Skocz do zawartości
bear007

[Poszukuję] VPS z dokupieniem tranferu

Polecane posty

Witam

 

Poszukuję VPS-a na stronę internetową z miejscem na dysku 50 GB oraz możliwością dokupywania transferu, miejsca, mocy procesora i pamięci w trakcie rozwijania się strony. Najlepiej z płatnościami miesięcznymi.

 

Chciałbym też żeby firma ta miała przynajmniej kilka lat doświadczenia i żeby nie była w żadnym okresie przebudowy: zależy mi na wysokiej stabilności usług bez żadnych problemów z serwerem, a jeżeli nawet takie są to żeby szybko je poprawiali. Bardzo zależy mi na stabilności usług.

 

Mój budżet to max. 100 złotych miesięcznie.

 

Co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@crazyluki

 

A jakie to ma znaczenie czy jest w Polsce czy nie? Czy chodzi tylko o kwestię szybkości dostępu?

Jeszcze chciałbym żeby dostawca hostingu oferował za opłatą pomoc czasem. To znaczy że jeżeli miałbym problem z konfiguracją serwera (chociaż z tym raczej poradzę sobie sam) to za opłatą miałby kogoś kto by zajął się pomocą.

 

Wiem że z powodów pewnie finansowych nie każdy coś takiego oferuje. A mi na tym zależy

Oprócz tego dobrze by było gdyby to był system CentOS > 5 (bo go znam) na OpenVZ (jeżeli to zmienia sposób obsługi przeze mnie).

 

Wymagania na początek:

 

Pamięć operacyjna: 512 MB

Miesięczny transfer: 100 GB

Procesor: 800Mhz

 

Przydałby się też cPanel albo coś jak Direct Admin, żeby móc łatwo poustawiać wszystko. Chciałbym też żeby panel konfiguracji był dobrze dostosowany. U ostatniego dostawcy VPS cPanel nie był dostosowany i wiele rzeczy musiałem ręcznie zmieniać, szczególnie jeżeli chodzi o konfiguracje domen i subdomen.

 

@Active-Hosting

 

Czy mogłby Pan podać przykład jakiejś ciężkiej i dużej strony która ma u Was VPS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
@Active-Hosting

 

Czy mogłby Pan podać przykład jakiejś ciężkiej i dużej strony która ma u Was VPS?

 

Na jednej matce od serwerów VPS uruchamiamy maksymalnie 20 VPS’ów nie zapychamy maszyn tak, aby nie działały przy wykorzystywaniu pamięci przez duże strony w szczycie.

 

 

graj24.eu - VPS PRO

 

Pozdrawiam Damian Miodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nikt więcej nie proponuje dostawców? Aż tak mało firm oferuje takie coś?

 

Hmm... Tutaj na forum panują głównie 4 marki VPS'ów (HitMe, Active-Hosting, Webh, eFuturo), z tym, że HitMe ma problemy jeśli chodzi o bok i support, webh techniczne choć teraz jest na ten temat cicho. Możesz zobaczyć jeszcze na ofertę efuturo, jest na forum, ale ja bym brał active-hosting :P

 

Mam pytanie jeszcze: ilu techników mają państwo zatrudnionych?

 

Większość firm hostingowych to jednoosobówki, czasem przy wiekszych działalnościach jest pare osób, nie wiem jak tutaj sprawa wygląda ale co ma do rzeczy ilość techników jeśli to nie jest menaged i samemu odpowiadasz za jego konfigurację :P w razie problemów których (odpukać) nie ma pan Damian z pewnością mailowo lub telefonicznie udzieli informacji co i jak :) z resztą przy problemach nie wbiją Ci na ssh np. 3 osoby jednocześnie i będą kombinować tylko jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Dlaczego nikt więcej nie proponuje dostawców? Aż tak mało firm oferuje takie coś?

 

@Active-Hosting

 

Mam pytanie jeszcze: ilu techników mają państwo zatrudnionych?

 

1 - konkretny, który wie, co robi. Jarosław Nowak.

2 - ja Damian Miodek, który pomaga w mniej skomplikowanych sprawach.

3 - W tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość firm hostingowych to jednoosobówki, czasem przy wiekszych działalnościach jest pare osób, nie wiem jak tutaj sprawa wygląda ale co ma do rzeczy ilość techników jeśli to nie jest menaged i samemu odpowiadasz za jego konfigurację :P

 

Nie prawda - należą do jednej osoby nie znaczy że są jednoosobowe.

Czasem kilka osób? Myślisz, że wielu jest na świecie robocop-ów którzy nie śpią, nie jedzą i nie wychodzą z domu ?

 

Chyba, że ktoś stawia hostink w raki sposób, że zamawia konfigurację za 200-300 zł i sam sobie klika po DA/cPanel ... ale to na dłuższą metę będzie kiedyś masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×