Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michal13031986

Serwer pod forum

Polecane posty

Witam. W niedługim czasie zakładam forum. Forum będzie oparte na silniku SMF, potrzeba miejsca na serwerze z min. 2GB fajnie by było jak by miał więcej, co do transferu miesięcznego to tak z min. 50GB dobrze by było więcej.

Cena jaką mogę przeznaczyć na serwer to do 150zł brutto na rok, jeśli naprawdę będzie warto to max 200zł i ani grosza więcej.

Co byście polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli będzie tam pustawo, to za taką kasę możesz spróbować.. jeśli zaczną się porządnie ludzie schodzić.. to tak budżet x2..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W niedługim czasie zakładam forum. Forum będzie oparte na silniku SMF, potrzeba miejsca na serwerze z min. 2GB fajnie by było jak by miał więcej, co do transferu miesięcznego to tak z min. 50GB dobrze by było więcej.

Cena jaką mogę przeznaczyć na serwer to do 150zł brutto na rok, jeśli naprawdę będzie warto to max 200zł i ani grosza więcej.

Co byście polecili?

Co to ma być. I na co ci transfer 50 GB na miesiąc na nowe forum, żeby wykorzystać potrzebujesz. Zakładając, że każdy wykorzysta to 10 MB transferu to daje nam ok 5000 użytkowników. Jest to nieosiągalne na początku.

 

 

Jeżeli się na coś zdecydujesz to polecam http://www.linuxpl.com/

 

Za 122 zł masz 4 GB i 50 GB Transferu.

 

Jako polecający możesz wpisać: kermit

Ciebie to nic nie kosztuje, a ja dostanę miesiąc abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe forum i 50GB transferu :D nie dasz rady!

 

SMF jest dobrym skryptem i w tej cenie co podałeś to powinieneś się zmieścić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu
Nowe forum i 50GB transferu :) nie dasz rady!

 

Ludzie są tacy że wolą wziąść więcej i mieć pewność że starczy :D (np. Ja do takich należę)

ale przynajmniej widać że nie ma tu naciągaczy :)

 

michal13031986

Na jakie forum potrzebujesz ten hosting, bo jak coś nie zgodnego z prawem to w polskich firmach lepiej nie hostuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, zawsze lepiej przez pół roku płacić więcej za coś czego nie używasz zamiast dokupić transfer gdyby był Ci potrzebny.

Jak kto lubi, dla mnie bez sensu.

 

Myślę że znajdzie się kilka firm które mają możliwość dokupienia dodatkowego transferu lub chociaż przejścia na wyższy pakiet.

 

Ja osobiście wszystkie moje fora działające pod kontrolą SMF hostuje na vipower i jak na razie nie miałem żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kup na początek mniejszy pakiet i w razie gdy będziesz potrzebował więcej powierzchni/transferu przejdź na większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą: FireHost.pl. W cenie 150 zł możemy zaproponować pakiet 5gb powierzchni i 60gb transferu miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do transferu 50GB, potrzebne jest takie z tego względu że na forum będą zamieszczane zdjęcia z wypadów turystycznych. Forum będzie o turystyce regionalnej.

 

Jeśli będzie tam pustawo, to za taką kasę możesz spróbować.. jeśli zaczną się porządnie ludzie schodzić.. to tak budżet x2..

Sponsi: Czy według ciebie pustawo to tak z 100-200 osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W niedługim czasie zakładam forum. Forum będzie oparte na silniku SMF, potrzeba miejsca na serwerze z min. 2GB fajnie by było jak by miał więcej, co do transferu miesięcznego to tak z min. 50GB dobrze by było więcej.

Cena jaką mogę przeznaczyć na serwer to do 150zł brutto na rok, jeśli naprawdę będzie warto to max 200zł i ani grosza więcej.

Co byście polecili?

 

Zapraszam do nas posiadamy konta FTP/WWW bez limitu Transferu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że zawsze lepiej zacząć od czegoś mniejszego zawsze to trochę oszczędności na starcie.

 

Mam konto w http://www.altblue.pl i nie narzekam - wszystko chodzi szybko i sprawnie, na start pod forum polecam altblue_start 1GB/10GB lub altblue_basic 2GB/20GB, no a jeśli chcesz od razu z "grubej rury" to altblue_midi 4GB/40GB lub największy altblue_large 6GB/60GB - wszystkie mieszczą się w podanym przedziale cenowym, no może poza ostatnim ale różnica niewielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×