Skocz do zawartości
Zbigniew M

Hosting kosmetyczki

Polecane posty

Witam,

mam następujące pytanie:

Potrzebuję jakaś w miarę dobrą i tanią ofertę dla strony kosmetyczki.

Strona jest prosta, pisana w html, mało waży. Chcę mieć domenę typu www.*.pl

Chciałbym się zmieścić z kosztami do 100 zł rocznie.

Pozdrawiam,

Zbigniew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena w masternet.pl - gdzie indziej może i będzie taniej za pierwszy rok, ale odnowienie będzie drogie, w masternet są najtańsze odnowienia domen .pl na rynku.

 

Hosting: popatrz na dział "Oferty" na tym forum i "Opinie", aby wiedzieć gdzie brać. weź coś prostego i niedrogiego (jak znam życie to nawet 50MB miejsca i 500MB transferu wystarczy na taką stronkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może coś tańszego, mydevil.net konto ekg1 (30zł rok), konto shell ale nadaje się też na umieszczenie strony www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W http://linuxpl.com

 

Za 48,80 zł/rok otrzymujesz 2 GB oraz 20 GB transferu na miesiąc.

Darmowa domena .info.

Darmowy SSH.

Panel DA.

 

Pamiętaj jeżeli zdecydujesz się na zakup hostingu jako polecającego wpisz nick: kermit

Ciebie to nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stoi na przeszkodzie by domenę i serwer kupić w jednej firmie - MasterNET.pl, tanie utrzymanie domeny oraz sprawną obsługę jak i utrzymanie serwera bez żadnych zobowiązań czy ukrytych opłat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.altblue.pl - konto 250MB/2GB w cenie 6,10zł za pierwszy rok (odnowienie 18,30zł - ceny brutto)

 

Oferta promocyjne dostępna na allegro: http://allegro.pl/item682093687_altblue_pl...ki_hosting.html

 

i przy wykorzystaniu kodów promocyjnych z WHT: http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...st&p=161259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle ofert, dołożę do tego i naszą :) :

 

Stabilne serwery za bardzo niską cenę: http://www.mzone.pl

 

Zapraszamy, w promocji 6 miesięcy gratis.

 

Jeżeli coś tanszego to, także posiadmy serwery już od 10 złotych na rok.

Oferujemy aż 14 dni darmowego testu, dla naszych serwerów umieszczonych na terenie UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania konta EasyPack z oferty Hekko.pl. W pakiecie za 42,70 brutto rocznie dostaniesz 2GB pojemności i 5GB transferu miesięcznego co w zupełności zaspokoi Twoje potrzeby. Jeśli będziesz zadowolony z naszych usług możesz skorzystać z programu partnerskiego polecając nasze usługi jednocześnie zbierając pieniążki np. na kolejne przedłużenie.

W kwocie 100 zł rocznie zmieścisz również domenę pl.

 

Serwery zlokalizowane są w Polsce, w Gdańsku. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o infrastrukturze dzięki której utrzymujemy łączność ze światem zapraszam do przejrzenia tej podstrony.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za tak liczne odpowiedzi i porady :)

Czy można mieć hosting gdzie indziej niż domenę? Z tego co napisaliście to tak, ale czy to jest właściwe?

Osobiście podoba mi się oferta MasterNet, zakładając, że czytałem opinie o firmach które polecacie. Jeszcze się zastanowię. Czy można tej firmie zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za tak liczne odpowiedzi i porady :)

Czy można mieć hosting gdzie indziej niż domenę? Z tego co napisaliście to tak, ale czy to jest właściwe?

Osobiście podoba mi się oferta MasterNet, zakładając, że czytałem opinie o firmach które polecacie. Jeszcze się zastanowię. Czy można tej firmie zaufać?

 

domenę i hosting można mieć w różnych firmach,

czy można zaufać masternet.pl ? tak, działają długo, klienci nie krzyczą,

właściciel w porządku ( miałem przyjemnośc poznać) , ale i tak podsunę swoją propozycję:

www.szybki-serwer.pl - 7 dni testu bez zobowiązań

Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie:

czy na WHT jest jakiś dział dotyczący robienia stron internetowych (np. nie mogę sobie z jakimś problemem poradzić w kodzie i zadaje pytanie?

Czy forum tylko o hostingu?

Pozdrawiam,

Zbigniew M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz w piaskownicy zadać pytanie, trochę ludzi znających się na rzeczach innych niż stricte webhostingowych się tu kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za tak liczne odpowiedzi i porady ;)

Czy można mieć hosting gdzie indziej niż domenę? Z tego co napisaliście to tak, ale czy to jest właściwe?

Osobiście podoba mi się oferta MasterNet, zakładając, że czytałem opinie o firmach które polecacie. Jeszcze się zastanowię. Czy można tej firmie zaufać?

 

Temat już w zasadzie był na forum, zresztą jest często zadawany. Nie łącz się z żadną firmą odrazu, przetestuj je. Tylko wtedy będziesz miał pewność, że pieniądze ulokowałeś dobrze. Wiekszość firm ma darmowy okres testowy nawet do 14 dni, a to da Ci czas na poznanie serwera, firmy, panelu kontrolnego itp. bardzo ważnych rzeczy.

 

Domenę kup tam gdzie najtaniej (chyba Masternet w tym przypadku wygrywa) i ją zaparkuj na wykupionym serwerze. Zawsze możesz przenieść serwis z jednej firmy do drugiej (klient w zasadzie nawet nie zauważy przeniesienia), to raczej nie jest żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×