Skocz do zawartości
Jay

Pytania i problemy inten.pl

Polecane posty

Co do przystępnych cen to bym polemizował.

Ciekawi mnie w cenniku kilka niuansów, np. nota "Ilość serwerów wirtualnych". Jeśli tak wygląda pranie mózgu i ukryte pod tym terminem hasło "max ilość domen do zaparkowania" to strach pomyśleć co jest w regulaminie i jakie są obostrzenia.

A co do samych obostrzeń to 30GB transferu na 15GB pojemności konta w pakiecie biznesowym jest nieporozumieniem.

Straszny mętlik z rozdrabnianiem oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam co oznaczają te strzałeczki przy cenach kont. Czy znaczy to, że ceny są takie jak te obok, na które wskazuje strzałka? Do tego niektóre opcje są z d... kosmosu wzięte. Dedykowany IP za 12,20 miesięcznie? AŁ... Instalacja skryptu za 61zł? A nie lepiej zainstalować na serwerach jakiegoś installatrona czy inne softaculous i dać trochę swobody użytkownikom? I co to ma znaczyć, że cena za 1GB powierzchni dodatkowej "do negocjacji"? Sami nie wiedzą ile to kosztuje? Może kombinują tak: "od biedaka wyciągniemy 2 zydle za giga, od bogatej firmy łykniemy dychę". I dlaczego inny jest adres biura i inny adres korespondencyjny? Biuro wirtualne, w którym nikt nie pracuje?

 

Ogólnie zgadzam się z Joszu, dziwna firma, dziwna oferta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zastanawiam co oznaczają te strzałeczki przy cenach kont. Czy znaczy to, że ceny są takie jak te obok, na które wskazuje strzałka?

Wydaje mi się, że gdy płaci się za dłuższy okres to ma się plan z lepszymi parametrami, ale rzeczywiście - niezbyt to intuicyjne.

 

Mam w inten.pl konto reseller. Od chyba już 3 lat, więc to o czymś świadczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co rozumiem jakość usług jest na dobrym poziomie. Nie zmienia to jednak faktu, że ich oferta to jednak mały bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×