Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jarosław Szmańda

Z: Jaki linux na początek

Polecane posty

The latest stable version of the Linux kernel is: 2.6.30

Jesty pytanie o wersję Linuksa więc podałem, o co Wam chodzi?

Zdecydowanie NVU nie o to pytał

Niby o co zapytał? O dystrybucję? Nie widzę w pytaniu takiego słowa.

 

Ty patrys jeśli już używasz określenia Boga to pisz z wielkiej litery, mama nie nauczyła za młodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Jest jeszcze jeden system pochodzący z mandrake, mandrivia która dla nowych użytkowników jest równie przyjazna.

 

Jesty pytanie o wersję Linuksa więc podałem, o co Wam chodzi?

Ja wiedziałem, że jesteś głupi ale nie aż tak...

Niby o co zapytał? O dystrybucję? Nie widzę w pytaniu takiego słowa.

Kontekst jak i słowo Linuks to dystrybucja, nie kernel.

 

Ty patrys jeśli już używasz określenia Boga to pisz z wielkiej litery, mama nie nauczyła za młodu?

Za młodu za mało z tatą spałeś najwidoczniej, a prysznice Ci nie służyły, jeszcze jeden wjazd na rodzinę a będziesz miał ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiedziałem, że jesteś głupi ale nie aż tak...

 

 

 

Za młodu za mało z tatą spałeś najwidoczniej, a prysznice Ci nie służyły, jeszcze jeden wjazd na rodzinę a będziesz miał ciężko.

Wiesz, że za obrazę można sprawę można skierować na drogę sądową? Czy ja Cię obraziłem? Nie! Więc żąda usunięcia obraźliwych zwrotów co do mojej osoby z Twojej wypowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że za obrazę można sprawę można skierować na drogę sądową? Czy ja Cię obraziłem? Nie! Więc żąda usunięcia obraźliwych zwrotów co do mojej osoby z Twojej wypowiedzi!

 

wjazd na rodzinę chyba gorszy, zresztą sam zacząłeś więc o co masz pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, przeczytaj jeszcze raz wątek. Napisałem odpowiedź na pytanie i dostałem nazwany 'głupcem' - to jest moja wina? Nie wydaje mi się... To że zwróciłem uwagę, iż Bóg i odmiany tego imienia pisze się wielką literą to jest wjazd na rodzinę? Mnie też mama tego uczyła - to takie złe?

 

To jakiś żart chyba, to że się jest moderatorem tego forum nie uprawnia do obrażania innych użytkowników.

 

Nadal podtrzymuje swoje żądanie usunięcia obraźliwych zwrotów skierowanych w moją osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm, przeczytaj jeszcze raz wątek. Napisałem odpowiedź na pytanie i dostałem nazwany 'głupcem' - to jest moja wina? Nie wydaje mi się... To że zwróciłem uwagę, iż Bóg i odmiany tego imienia pisze się wielką literą to jest wjazd na rodzinę? Mnie też mama tego uczyła - to takie złe?

 

To jakiś żart chyba, to że się jest moderatorem tego forum nie uprawnia do obrażania innych użytkowników.

 

Nadal podtrzymuje swoje żądanie usunięcia obraźliwych zwrotów skierowanych w moją osobę.

 

po 1 palić czy linux to jajko czy distro, NVU nie chodzio raczej o wersję jaja.

po 2 Bóg z dużej litery hmm to forum radia maryja czy jak że się tak obruszyłeś ?

po 3 KOSZ

 

p.s.

"Bóg" jest imieniem boga chrześcijan, ponieważ Jahwe (tudzież JHWH) jest uznawane tylko przez Żydów, którzy go zresztą nie używają otwarcie, z szacunku do swego bóstwa...

tak się składa, że ateista pisząc "bóg" nie musi mieć na myśli tego konkretnego "Boga"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×