Skocz do zawartości
Cannabisov

Zagraniczny serwer pod szybko rozwijające się forum.

Polecane posty

Witam,

 

Stało się tak, iż mam forum którego prowadzić nie mogę w swym zniewolonym kraju (Polsce).

 

Potrzebuje serwera minimum:

- 300 mb powierzchni dyskowej

- transfer najlepiej b.o (forum będzie (jest) naprawdę duuże i trochę waży)

- baza mySQL przynajmniej jedna

- serwer poza granicami naszego kraju

- dobrze, aby był dość łatwy w obsłudze, choć lamą nie jestem.

 

 

Jeśli ktoś posiada informacje na temat takiej oferty, z góry dziękuję za ich przekazanie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, czyli teoretycznie już mamy, a w takim razie czy nie ma czegoś tańszego, a np. z limitem powierzchni ?

 

Lokalizacja serwerów w UK, USA lub Azja (Serwer w azji - pakiet nie jest opisany na stronie) do wyboru.

 

http://mzone.pl/serwery.html

 

Jednak przed zakupem/testem skontaktuj się na PW, nie wszystko można trzymać na naszych serwerach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic trzymać. To ma być jedynie forum na którym nie będzie cenzury jakiejkolwiek.

 

Co do ceny, to cena gra rolę...

 

Musimy mieć jak najtańszy serwer, wiem brzmi dziecinnie, ale jesteśmy uczniami, nie udało nam się znaleźć sponsora, a pomysł chcemy rozwijać, niestety polski hostingodawca nakazał nam się przenosić w ciągu 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem forum i powiem, że ładny styl mają :] Narazie prawie puste, ale chyba maja szane się rozrosnąć.

 

Zrozumiałem także czemu nie w PL szukają serwera ;) "wolne poglądy" to trochę za mało powiedziane, ponieważ jest to nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jakiś koks lub coś w tym stylu (wspomagacze lub rozluźniacze).

 

Mało to stron/portali/forów jest o tym? ;)

Nie trzeba nawet dawać linków wystarczy google i już wiemy ocb... zresztą posiadanie SAA jest zabronione, a nie rozmowa/dyskusje o nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu masz Jarek rację. Gadając o trawce nie łamią prawa. A że wielu adminom się nie podoba taka tematyka na ich serwerach, to już ich widzimisię, a nie zagadnienie prawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale rozmowa o p2p, itp i nie posiadanie plików na serwerze jest legalne?

 

Nie, ponieważ podchodzi to pod paragraf "współudziału, przyczyniania się do przestępczości", czy coś w tym stylu... . A współudział jest karalny przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa jest jak najbardziej legalna, prędzej zachęty nie i jeśli już, to właśnie zachęty mogą być zaliczone do współudziału [jeśli chodzi o p2p]. Co do nie do końca legalnych "dopalaczy" to nie wiem, ale pewnie jest podobnie.

 

Jak można to świństwo w ogóle palić? Ludzie nie wiedzą chyba co z pieniędzmi i zdrowiem robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie... Mam zainstalowany program utorrent, zasysam przy jego pomocy sporą ilość danych, przyznaję się tu otwarcie. Ostatnio ściągnąłem 6 obrazów ISO CentOS-a 5.3. Naślijcie na mnie policję, straż miejską i pana Mietka.

 

Nie popadajmy w paranoję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu masz Jarek rację. Gadając o trawce nie łamią prawa. A że wielu adminom się nie podoba taka tematyka na ich serwerach, to już ich widzimisię, a nie zagadnienie prawne.

 

Cóż wolność słowa... Zapraszam na Nasze Serwery, jeżeli tylko nie będzie forum poruszało tematu Królowej to nie widzę problemów. Szczegóły na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można to świństwo w ogóle palić? Ludzie nie wiedzą chyba co z pieniędzmi i zdrowiem robić.

 

Nie paliłeś - nie komentuj.

Bo jak czytam takie bzdury o "Andzi" to nie mogę pojąć jak można tak ludzi otumanić i wpoić im, że np. fajki są dla ludzi mniej szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

CI-UK, to nie wolno u was na serwerach w UK poruszać tematu królowej ? Ten strach na wróble z peruką otacza jakiś nimf boskości ? Bo nie rozumiem tego. Jeżeli jej nie obrażam, nie grożę itd to wolno chyba pisać... Co do tematu. Wolne poglądy hmm, kojarzy mi się nieco z polityką albo z hipisami. Można jakieś szczegóły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł: sądzę że ten tekst o królowej bardziej może wynikać z lokalnego patriotyzmu, aniżeli sankcji prawnych jakie mogą ich czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jeżeli chodzi o patriotyzm to co innego. Myślałem że chodzi o coś więcej niż obraza głowy państwa, że królowa ma otoczkę. Niemniej Hubert H. przesadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CI-UK, to nie wolno u was na serwerach w UK poruszać tematu królowej ? Ten strach na wróble z peruką otacza jakiś nimf boskości ? Bo nie rozumiem tego. Jeżeli jej nie obrażam, nie grożę itd to wolno chyba pisać... Co do tematu. Wolne poglądy hmm, kojarzy mi się nieco z polityką albo z hipisami. Można jakieś szczegóły ?

 

Hmm, wiesz Ty raczej Królowej nie widziałeś, ale to nieistotne. jest takie miejsce w Londynie... a zresztą 2 sprawy jak zaznaczyłem, nie obrażać i nie pisać o królowej i róbta co chceta... a na serio:

 

taki stawiam warunek i kropka... Szczegóły, a o jakie ci chodzi?

 

PS. Królowa nie nosi peruki, chyba za dużo się filmów historycznych naoglądałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Widzę, iż mój temat cieszy się sporą popularnoscią.

 

Więc może podam adres.

Jest to www.growers.pl

 

A co do prawa

- Namawianie do używania substancji zakazanych (popełniania przestępstwa)- tak się to nazywa

 

 

Co do tematu - szukam jak najtańszego serwera w ciągu dalszym, bo taka była idea :D

 

Od wczoraj zarejestrowało się 22 użytkowników, moi drodzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie zaczynajmy tutaj dyskusji czy maryha jest spoko, czy jednak całkiem odwrotnie.. bo musielibyśmy przede wszystkim zacząć dyskusję o kawie, papierosach, alkoholu, wszystkim z aspartamem i paru innych rzeczach - tak na początek : )

 

A co do forum, to jeśli to "wypali" (heh ; ) to rzekłbym, że tematyka jest dość kontrowersyjna (pies chrzanił powody, ale trzeba przyznać, że jest)..

 

Na szczęście jest miejsce w Europie, gdzie możesz spokojnie się hostować... kto wie jakie? : )))P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niderlandia albo Czechy, lub Ukraina...

 

Dodam, że rozmawiamy dalej o serwerze.

Jeśli chce ktoś porozmawiać o trawce - zapraszam na moje forum xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×