Skocz do zawartości
kaczus

LICYTO.pl - Sprawdź rewolucyjne ceny!

Polecane posty

Kiedy jak dopiero takie rzeczy "wchodzily" sam smialem twierdzić że faktycznie opłaca się kupować tanio i w ogóle jak się opłaca tak tanio przedmioty sprzedawać.

Po kalkulaciach jednak stwierdziłem ze za przeproszeniem g** tanio tam jest wykupując różnego rodzaju grosiki, licytki mao sie na tzm osycyedyac i wchodyac na allegro np kupujac towar na kup teray bardyiej jestem do przodu niz sterczesc na takich aukcjach i zebyt cos wygrac trzeba kupic i tak za minimum 200 zł jakieś ich wewnętrzne monety.

 

 

ps. Na allegro też nieraz drukarki komutery i inne rzeczy zaczynają się od 1 zł a za licytacje nei płacimy :D i niby że są przesądy że to tak specialnie bo i tak znajomi podbijają cenę przedmiotu i i tak "pojdzie " za taką cene jaka ma "pójść" przedmiot, to tutaj podobnie jaką mamy gwarancje że ludzie nie siędzą i nie podbijają ceny.

 

 

//// musze klawiature przeczyścić ĄĘŚĆ robi kiedy chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luki: Panel kontrolny -> Zarządzaj ignorowanymi użytkownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki: Panel kontrolny -> Zarządzaj ignorowanymi użytkownikami.

 

nie mam tam kaczusa, a i tak nie widzę jego postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać od siebie, że również i ja nie widzę obrazków ponieważ pingują one serwerownie DmTEC, a niestety otrzymałem tam bana - być może globalnego sięgającego również i Państwa zakres adresu IP - niedługo klient dzierżawiący owy hosting przenosi się, także wszystko wróci do normy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×