Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Pogoda

Polecane posty

Męczą mnie tacy ludzie jak Ty. Wszędzie widzicie zło i przy każdej okazji musicie ponarzekać.

Dwa lata już bite marudzisz na tym forum. Czy dzięki temu coś się zmieniło?

Nie... No właśnie. Więc wskocz na redtube i zacznij cieszyć się życiem... ;)

 

Przepraszam was ale :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh! Jak czytam niektóre komentarze, to aż włos się jeży na głowie. Może już za stary jestem, w końcu czas nie oszczędza. :lol:

 

Wyobraźcie sobie dwóch pilotów co lecą każdy w swoją stronę, no i jeszcze jakiegoś doradcę co stoi za ich plecami.

Będziecie mieli dokładnie taką samą katastrofę, jaka była kilka tygodni temu.

 

My Polacy jakoś nie potrafimy zrozumieć drugiego człowieka, jesteśmy za mało tolerancyjni.

W Polsce mamy totalny haos, którego się nie spotyka na zachodzie (potrzebowałem 2 lat, aby zacząć rozumieć zachownie ludzi w UK).

Nie ważne czy jest powódź, katastrofa samolotu, czy też wszystko jest ok, zawsze mamy jakiś problemy z wszystkim.

Te problemy tworzymy sami sobie, tak jakby na własne żądanie.

Nie potrafimy zrobić sobie rachunku sumienia, i przeliczyć za i przeciw a potem podjąć ostateczne kroki. Zawsze jest ktoś inny winny, ale nigdy nie My.

Polak to taka istota, która zawsze ma rację, bo musi. Jak Kargul i Pawlak kłócimy się przysłowiową "stopę miedzy".

 

Co ciekawe za granicą, My Polacy robimy karierę. Zaczynamy od zmywaka, a kończymy jako manager firmy. Nie wierzycie? ALe tak jest naprawdę w ogromnych przypadkach.

Polacy są tu widziani, jako osoby: zaradne, odpowiedzialne, wykształcone, i na których można polegać, prawie każdy pracodawca chciałby mieć Polaka w swojej firmie.

W Anglii jak mają wybrać Polaka do pracy, czy Anglika 99% będzie to Polak (niekoniecznie na zmywak, jak niektórzy sądzą). Anglicy to lekkoduchy (miałem kiedyś admina anglika, już nie mam na szczęście ;) )

Po kilku latach za granicą, zaczynamy nie rozumieć rodaków. Tak samo jest ze mną, za nic nie rozumiem o co ta kłótnia w tym poście.

 

Powódź to zdarzenie losowe, równie dobrze mogła się zdarzyć na pustyni w afryce. Jednak ludzie którzy rządzą, nie powinni zezwolić na budowę domów na terenie zalewowym.

Każdy chce taniej, i pewnie wielu ludzi wiedziało, że mieszka na takich terenach, w końcu było znacznie taniej, a to przecież ważne przy budowie.

Na tym tracimy wszyscy, bo pieniądze które mogłyby być zaoszczędzone, musza być wypłacone powodzianom, co nie ulega wątpliwości.

 

Ale ile pieniędzy straciliśmy na niepotrzebne wyprawy polityków, nagrody pieniężne itp. Ile pieniędzy Polska traci poprzez utrzymywanie 40 latków, co są na emeryturze po mundurówce?

W Angli zwykły śmieciarz ma własny dom, samochód, stać go na wakacje i to za najniższą krajową. Dlaczego tak nie jest w Polsce?

Widzieliście robotnika ze stoczni, co jeździ Jaguarem? Bo ja nie.

 

Może czas zakończyć te kłótnie na "górze", i zacząć iść do celu razem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Ile pieniędzy Polska traci poprzez utrzymywanie 40 latków, co są na emeryturze po mundurówce?

A co ma robić Policjant który przez X lat naraża własne życie, aby można było wyjść na ulicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takimi jak Wy nie da się dyskutować na poziomie. Po prostu wszystko, WSZYSTKO potraficie obrócić w sprawy polityczne. A czytając posty Pawel_15 widzę takiego szaraczka przed monitorem, któremu ktoś nawkładał do łba i bez względu na to jak jest będzie łaził i pierd... swoje. Po prostu zawsze jak widzę że sie gdzieś wypowiada to już wiem że będzie jechanie na polityke. Nie możecie choć raz odczepić się od tego powalonego tematu polityki?

przecież w tym kraju myśli góra 2% ludzi i z których media typu TVN, GazetaŻydowska, FUCKT

Bez tych środków medialnych gówno byś wiedział o sytuacji polityczej w Polsce. Jak możesz jechać po praktycznie jedynym źródle informacji o polityce? Śmiech, po prostu. I co, PO to jest jedyna rządząca partia w polsce? Wiesz wogóle co to jest demokracja, czy masz spóźniony program edykacyjny w gimnazjum? A PiS to nie może nic już zrobić, nie? Bo donek, bo donek, bo donek. Ew bo komorowski i bo donek.

@topic

Współczuje tym co mieszkają w terenach zagrożonych zalaniem. Fakt faktem, władze strasznie zaniedbały sytuacje. Powstało wiele osiedli w miejscach zagrożonych zaleniem. Ale jak już pisałem @up to wina całego rządu i nieodpowiedzialnych decyzji.

Pozostaje mieć nadzieje, że to ich czegoś nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma robić Policjant który przez X lat naraża własne życie, aby można było wyjść na ulicę?

 

Adam, policjant to nie tylko ten co pałą bije. Są Policjanci, co z za biurka nie wstają.

Poza tym problem nie dotyczy tylko Policji, jest jeszcze Wojsko.

 

I chyba nikt nie chodzi po ulicach dziesiątki lat, robią awanse i siedzą w biurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@MZone Group - Nie widziałem stoczniowca z wypasionym jaguarem ale widziałem związkowców ze stoczni z wypasionymi furami jak robili tę akcję przed domem rudzielca w Sopocie...

 

@Wojtek123 - Bo problem tkwi w tym że u nas wszystko kręci się albo wokół polityki albo wokół kasy :lol: Co do mojej osoby, nie jestem szaraczkiem i nikt mi prania mózgu nie zrobił, mówię jak wygląda sytuacja w kraju omamionym przed media. Jakie jedyne źródło informacji o polityce ? TVN non-stop spiskuje, ze wszystkich próbują robić tych wrednych katoli-moherów co pacyfikują policje i robi ludziom wodę z mózgu. Wyborcza to Michnikowski syf który sprzeniewierzył się ideom S i zakumał się z komuchami. FUCKT to zwykły brukowiec który szuka taniej sensacji w absurdach i groteskach. Jak można to nazywać źródłem informacji o polityce ? Przecież Wyborcza ma w sobie tyle fałszu, kłamstwa i oszczerstw że strachem jest używanie tego papieru jako toaletowego... Wiem co to jest demokracja i staram się to zwalczać na każdym kroku. Demokracja w tym kraju nie jest możliwa, nasze społeczeństwo w 95% do tego nie dojrzało i trzeba ich prowadzić za rączkę i myśleć za nich bo sami nie potrafią. Naród którego społeczeństwo nie myśli jest skazane na zagładę. Co do gimnazjum, to okres który mam na szczęście już za sobą od ponad 5 lat i który wspominam jako najgorszą katorgę. Jedyne co mnie gimnazjum nauczyło to, to że ludzie potrafią być wyjątkowymi skurw.... PiS jest warte PO, to co pokazali przez dwa lata rządzenia to jakiś koszmarny cyrk. Ale trzeba pamiętać że PiS to nie tylko bracia Kaczyńscy (obecnie Jarosław, Lech został wyeliminowany) ale ludzie. I to ci ludzie zrobili syf w kraju w imieniu jakiś zasad albo w imię moja prawda jest mojsza niż twojsza.

Wracając do tematu - obecna sytuacja to nie tylko wina PO, to jest wina wszystkich rządów począwszy od roku 1944 do 2010 włącznie bo to poprzednie rządy zaniedbywały budowę wałów, umocnień, polderów czy innych cudów. Jeden rząd nie jest w stanie nadrobić ponad 60 letnich zaniedbań w przeciągu jednej kadencji, ze społeczeństwem które jest jakie jest. Polacy są ludźmi wyjątkowymi, większość kozaczy ale jak trwoga to do Boga, jest też garstka ludzi którzy nawet jak jest powódź to muszą się kłócić. Drodzy rodacy, wszelkie zażalenia kierujcie do rządów które trzymały władzę w kraju po roku 1944. Powódź z 1997 ludzi niewiele nauczyła. W 1999 roku miał być robiony wał który chroniłby osiedle Kozanów we Wrocławiu. Budowę zablokowali działkowcy którzy wstrzymują inwestycję już 11 lat. Moja recepta ? Zaorać działkowiczów i zbudować wał. Potem zastanowić się nad ewentualnymi rekompensatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Adam, policjant to nie tylko ten co pałą bije. Są Policjanci, co z za biurka nie wstają.

A to Policja pałą bije? No wybacz, wiem głupie pytanie, ale jak ktoś wychodzi z cegłami na mecz, to nie można się spodziewać że zostanie się poproszonym o poddanie. Ja na miejscu Policjanta, też bym pałą walnął, bo lepsze to niż dostać cegłą w łeb. A uwierz, to boli mocno, nawet przez kask.

 

A Ci co za biurkiem siedzą, to kolorowego życia też nie mają. Pani Zosia z osiedlowego nie musi codziennie czytać, że Michała ktoś zadźgał, a sklepową ktoś zgwałcił.

 

I chyba nikt nie chodzi po ulicach dziesiątki lat, robią awanse i siedzą w biurach.

Są też tacy (nawet znam jednego), co swego czasu biegał z G36C, przeniósł się do BSW tylko dlatego, że został ojcem.

 

 

@Wojtuś :lol:

 

Zgadzam się.

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
A co ma robić Policjant który przez X lat naraża własne życie, aby można było wyjść na ulicę?

To my narażamy życie z nim ... to że boisz się wyjść na ulicę to Twoja sprawa.

Sprawa prewencji jest prosta tak jak oni... coś o tym wiem ponieważ u mnie kształci się tego buractwa chyba najwięcej w Polsce i gdzie mają praktyki ? :lol:

A to Policja pałą bije? No wybacz, wiem głupie pytanie, ale jak ktoś wychodzi z cegłami na mecz, to nie można się spodziewać że zostanie się poproszonym o poddanie. Ja na miejscu Policjanta, też bym pałą walnął, bo lepsze to niż dostać cegłą w łeb. A uwierz, to boli mocno, nawet przez kask.

Mieszkasz w Warszawie a takie głupoty piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam@

Z policjantem to był tylko przykład, sprawa jest trochę bardziej skomplikowana.

Życie to naraża żołnierz w Iraku, czy też Afganistanie, nie byłeś w wojsku to tego raczej nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Irek: żołnierz polski, wyjeżdżający na "misie pokojowe" do Iraku czy Afganistanu przestaje być żołnierzem polskim, a staje się zwykłym najemnikiem, bo nasza konstytucja nie pozwala na takie zabawy (poza misjami nadzorowanymi przez ONZ), szczególnie wtedy, kiedy żołd takiemu trepowi wypłacają tak naprawdę Amerykanie. Znam wielu chłopaków, którzy się tam wybrali - nie jechali tam po to, żeby bronić naszego kraju, ale po $$. Dlatego też ten przykład jest najgorszym, jaki mogłeś podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 http://wiadomosci.onet.pl/2177836,11,intensywne_opady_przez_caly_tydzien_zagrozone_poludnie_kraju,item.html

 

Replay :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 http://wiadomosci.onet.pl/2177836,11,intensywne_opady_przez_caly_tydzien_zagrozone_poludnie_kraju,item.html

 

Replay   :)

 

 

 

Not found :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×