Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
myslupsk

webd.pl

Polecane posty

webd.pl - są godziny kiedy nie można się zalogować. Z początku myślałem, że to ja źle wprowadzam hasło. (Hasła nie zapisuje na dysku ponieważ zostaje przechwycone przez nieznany mi program. Nawiasem mówiąc w celu ochrony komputera zainstalowałem Kaspersky. Nawet wykupiłem licencję. Dla wszystkich przestroga. Kaspersky to tylko gadżet, a Ci którzy sie o nim pozytywnie wypowiadaja nawet nie wiedzą, że ich komputer to tzw zombi. kaspersky to gadżet, który na pewno nie ochroni komputera)

Niestety po kilku próbach okazało się, że raz hasło działa raz nie. W odpowiedzi na moje wątpliwości dostałem od webd.pl nowe hasło. Działa tak jak "stare". Raz się mogę zalogować do Cpanelu, a przez klienta Ftp nie, raz odwrotnie. Czasami działa to wszystko razem. Poczta działa również czasami. Np. dzisiaj po godz 11 przestała działać. Jest 22 a poczty nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
kaspersky to gadżet

 

A na jakiej podstawie tak twierdzisz?

 

(przeczytaj regulamin tego działu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jakiej podstawie tak twierdzisz?

 

(przeczytaj regulamin tego działu)

 

Mam kilka stron internetowych na różnych serwerach. Dostęp do tych serwerów przez klienta FTP. Różne hasła. Stwierdzam pewnego dnia, że wszystkie strony zostały zaatakowane. Złośliwy kod został dodany do plików index i main. Czyszczę strony, instaluje kaspersky, scanuje komputer. Otrzymuję komunikat od kaspersky, że mój komputer jest chroniony. Zmieniam hasła dostępu do różnych stron. Hasła są zapisane na dysku po przez Total Comander. Kaspersky uspakaja mnie przez następne dni, że komputer jest chroniony i wszystko jest ok. Do czasu. Zapisane hasła w Total Comander są ponownie wykradzione i powtarza się sytuacja jak wyżej. Zapłaciłem za licencję kupę pieniędzy za komunikat "Twój komputer jest chroniony". Dziękuję za taka ochronę. :) Taraz mam hasło jedno zapisane w mojej pamięci czytaj: mojej głowie. Tylko pozostaje pytanie, co tak naprawdę "siedzi" w moim komputerze. Kaspersky mi na to nie odpowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To temat o kasperskim czy webd? Ja w webd przez 2 lata takiego problemu nie miałem. No może raz gdy zmieniłem hasło nie dzialalo ono do panelu, napisałem maila i przysłali mi nowe. Teraz korzystam z linuxpl.com, bo w webd ciężko z dostępem do mysql.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To temat o kasperskim czy webd? Ja w webd przez 2 lata takiego problemu nie miałem. No może raz gdy zmieniłem hasło nie dzialalo ono do panelu, napisałem maila i przysłali mi nowe. Teraz korzystam z linuxpl.com, bo w webd ciężko z dostępem do mysql.

O kaspersky to to było tak nawiasem mówiąc :)

 

Ja mam konto w webd.pl już kilka lat. Problemy mogą się zdarzać i jestem tego świadomy. Jednak wolę informację typu: "Problem usuniemy za np dwa tygodnie", niż wysyłanie mi hasła, które w sytuacji jaką opisałem wyżej powoduje jeszcze większe zamieszanie i niepotrzebne nerwy.

 

Do N3T5kY

 

Tak, przyznaję się bez bicia. To nie ten dział. Mea Culpa! Mea Culpa! Mea Culpa!

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam konto w webd.pl już kilka lat. Problemy mogą się zdarzać i jestem tego świadomy. Jednak wolę informację typu: "Problem usuniemy za np dwa tygodnie", niż wysyłanie mi hasła, które w sytuacji jaką opisałem wyżej powoduje jeszcze większe zamieszanie i niepotrzebne nerwy.

A napisałeś drugi raz do webd.pl, że problem nadal występuje, itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gościu sam nie wie o co mu chodzi...

 

Jeśli jesteś autorem strony myslupsk to tym bardziej mi żal(.pl u do tego "bul" nawet heh), całkiem fajny serwis* (nawet nie pamiętam adresu, ale pamiętam o tym serwisie).

 

EDIT:

* - tzn. był kiedyś, bo teraz nawet nie wiem, czy istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu sam nie wie o co mu chodzi...

 

Jeśli jesteś autorem strony myslupsk to tym bardziej mi żal(.pl u do tego "bul" nawet heh), całkiem fajny serwis* (nawet nie pamiętam adresu, ale pamiętam o tym serwisie).

 

EDIT:

* - tzn. był kiedyś, bo teraz nawet nie wiem, czy istnieje

 

Gościu wie o co mu chodzi i ty byś wiedział gdybyś przeczytał to wszystko co tu napisałem.

 

Dziękuje również za wyrażoną troskę. Serwis był, jest i będzie. Na razie trwają prace przy oczyszczaniu plików z doklejonego złośliwego kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hasła zapisane przez TotalComander.

 

Przecież nie tak dawno było, że nie używać modułu zapisywać hasła w nim, bo są niezabezpieczone.

 

Nie wiń kasperskiego, bo to nie jego wina, że masz problem z hasłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×