Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szukamdedyka

Potrzebny admin - DA

Polecane posty

Witam!

W przyszłym tygodniu będe miał serwer, niestety nie znam się na jego administracji.

Poszukuje kogoś, kto doradziłby mi w wyobrze panela. Niestety nie mam do wyboru cpanela, mogę wziać darmowego confixxa, pleska za 59 zł miesiecznie, bądz DA, za 29$ miesięcznie + 49 zł instalacja.

Jestem raczej za DA, ale może ktoś doradzi mi inaczej.

 

Poszukuję tagże, kogoś, kto wprowadził by mnei w świat administracji serwerem, oraz na początki skonfigurował i zabezpieczył serwer, oraz prowadził go przez 2-3 miesiące, oczywiście za stosowna opłatą.

 

W zwiażku z tym, że nie posiadam aktualnei za dużo pieniążków, poszukuja kogoś kto zrobiłby to tanio.

 

Czekam na wasze propozycje. Wybieram najlepszy stusunek ceny do "jakości" admina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej wynajac serwer z panelem DA oraz zarzadzaniem w Polskiej serwerowni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lepiej wynajac serwer z panelem DA oraz zarzadzaniem w Polskiej serwerowni ?
Pewnie ze lepiej - jednak nie kazdy ma takie wysokie kieszonkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będe miał serwer, niestety nie znam się na jego administracji.

(...)

Poszukuję tagże, kogoś, kto wprowadził by mnei w świat administracji serwerem, oraz na początki skonfigurował i zabezpieczył serwer, oraz prowadził go przez 2-3 miesiące, oczywiście za stosowna opłatą.

 

Witam,

masz kilka rozwiazan w tym momencie, m.in.

1 - skorzystac z pomocy zaprzyjaznionego admina, ktory skonfiguruje i zabezpieczy serwer oraz udzieli wsparcia technicznego, jesli bedzie potrzebne, czyli bedzie "prowadzil" Twoj serwer,

 

2 - skorzystac z oferty jednej z firm, ktore swiadcza podobne uslugi (jest to opcja platna, lecz w zamian Twoj serwer zostanie skonfigurowany i zabezpieczony w profesjonalny sposob (oczywiscie w zaleznosci od tego, na co sie zdecydujesz, z czyjej oferty skorzystasz itd.); kilka pomocnych linkow - http://totalserversolutions.com/services.php, http://rack911.com, http://google.com,

 

3 - zdecydowac sie na serwer ze wsparciem technicznym (jest to opcja drozsza, niz tzw. root serwer, na ktorym jedynym adminem jestes Ty sam i od Ciebie zalezy jak wszystko bedzie pracowac) - w dluzszym okresie czasu jest to chyba najbardziej oplacalne rozwiazanie, a na pewno lepsze niz zakup serwera semi-managed przez kogos, kto nie zna sie na administrowaniu i dodatkowo nie ma funduszy / znajomosci, by zorganizowac sobie wsparcie administratora.

 

Pozdrowienia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×