowiczów byłby w stanie udostępnić takie konto ? :)

 

Chyba wszystkie firmy mają IM, nikt nie wypisuje bo mało osób jest tym zainteresowanych.

 

Serwer w UK: http://www.mzone.pl - 14 dni testu bez zobowiązań.

Serwer w USA: http://www.ehostar.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hekko, skoro oferujecie konta z ImageMagick to pochwalcie się tym na swojej stronie. W chwili obecniej nie ma wśród wszystkich wymienionych funkcjonalności i zainstalowanych bibliotek wzmianki o tym (jest tylko GD). Trochę ludzi szuka właśnie takich rozwiązań, a po zapoznaniu się z waszą oficjalną stroną szukają dalej.

 

W ogóle dziwi mnie, że tak mało firm hostingowych, szczególnie niestety w Polsce, idzie z duchem czasu i zapotrzebowaniem rynku na nowe technologie "łebowe". Może większości wystarczy podstawowe, "gołe" httpd, mysql, php i jakakolwiek poczta, ale coraz większa liczba klientów szuka czegoś więcej - np. różnego rodzaju bibliotek "multimedialnych" - ImageMagick, ffmpeg itp. Wiem, że w większości generują one większe niż zazwyczaj obciążenie serwera czy łącza, ale po pierwsze nie żyjemy w czasach serwerów opartych na jednordzeniowych Pentium4, łącza też są coraz tańsze i coraz szybsze, nawet w naszym pięknym kraju nadwiślańskim. A do tego jest to spory rynek, jeszcze nie przesycony, w przeciwieństwie do "standardowych" usług.

 

MZone - chwalcie się, wypisujcie! Dlaczego nie? Tak trudno dodać tę jedną pozycję do listy? A nuż znajdzie się tej jeden klient, który właśnie ze względu na nią kupi u Was hosting...

 

 

Co do samego wątku - pytający dostał na razie konto za darmo. Może po "pobawieniu" się z tą technologią postanowi skorzystac z którejś z zamieszczonych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hekko, skoro oferujecie konta z ImageMagick to pochwalcie się tym na swojej stronie. W chwili obecniej nie ma wśród wszystkich wymienionych funkcjonalności i zainstalowanych bibliotek wzmianki o tym (jest tylko GD). Trochę ludzi szuka właśnie takich rozwiązań, a po zapoznaniu się z waszą oficjalną stroną szukają dalej.

Cóż, nie jest w zwyczaju żadnej z firm wypisywania wszystkich opcji z którymi skompilowane jest php.. a jedynie najważniejszych.

Kto pyta nie błądzi i codziennie otrzymujemy maile z pytaniem o konkretne funkcjonalności dlatego nie ma problemu aby odpowiedzieć wraz z linkiem do phpinfo dla każdej wersji php która u nas funkcjonuje.

Jednak być może wprowadzimy bezpośredni link w ofercie do phpinfo, dzięki za uwagę.

 

W ogóle dziwi mnie, że tak mało firm hostingowych, szczególnie niestety w Polsce, idzie z duchem czasu i zapotrzebowaniem rynku na nowe technologie "łebowe". Może większości wystarczy podstawowe, "gołe" httpd, mysql, php i jakakolwiek poczta, ale coraz większa liczba klientów szuka czegoś więcej - np. różnego rodzaju bibliotek "multimedialnych" - ImageMagick, ffmpeg itp.

To łebowe czy multimedialne bo to jakby nie patrzeć do tych pierwszych odpowiedni jest głównie shared natomiast do tych drugich wypadałoby już VPSa mieć..

 

Wiem, że w większości generują one większe niż zazwyczaj obciążenie serwera czy łącza, ale po pierwsze nie żyjemy w czasach serwerów opartych na jednordzeniowych Pentium4, łącza też są coraz tańsze i coraz szybsze, nawet w naszym pięknym kraju nadwiślańskim. A do tego jest to spory rynek, jeszcze nie przesycony, w przeciwieństwie do "standardowych" usług.

I tu jest przysłowiowy pies pogrzebany, ffmpeg to nie gd.. nie nadaje się na oferowanie tego w hostingu współdzielonym.

 

Co do samego wątku - pytający dostał na razie konto za darmo. Może po "pobawieniu" się z tą technologią postanowi skorzystac z którejś z zamieszczonych ofert.

Myślę, że to autor powinien się wypowiedzieć co zrobi lub nie.. a nie Ty w jego imieniu to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego mogę dać Ci za darmo. Jeśli nie chcesz darmochy to polecam hekko.pl. Jakiś czas temu (krótki czas) byłem ich klientem i byłem zadowolony. Główny ich atut to podejście do klienta i duża elastyczność (w granicach rozsądku oczywiście). Do tego mają dobre łącza od kilku operatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to autor powinien się wypowiedzieć co zrobi lub nie.. a nie Ty w jego imieniu to robisz.

No to jeszcze raz, już trzeci, pojawi się moje zdanie, tym razem z wytłuszczeniem:

 

MOŻE po "pobawieniu" się z tą technologią postanowi skorzystac z którejś z zamieszczonych ofert.

 

Tak była moja opinia/przypuszczenie, do których mam prawo. Nie pisałem niczego w imieniu autora wątku, o czym świadczy budowa zdania. Najlepiej to w ogóle się zamknąć i nie mówić nic, bo któryś z pojawiających się tu przedstawicieli firm (licząc na sprzedaż) zaraz będzie miał pretensje, że się czepiam, że po co w ogóle komentuję. Komentuję, bo to FORUM DYSKUSYJNE. Nie jestem przedstawicielem firmy hostingowej. Nie prowadzę tu kampanii reklamowej, nie oferuję płatnych usług. Dlatego proszę na mnie nie napadać, bo nie jesteśmy konkurencją, nie odbieram Tobie ani nikomu innemu chleba. Rezor pytał, czy ktoś może mu takie konto udostępnić. Mogłem, i zrobiłem to (za darmo). A że dopisałem swoją opinię na temat, który wypłynął, i opinię, że być może tak mu się to spodoba, że postanowi coś kupić (np. w hekko, bo dlaczego by nie)? Czy to takie złe? Chyba raczej świadczy o moim szacunku wobec firm, które złożyły oferty. Poza tym sam Rezor wspomniał o mozliwości kupienia hostingu w pierwszym poście.

Jeśli ja miałbym się czepiać, to może tego, że od razu oferujesz konto na rok w momencie, w którym póki co autor wątku prosi o małe konto na testy przez miesiąc.

 

 

Jeśli którakolwiek z moich wypowiedzi łamie w jakikolwiek sposób regulamin bądź dobre obyczaje, proszę ekipę administracyjną forum o reakcję i przywołanie mnie do porządku.

Jeśli jednak to się nie stanie, przyjmę, że działam zgodnie z regulaminem i nie zmienię swojego dotychczasowego postępowania. Nadal będę komentował, pomagał (na ile tylko pozwoli mi na to moja skromna wiedza i możliwości), a czasem wytykał niektóre rzeczy palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie odniosłem się do pozostałej części Twojej wypowiedzi no a Ty uczepiłeś się mojej w sumie to gafy bo tak do końca to umknęło mi to "może" Twoje.. chillout :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hekko, skoro oferujecie konta z ImageMagick to pochwalcie się tym na swojej stronie. W chwili obecniej nie ma wśród wszystkich wymienionych funkcjonalności i zainstalowanych bibliotek wzmianki o tym (jest tylko GD). Trochę ludzi szuka właśnie takich rozwiązań, a po zapoznaniu się z waszą oficjalną stroną szukają dalej.

 

W ogóle dziwi mnie, że tak mało firm hostingowych, szczególnie niestety w Polsce, idzie z duchem czasu i zapotrzebowaniem rynku na nowe technologie "łebowe". Może większości wystarczy podstawowe, "gołe" httpd, mysql, php i jakakolwiek poczta, ale coraz większa liczba klientów szuka czegoś więcej - np. różnego rodzaju bibliotek "multimedialnych" - ImageMagick, ffmpeg itp. Wiem, że w większości generują one większe niż zazwyczaj obciążenie serwera czy łącza, ale po pierwsze nie żyjemy w czasach serwerów opartych na jednordzeniowych Pentium4, łącza też są coraz tańsze i coraz szybsze, nawet w naszym pięknym kraju nadwiślańskim. A do tego jest to spory rynek, jeszcze nie przesycony, w przeciwieństwie do "standardowych" usług.

 

MZone - chwalcie się, wypisujcie! Dlaczego nie? Tak trudno dodać tę jedną pozycję do listy? A nuż znajdzie się tej jeden klient, który właśnie ze względu na nią kupi u Was hosting...

 

 

Co do samego wątku - pytający dostał na razie konto za darmo. Może po "pobawieniu" się z tą technologią postanowi skorzystac z którejś z zamieszczonych ofert.

A sprawdzałeś chociaż u nas ofertę, chyba nie. Akurat IM jest wypisany.

 

http://mzone.pl/serwery.html

 

Niestety nie wszystkie parametry serwera można wypisać, jest tego za dużo, dlatego wypisuje sie te najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razm ja coś przeoczyłem. W sumie powinienem napisać nie "MZone - chwalcie się, wypisujcie! Dlaczego nie? Tak trudno dodać tę jedną pozycję do listy? A nuż znajdzie się tej jeden klient, który właśnie ze względu na nią kupi u Was hosting...", tylko "MZone - Wy się pochwaliliście, i bardzo dobrze, a do tych, którzy tego nie robią: chwalcie się, wypisujcie! Dlaczego nie? Tak trudno dodać tę jedną pozycję do listy? A nuż znajdzie się tej jeden klient, który właśnie ze względu na nią kupi u Was hosting..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×