Skocz do zawartości
GyniO

Najlepszy panel z darmowych panelów?

Polecane posty

Witam, no właśnie jaki jest najlepszy panel z darmowych panelów na vps'a?

 

Vps: LARGE z budgetvps.pl

Unix: Debian 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Virtualmin. Jak dla mnie najlepszy.

 

Kolega próbował mi go zainstalować, ale niestety nie dało się...

Przy instalacji się zawieszał vps ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie patrząc po demie http://isp-control.net/ jest taki sam jak direct admin tylko tyle że darmowy... Uważam też że najlepszy darmowy

 

Jest w miarę dobry ale bez przesady :P A już na pewno nie zaryzykowałbym stwierdzenia że taki sam ... :) Dwie zupełnie różne platformy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, korzystałem z ISP CP na dwóch serwerach teraz przesiadka na DirectAdmin i przenoszenie kont.

Gdzie był problem, powyżej 200 klientów na koncie panel powodował coraz więcej błędów , nie zapisywał poprawnie plików w konfiguracji np. Apache. Co powodowało np po restarcie lub przeładowaniu usługi zablokowanie jej i brak możliwości uruchomienia.

Trzeba było ręcznie edytować pliki i sprawdzać pliki.

Więc jeżeli ktoś planuje coś większego uruchomić odradzam ten panel i polecam DirectAdmin, natomiast jeżeli na potrzeby małego "serwisu" ok wystarczy.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, korzystałem z ISP CP na dwóch serwerach teraz przesiadka na DirectAdmin i przenoszenie kont.

Gdzie był problem, powyżej 200 klientów na koncie panel powodował coraz więcej błędów , nie zapisywał poprawnie plików w konfiguracji np. Apache. Co powodowało np po restarcie lub przeładowaniu usługi zablokowanie jej i brak możliwości uruchomienia.

Trzeba było ręcznie edytować pliki i sprawdzać pliki.

Więc jeżeli ktoś planuje coś większego uruchomić odradzam ten panel i polecam DirectAdmin, natomiast jeżeli na potrzeby małego "serwisu" ok wystarczy.

 

 

 

Pozdrawiam

Fajne są jazdy przy update czasem;) aczkolwiek wydaje mi się, iż odpowiednie ogarnięcie po instalacji powoduje mniej błędów niż zostawienie czystej konfiguracji opierającej się na repozytoriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne są jazdy przy update czasem;) aczkolwiek wydaje mi się, iż odpowiednie ogarnięcie po instalacji powoduje mniej błędów niż zostawienie czystej konfiguracji opierającej się na repozytoriach.

 

To fakt . Człowiek uczy się na błędach, mnie to kosztowało trochę nerwów , kasy na licencje DA i serwer nowy, tak aby klienci i ja sam mógł przenieś konta na nowy serwer na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach prowadząc hosting nie wystarczy darmowy panel. Sam posiadam serwer dedykowany jednak sluzy on jako zaplecze pozycjonerskie. Przed zainstalowaniem panelu testowałem duzo paneli jednak mysle ze jadnak warto troche zainwestowac w płatny panel i pozbyc sie masy klopotów w czasie pozniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×