Skocz do zawartości
Csliga.pl  BW

VPS pod dwa serwery Counter-Strike

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość! Jestem właścicielem małego portalu o grze CS 1.6, aczkolwiek posiadającego duży potencjał. W tej chwili moja strona jest nie czynna, ale właśnie czynie wszelkie postępy żeby ruszyła na nowo. Prawie rok temu weszliśmy do sieci i odnieśliśmy błyskawiczny sukces, ponieważ mamy ponad 500 zarejestrowanych userów, a nasze serwery były pełne. Niestety nastały złe czasy i z powodów prywatnych administracja nie mogła podjąć się dalszej opieki nad serwerami, które w wyniku tego upadły. Dokonałem małych zmian kadrowych i jestem gotowy do "akcji". Co do samego forum, przygotowujemy je tak, aby kożystało się najwygodniej. Obecnie przerabiamy styl forum, tak aby pasował do stylu portalu. Kolejnym krokiem jest zainstalowanie około 20 modyfikacji, mających na celu przybliżenie funkcjonalności forum o darmowym skrypcie do takich "gigantów" jak IPB, czy vBulletin.

Na dzień dzisiejszy przygotowałem amx pod dwa serwery CS, każdy po 20 slotów. Szukam serwera VPS, który będzie miał gwarantowane 4 gb ramu i dobry zegar procesora. Zainteresowała mnie topowa oferta firmy GameTEC.pl (GAME 100 SM). Zwracam się teraz z pytaniem do przedstawiciela tej firmy. Czy jest możliwość testu usługi przez kilka dni? Kolejne pytanie to czy jest szansa na pewne zmniejszenie ceny, w ramach częściowego sponsoringu?

Jeśli jest jeszcze inna firma, która ZAPEWNI dobrą jakość gry, przy 2 serwerach gry i zaoferuje mi częściowy sponsoring, to proszę pisać w tym temacie.

Gwarantuję zamieszczenie nieograniczonych reklam na mojej stronie. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej oferty, ponieważ współpracując z csliga.pl macie gwarancje rozmowy z rzeczowymi ludźmi. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×