Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jarek17

WebF.pl

Polecane posty

Domena do nabycia w cenie 600 PLN, według statystyk dropped ruch na niej to ~80 wizyt dziennie, jesteś zainteresowany? Zapraszam na: webf.pl.

 

W ciągu najbliższych 7dni na hasło wht przy składaniu oferty jestem gotowy odsprzedać ją za 500 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Naszej firmie ostatnio ktoś oferował domenę activehosting.pl za 5 tys zł netto.

Nie ma sie co JarekMk dziwić każdy chce zarobić.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest krótka i nie ma możliwości kupienia podobnej na rynku pierwotnym.

 

Pod podobnymi (webh, webd oraz webr) działają już firmy hostingowe :)

 

@UP

ofertę przedstawił zapewne Interson - pomyśl ile klientów traci active-hosting.pl na rzecz activehosting.pl, zresztą nie wydaje mi się aby cena nie była do negocjacji w przypadku owej domeny, a jest to domena, którą akurat Wy winniście być najbardziej zainteresowani - osobiście nie chciałbym aby wersję bez myślnika przejęła konkurencja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek
Jest krótka i nie ma możliwości kupienia podobnej na rynku pierwotnym.

Oczywiście, że są możliwości. Sam mam do "oddania" webw.pl i webj.pl. Cena jest bardzo niska, w sumie to nawet jakiś hosting by mnie satysfakcjonował. Są chętni? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszej firmie ostatnio ktoś oferował domenę activehosting.pl za 5 tys zł netto.

Nie ma sie co JarekMk dziwić każdy chce zarobić.........

 

To zależy skąd pochodzi większość ruchu na stronie active-hosting.pl. Jeżeli wywołania bezpośrednie to kilka procent to nie ma się czym przejmować. Co innego jeżeli np. 90% ruchu pochodzi z bezpośredniego wpisywania adresu w przeglądarce (co się zdarza przy braku pozycjonowania lub na nowych stronach) - wtedy za wariant domeny bez myślnika rozsądna cena zależy od skali działania firmy i od tego czy firma myśli o świadczeniu swoich usług w dłuższej perspektywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofertę przedstawił zapewne Interson - pomyśl ile klientów traci active-hosting.pl na rzecz activehosting.pl, zresztą nie wydaje mi się aby cena nie była do negocjacji w przypadku owej domeny, a jest to domena, którą akurat Wy winniście być najbardziej zainteresowani - osobiście nie chciałbym aby wersję bez myślnika przejęła konkurencja :)

 

to jest tylko twoja opinia... większość klientów wchodzi zapewne przez google/adwords itd. Więc nie ma to zbyt dużego znaczenia... No chyba, że activehosting będzie na wyższych pozycjach to wtedy tak :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tylko twoja opinia... większość klientów wchodzi zapewne przez google/adwords itd. Więc nie ma to zbyt dużego znaczenia... No chyba, że activehosting będzie na wyższych pozycjach to wtedy tak :) )

 

przy 3letniej obecności na rynku jednak zadbałbym o domenę bez myślnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale cena spadła, znając życie spadnie poniżej 100zł a później na alledrogo od bcm :)

 

edit:

btw, zły dział? nie powinno iść do giełdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dział domeny przecież nie jest do sprzedaży domen... Od tego jest osobna sekcja forum. Temat nadaje się co najwyżej do kosza. Aż dziwne że tak długo tu wisi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×