Skocz do zawartości
greg606

tani dedyk lub chmura

Polecane posty

No to polecam HitMe.pl :) Gwarantowany udział w wątku z opiniami :D co do atrakcyjnej oferty - popatrz na wspomniane HitMe i na to jak skończyli :) Więc coś nie do końca jest tak rewelacyjnie z niskimi cenami... Na obecną chwilę zostaje jeszcze z VPS'ów efuturo i logout.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta niby tak, za to zarówno mi jak i klientom których znam nie podobają się inne rzeczy... Moim zdaniem najlepszym wyborem byłby Active-Hosting właśnie, przynajmniej masz pewny support który gada do rzeczy, czego nie ma w przypadku np. logouta a czego (supportu) nie ma wcale w przypadku HitMe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka :D

 

P.S. logout ma te serwery w superhost - miałem tam hosting i to był koszmar!

 

Poza tym jak ja pójde teraz do active-hosting jak już pewnie Pan Damian mnie u siebie nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Kurka :D

 

P.S. logout ma te serwery w superhost - miałem tam hosting i to był koszmar!

 

Poza tym jak ja pójde teraz do active-hosting jak już pewnie Pan Damian mnie u siebie nie chce :)

 

Wszystkich potencjalnych klientów A-H chce :)

Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co na tym forum macie z tym active-hosting? Nie dość, że wygląda na to że pracownik tej firmy atakuje co drugi wątek swoją ofertą bez czytania co ktoś pisze to jeszcze co druga osoba go reklamuje zupełnie bez podania jakiegokolwiek sensownego argumentu i przedstawienia jakiejś atrakcyjnej oferty bo ja żadnej atrakcji w active-hosting nie widzę... Oczywiście nic nie mam do active-hosting ale wolałbym, żeby paczka jego wielbicieli podała jakieś argumenty poza fanatycznym suportem ze strony Pana Damiana, co pewnie jest bardzo fajne :D

 

Powodem dla którego polecam tą firme jest to że miałem u nich konto ( w zasadzie jeszcze kolegi konto obsługuje) i ani do supportu ani do jakości obsługi nie mogłem mieć i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Obecnie mam gdzie indziej konto (ze względu na wąski budżet cenowy) ale z czystym sumieniem mogę ich polecać.

 

A skoro się pytasz kogo wybrać i jestem 3 osoba ktora ci ich poleca to raczej to nie jest przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to, że ani active-hosting ani logout nie oferują gwarantowanego CPU tak jak jest to w przypadku RAMu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie to, że ani active-hosting ani logout nie oferują gwarantowanego CPU tak jak jest to w przypadku RAMu

Żaden kontenerowy VPS (oparty np. na OpenVZ) nie zaoferuje ci gwarantowanego przydziału CPU co do taktu zegara.

Musisz zainteresować się pełną wirtualizacją (Xen/VMware), w której coś takiego jest bardziej realne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden kontenerowy VPS (oparty np. na OpenVZ) nie zaoferuje ci gwarantowanego przydziału CPU co do taktu zegara.

Musisz zainteresować się pełną wirtualizacją (Xen/VMware), w której coś takiego jest bardziej realne :D

 

Dokładnie - w przypadku VMware zagwarantowanie przydziału CPU jak i RAM jest jak najbardziej możliwe.

Używamy, gwarantujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Żaden kontenerowy VPS (oparty np. na OpenVZ) nie zaoferuje ci gwarantowanego przydziału CPU co do taktu zegara.

Musisz zainteresować się pełną wirtualizacją (Xen/VMware), w której coś takiego jest bardziej realne :D

Ponownie ja.

Zagwarantowanie RAM na wirtualizacji xen nie jest problemem gdyż nawet jak by się chciało to się nie da uruchomić VPS'ó łącznie potrzebujących 32 GB ram na serwerze z 16 GB ram.

Nie ma tu, więc mowy o zapychaniu ile się da aby zarobić 1000 %, wirtualizacji Xen używamy, dlatego ram gwarantujemy jak i CPU gdyż staramy się nie zapychać maszyn.

 

Jedna matka = max 25 serwerów VPS.

Pozdrawiam D.M

 

Ps. serwery mają działać a nie się dławić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już mowa o VPS, a komunikacja nie jest problemem, to zawsze warto rozważyć Host Europe ;).

Za 20 euro masz już serwer, który powinien sobie poradzić - przydział CPU praktycznie zawsze ten sam, bez żadnych wahań ze względu na obciążenie innych klientów na serwerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×