Skocz do zawartości
kontaktron

pozycjonowanie forum

Polecane posty

mam pytanie dotyczące pozycjonowania forum, w chwili założenia nie będzie tam żadnych

postów i prawdopodobnie będzie daleko w wyszukiwarce. Jak można zmodyfikować pliki forum żeby poprawić widoczność, przychodzi mi do głowy tylko opis i tytuł. Trzeba każdy z plików modyfikować czy tylko te najważniejsze i ogolnie jak do tego podejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Bardzo ważne są wartości meta tags ( Czym są meta tagi? Odpowiedź jest TU. ).

 

Jeśli używasz jako skryptu forum phpbb modified by przemo zainstaluj moduł Spider Friendly, jeśli jest to czyste phpbb polecam tą stronę : http://www.phpbb-seo.com/ . W przypadku myBB wystarczy włączyć w panelu administracyjnym linki przyjazne wyszukiwarką.

 

Jeśli używasz innego skryptu to poszukaj do niego modułów/wtyczek SEO.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Praktycznie do każdego skryptu for istnieją modyfikacje seo. Wystarczy je zainstalować, a potem już tylko linki... linki.... linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są też skrypty które robią więcej niż same linki na przykład vBseo dość dużo rzeczy mających na celu zdobycie dobrej pozycji w wyszukiwarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są też skrypty które robią więcej niż same linki na przykład vBseo dość dużo rzeczy mających na celu zdobycie dobrej pozycji w wyszukiwarce.

 

Przeczytaj ponownie wypowiedź Bartka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się z xorg-iem , jest tyle www w necie że strona wysoko bez linków, linków, linków,

to musi być taka nisza że chyba frazy w top3 nie dadzą więcej niż kilkaset uu miesięcznie

 

edit. a może i z tym top3 przesadziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani meta tagi nie sa wazne ani inne glupoty. Dla przykladu pokaze wam co mam na swojej stronie :

 

<meta name="keywords" content="joomla, Joomla" />

<meta name="generator" content="Joomla! 1.5 - Open Source Content Management" />

 

 

Wyniki 1 - 10 spośród około 50,800,000 dla zapytania administrator windows. (Znaleziono w 0,08 sek.)

 

I jestem w top 10.

 

Podstawa to : social submission , article submission , directory submission, blog submission , press submission

 

Po kazde haselko odsylam do googla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani meta tagi nie sa wazne ani inne glupoty. Dla przykladu pokaze wam co mam na swojej stronie :

 

<meta name="keywords" content="joomla, Joomla" />

<meta name="generator" content="Joomla! 1.5 - Open Source Content Management" />

 

 

Wyniki 1 - 10 spośród około 50,800,000 dla zapytania administrator windows. (Znaleziono w 0,08 sek.)

 

I jestem w top 10.

 

Podstawa to : social submission , article submission , directory submission, blog submission , press submission

 

Po kazde haselko odsylam do googla.

 

to jest akurat prosta fraza więc bym się jakoś nie szczycił ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani meta tagi nie sa wazne ani inne glupoty. Dla przykladu pokaze wam co mam na swojej stronie :

 

<meta name="keywords" content="joomla, Joomla" />

<meta name="generator" content="Joomla! 1.5 - Open Source Content Management" />

 

 

Wyniki 1 - 10 spośród około 50,800,000 dla zapytania administrator windows. (Znaleziono w 0,08 sek.)

 

I jestem w top 10.

 

Podstawa to : social submission , article submission , directory submission, blog submission , press submission

 

Po kazde haselko odsylam do googla.

 

Może akurat te metetagi, które tu podałeś znaczenia nie mają ale takie jak tytuł czy opis strony już w pewnym stopniu na pewno tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W bardzo znikomym. To juz nie te czasy gdzie istotne byly opisy obrazkow albo tagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×