Skocz do zawartości
JereManU

[shared] poszukuję do 180zł/rok

Polecane posty

Witam,

poszukuję hostingu, na którym postawię 2 średniej wielkości strony + kilka mniejszych.

Kilka wymagań:

- nielimitowana ilość baz MySQL

- nielimitowana ilość subdomen

- nielimitowana ilość podpiętych domen

- 1GB pojemności

- hmm, z transferem mam problem, bo swoje obecne projekty trzymam na dedyku u kolegi, ale myślę, że ok. 20-30GB/miesięcznie powinno wystarczyć (?)

- oczywiście obsługa .htaccess, mod_rewrite oraz PHP5 i MySQL

- uptime na poziomie 99%

- ewentualnie opcja dokupienia jednego czy dwóch adresów IP

 

Jedynie z tym transferem nie jestem pewien, bo swoje obecne projekty prowadzę na dedyku ovh u kolegi, a tam statystyk z zużycia nie mam. Przeglądałem ostatnio bardzo wiele ofert, ale trudno jednoznacznie coś ciekawego wybrać (chciałbym coś na dłuższy okres, aby hosting nie padł po roku).

 

Czekam na wszelkie pomocne porady czy oferty.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą stabilnej oraz wieloletniej firmy MasterNET.pl

Oferujemy autorskie rozwiązania panelu Klienta zarządzania serwerem, możliwość tworzenia w pełni indywidualnych subkont FTP, użytkowników baz danych, skrzynek e-mail, wiele niezależnych stron, itd.,

Oferta serwera PROFESSIONAL ew. BUSINESS powinna spełnić żądane wymagania.

 

Jako jedna z nielicznych firm publikujemy w sposób jawny bez ukrywania małymi druczkami parametry bezpieczeństwa funkcjonalności serwerów wirtualnych co zapewnia stabilne oraz regulaminowe świadczenie usług.

 

Ostatnie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z pakietem MediumPack+ z oferty Hekko.pl. Jest to pakiet z 30GB transferu miesięcznego, zarządzany poprzez prosty w obsłudze panel DirectAdmin w cenie 170,80 zł brutto za rok.

Serwery umieszczone są w Gdańsku. Dostęp do wielu operatorów i redundantne zasilanie sprawiają, że dostęp do kont odbywa się bez przerw (więcej szczegółów..).

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VDA Hosting ma Ci do zaproponowania za 86zl/brutto za rok następujące parametry:

 

Pojemność 1GB

Transfer 30GB/miesięcznie

Kont e-mail bez limitu

Baz MySQL bez limitu

Panel Administracyjny Directadmin

PHP 5

Awstats (jakieś statystyki)

 

 

Zamów już dzisiaj,a Twoje konto w ciągu 30min stanie się aktywne!

 

Masz pytania? zadzwoń: +48 (71)710 1554, napisz :anna@vdahosting.pl

lub skontaktuj się przez skype:anna.vdahosting

 

 

Witam,

poszukuję hostingu, na którym postawię 2 średniej wielkości strony + kilka mniejszych.

Kilka wymagań:

- nielimitowana ilość baz MySQL

- nielimitowana ilość subdomen

- nielimitowana ilość podpiętych domen

- 1GB pojemności

- hmm, z transferem mam problem, bo swoje obecne projekty trzymam na dedyku u kolegi, ale myślę, że ok. 20-30GB/miesięcznie powinno wystarczyć (?)

- oczywiście obsługa .htaccess, mod_rewrite oraz PHP5 i MySQL

- uptime na poziomie 99%

- ewentualnie opcja dokupienia jednego czy dwóch adresów IP

 

Jedynie z tym transferem nie jestem pewien, bo swoje obecne projekty prowadzę na dedyku ovh u kolegi, a tam statystyk z zużycia nie mam. Przeglądałem ostatnio bardzo wiele ofert, ale trudno jednoznacznie coś ciekawego wybrać (chciałbym coś na dłuższy okres, aby hosting nie padł po roku).

 

Czekam na wszelkie pomocne porady czy oferty.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×