Skocz do zawartości
HaX121

Hosting.

Polecane posty

@HaX121 tu na forum w odpowiednim dziale masz już opinie naprawdę o wielu firmach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
o active-hosting to ja nie narzekałem ale kolega miał trochę problemów......

 

jakich :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpłacił pieniądze za rok z góry , w panelu billingowym miał wpisane że ważne do czerwca 2010 , maila też dostał a wy mu nagle zablokowaliscie konto i dopiero jak wysłał dowód wpłaty to mu odblokowaliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Wpłacił pieniądze za rok z góry , w panelu billingowym miał wpisane że ważne do czerwca 2010 , maila też dostał a wy mu nagle zablokowaliscie konto i dopiero jak wysłał dowód wpłaty to mu odblokowaliście...

 

Błąd w systemie szczęśliwie rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Wpłacił pieniądze za rok z góry , w panelu billingowym miał wpisane że ważne do czerwca 2010 , maila też dostał a wy mu nagle zablokowaliscie konto i dopiero jak wysłał dowód wpłaty to mu odblokowaliście...

 

Kazdej firmie sie to zdaza ...

 

Pzdr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpłacił pieniądze za rok z góry , w panelu billingowym miał wpisane że ważne do czerwca 2010 , maila też dostał a wy mu nagle zablokowaliscie konto i dopiero jak wysłał dowód wpłaty to mu odblokowaliście...

 

Przy kilkuset kontach na serwerze zdarzają sie pomyłki, szczególnie przy księgowaniu wpłat na zwykłe konta bankowe. Przypuszczam, że nigdy nie widziałeś listy np 600 nazwisk wylistowanych z góry do dołu, więc trudno Tobie wyobrazić jak można się pomylić. W oczach to sie robi mgła (szczególnie po kilku godzinach pracy przy monitorze) i po chwli w zasadzie nie wiesz czy szukasz xsinskiego, czy iskinskiego.

Przyznam, że u nas też się to zdarzyło chyba ze dwa razy. No cóż człowiek nie maszyna, potrafi sie pomylić.

 

Tego problemu nie mają małe firmy, gdzie masz kilka kont, problemy się zaczną jak te firmy sie rozwiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HaX121 pytał się o opinie więc mu odpowiedziałem.

 

Rozumiem że każdemu może się zdarzyć - nikt nie jest idealny.

 

Ja jak miałem konto u nich to nie narzekałem, przeniosłem się tylko z powodu korzystniejszej oferty.

 

Zresztą dalej polecam ich usługi.

 

Opinie prohost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×