Skocz do zawartości
R@fi

(Opinia) 24Cast.pl

Polecane posty

hmmmm i znowu bezpodstawne nie podparte niczym stwierdzenia edart to sie juz smieszne robi co cierpisz na brak klientów i nudzac sie z braku klientów wypisujesz tak idiotyczne posty skoncz ztym bo zachowujesz sie jak dziecko i sam sobie wystawiasz opinie ale mimo to dziękuje za darmową reklame:) ps. Nie ma to jak znudzony zyciem malkontent+klawiatura szukajacy zrozumienia w sieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmm i znowu bezpodstawne nie podparte niczym stwierdzenia edart to sie juz smieszne robi co cierpisz na brak klientów i nudzac sie z braku klientów wypisujesz tak idiotyczne posty skoncz ztym bo zachowujesz sie jak dziecko i sam sobie wystawiasz opinie ale mimo to dziękuje za darmową reklame:) ps. Nie ma to jak znudzony zyciem malkontent+klawiatura szukajacy zrozumienia w sieci??

 

stwierdzenia poparte Twoim zachowaniem na tym forum, skoro tutaj piszesz sam sobie opinie od klientów to dlaczego tam ma być inaczej?

różnica taka że tu zostałeś namierzony a tam nie, bo fora malutkie i poziom raczej inny.

 

opinie to sobie już wystawiłeś, dziś jest niedziela i nie zajmuję się klientami

( może dlatego że z nimi nie mieszkam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to byłeś właścicielem soundcast.pl, takie jaja jak zakładanie dwóch kont jednego firmowego a drugiego jako klient to jest zal popieram Edart'a gnębić trzeba takich gnoic :) :)

 

PS. Panowie kiedy ten rynek będzie normalny ?

hmmmm i znowu bezpodstawne nie podparte niczym stwierdzenia edart to sie juz smieszne robi co cierpisz na brak klientów i nudzac sie z braku klientów wypisujesz tak idiotyczne posty skoncz ztym bo zachowujesz sie jak dziecko i sam sobie wystawiasz opinie ale mimo to dziękuje za darmową reklame:) ps. Nie ma to jak znudzony zyciem malkontent+klawiatura szukajacy zrozumienia w sieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam i nie miałem drugiego konta nie mam zamiaru 15razy mówić tego samego i bronić sie przeciw bezpodstawnym oskarżeniom

ps. ten rynek nigdy nie będzie normalny gdyż konkurencja niszczy konkurencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam i nie miałem drugiego konta nie mam zamiaru 15razy mówić tego samego i bronić sie przeciw bezpodstawnym oskarżeniom

ps. ten rynek nigdy nie będzie normalny gdyż konkurencja niszczy konkurencje

 

to pewnie włamanie do domu miałeś z tego wynika, albo właściciel tego forum może kłamie ?

 

ja już kończę moje wypowiedzi na ten temat bo nie ma z kim rozmawiać, dałeś d.... i ciężko Ci się do tego teraz przyznać,

niestety obrałeś złą taktykę"marketingową" dla swojej firmy, uważając że na webmasterskim forum możesz kity wciskać,

może na tych malutkich z radyjkami to Ci przeszło, ale nie tutaj

 

tyle w tym temacie, więcej się nie wypowiadam aby nie było że konkurencje "niszczę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też kończe sie wypowiadać bo nie mam czasu polemizować z bzdurnymi oskarżeniami od tej prosiłbym tylko i wyłącznie o posty z opiniami o usługach 24cast.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To skończ już te wypowiadanie się bo tylko kończysz, kończysz a skończyć nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Już przecież sprawdził :)

 

Pozostało by tylko sprawdzenie przeglądarki & OS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla swojej firmy

 

Wątpię by firma było jego, gdyż jako główna działalność jest budowlanka (pewnie ojca lub brata) cool.gif

A poziom postów raczej nie świadczy o tym, że "owner" ma więcej niż 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

błędy ortograficzne mogą zdażyć się każdemu nie jest to chyba karalne w naszym kraju. co ma do rzeczy ze są dane firmy budowlanej rozliczam sie z każdego grosza z fiskusem i to chyba wystarczy. Oskarżenia takie trzeba wiarygodnie udowodnić w polskim prawodawstwie obowiązuje domniemanie niewinności. jakby ktoś nie wiedział dopóki się danej o sobie. Nie udowodni nie podważalnymi dowodami jego winy to jest ona nie winna więc proszę. O dowody wiarygodne jeśli ich nie ma to liczę na publiczne przeproszenie osób które szkalują moją opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam dejavu :) bo już gdzieś widziałem ten tekst :)

 

Błędy mogą się zdarzyć.. Ale to nie zwalnia z myślenia i korzystania ze słownika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Jak ludzie zobaczą te tematy to będziesz miał dowody na swoim koncie. Albo ich brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ithost, daj znać kiedy kupić za zarobioną kasę plazmę 32 cale laugh.gif

 

żal mi Ciebie dzieciaku rolleyes.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ludzie zobaczą te tematy to będziesz miał dowody na swoim koncie. Albo ich brak.

 

czyli mianowicie co mają zobaczyć to że nie potraficie udowodnić oskarżeń pod moim adresem?? ps . jest już tylko jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli mianowicie co mają zobaczyć to że nie potraficie udowodnić oskarżeń pod moim adresem??

 

właściciel tego forum juz Ci udowodnił że klient który Cię wychwala mieszka razem z Tobą?

mało ? nadal głupa rżniesz ?

zauważ w końcu że trafiłeś na forum gdzie jednak większość osób jest w przeciwieństwie do Ciebie dorosłych i przede wszystkim sprawnych umysłowo,

takimi tekstami i brnięciem w to nadal wystawiasz tylko wizytówkę firmie w której imieniu się wypowiadasz,

 

no chyba że taką promocję masz: "do konta www w okresie zimowym nocleg i korzystanie z neta gratis"

 

PS napiszę Ci jeszcze raz wyraźnie bo masz chyba kłopot ze zrozumieniem:

zostało udowodnione że założyłeś więcej niż jedno konto na tym forum i podawałeś się za właściciela firmy i równocześnie za zadowolonego klienta tej firmy ( celowo nie piszę Twojej firmy bo nie wierzę że ktoś taki ma swoją firmę ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm niby jak to zostało udowodnione gdzie bo nie widze podeprzyj swa wypowiedz cytatami z jak to nazywasz dowodów prosze o wyciąg z logów kiedy te ip sie pokrywaly samo słowo własciciela niestety nie jest dowodem chyba ze to forum stoji ponad prawem? niestety takimi tekstami sam sobie wystawiasz opinie bynajmniej nie pozytywna tą oszczerczą gadaniną obliczoną na próbe zniszczenia mojego dobrego imienia co tak cie boli konkurencja? kilku twoich klientów już domnie przeszło od ciebie i nie mieli zbyt dobrej opinii o twoich usługach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możecie sobie darować dalszej dyskusji w tym temacie? Przecież to już się robi "nóde".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze odciski palców z klawiatury ?

 

myślisz że to jakieś przemowe forumi komuś się chce bawić jeszcze w logi? wystarczy że IP się pokryło - przynajmniej dla mnie to wystarczy i nie potrzebuję innych dowodów,

 

forum stoi na takim prawie jakie sobie sam właściciel ustali, ja bynajmniej na jego miejscu

juz dawno bym Ci bana dał, choćby za to że nadal twierdzisz że nie założyłeś więcej niż jedno konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to skoro twierdzi to niech to udowodni co wiara w oszczerstwa na słowo taktyka ala pis towarzystwo wzajemnej adoracji z panem prezesem pewnie nikt sie nie bedzie b awil w logi bo ich nie m a sami o sobie wystawiacie opinie ps.wez sie chlopie nie kompromitu j juz bo to sie robi nudne najlepiej obsrac komus opinie tak poprostu dla zasady bo jest nowy na rynku to mu dowalic nie a co ty bys zrobil jak jabym cie o cos oskarzył i tego nie udowodnil i nadal szedł w zaparte ze tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to skoro twierdzi to niech to udowodni co wiara w oszczerstwa na słowo taktyka ala pis wez sie chlopie nie kompromitu j juz bo to sie robi nudne

 

ja pier... czy jest tu jakiś psychiatra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pier... czy jest tu jakiś psychiatra ?

 

no wlasnie tobie by sie przydał koncza ci sie klienci i cie depresja dopada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edart.. nie kłóć się z idiotą.. najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×