Skocz do zawartości
crazyluki

nietypowa prosba

Polecane posty

witam!

poszukuję hostingu, vpsa na okres około dwóch tygodni. Moje wymagania - miejsce - koło 2GB (jak vps) lub baza 2GB jak to miałby być shared. Transfer - koło 100GB. Wymaganie specjalne - jak największa ilość IP które mógłbym wykorzystać w skrypcie do łączenia się ze światem zewnętrznym (curl). Im więcej IP z których będę mógł skorzystać tym szybciej się wyniosę;-).

Generalnie chcę pobrać jakąś stronę, potrzebuje do tego sporo IP by zrobić to w miarę szybko i by obyło się bez bana. budżet - najmniejszy możliwy. Serwer - lokalizacja - bez różnicy.

 

Wszystkie propozycję proszę składać w temacie lub na PW.

 

Pozdrawiam

 

EDIT: fv nie jest wymagana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hosting, vpsy są tak tanie że trudno nawet obliczyć jakąś cenę za 2 tygodnie używania,

nawet nie wnikając w to czy chcesz to do celów legalnych czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle że tanio trudno znaleźć coś z dużą iloscia IP.

 

Taniej niż 3zł za IP ciężko będzie Ci znaleźć :) Najprościej będzie po prostu kupić vps'a i dokupić do niego IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniej niż 3zł za IP ciężko będzie Ci znaleźć :)

 

wcale nie :)

 

co nie zmienia faktu że dla firm organizować konto na 2 tygodnie

z wieloma IP pewnie po tanich pieniądzach się nie opłaca, więcej zachodu niż korzyści.

ja np. coś takiego bym zorganizował klientowi który potrzebuje coś takiego dodatkowo,

ale 2 tygodnie i game over to albo nieopłacalne dla kupującego albo sprzedającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie :)

 

Najpierw mówisz, że nie, a potem przyznajesz mi racje :) Mówimy dokładnie o tym samym :) mowa o koncie z adresami IP na 2 tygodnie, 3zł/IP to standardowa cena wiec x*IP + VPS na miesiąc i wjo :) przy koncie na 2 tygodnie ciężko jest coś sensownego znaleźć za dobrą cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nikt na sharedzie nie ma wiekszej ilosci IP podpietych, tak bym mogl skorzystac z nich w php funkcji curl ? nie potrzebuje IP na wlasnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja tym bym nie ryzykowal na miejscu wlasciela serwisu. Za zabawy z curlem /proxy/ ostre harvestowanie stronki mozna spokojnie stracic serwer.

 

Skad wiem ? Doswiadczenie dla jedno z klientow harvestujemy kilka portali z ogloszeniami o prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw mówisz, że nie, a potem przyznajesz mi racje :) Mówimy dokładnie o tym samym :) mowa o koncie z adresami IP na 2 tygodnie, 3zł/IP to standardowa cena

 

chodziło mi o to że Ip można kupić taniej niż 3zł. miesięcznie, może nie w standardowych ofertach

ale można, z tym że i tak na ten temat nie ma sensu dyskutować bo crazyluki szuka tych IP

najlepiej bez dopłaty.

 

crazyluki sporo firm ma wiele IP do dyspozycji klientów ale jak widzisz nikt się nie pali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

active-hosting.pl oferuje dla VPSów IP po 2zł, transfer 100GB masz przy serwerze za 55zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×