Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
stevensoon

[OSZUŚCI] NETZIP.PL

Polecane posty

Witam, kupiłem jakiś tydzień temu licencję lifetime na DirectAdmin w NETZIP.PL ! zapłaciłem za wszystko. Czekam parę dni i nie ma kontaktu, strona też padła ich. Nie ma z nimi kontaktu! Nie odbierają telefonu, nie odpisują na mejle i nie odpisują na SMSy! Zgłaszam sprawę na policję, czy jest więcej poszkodowanych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kupiłem jakiś tydzień temu licencję lifetime na DirectAdmin w NETZIP.PL ! zapłaciłem za wszystko. Czekam parę dni i nie ma kontaktu, strona też padła ich. Nie ma z nimi kontaktu! Nie odbierają telefonu, nie odpisują na mejle i nie odpisują na SMSy! Zgłaszam sprawę na policję, czy jest więcej poszkodowanych osób?

 

Może wyluzuj co ? Strona przecież działa i proponuję żebyś zmienił tytuł tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kupiłem jakiś tydzień temu licencję lifetime na DirectAdmin w NETZIP.PL ! zapłaciłem za wszystko. Czekam parę dni i nie ma kontaktu, strona też padła ich. Nie ma z nimi kontaktu! Nie odbierają telefonu, nie odpisują na mejle i nie odpisują na SMSy! Zgłaszam sprawę na policję, czy jest więcej poszkodowanych osób?

 

Netzip działa i próbuj się z nimi kontaktować - opóźnienia mogą trafić się każdej firmie - a zanim nazwiesz kogoś oszustem pomyśl 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netzip działa i próbuj się z nimi kontaktować - opóźnienia mogą trafić się każdej firmie - a zanim nazwiesz kogoś oszustem pomyśl 3 razy.

 

Z jednej strony zgadzam się z najdmenem, ale z drugiej strony czy nie zauważyliście, że przedstawiciela netzip dawno nie było na forum? Wiem, że można to tłumaczyć brakiem czasu z powodu problemów technicznych ale jednak wcześniej Pan o nicku netzip bywał nieco częściej ;)

 

Ostatnio widziany: 22.05.2009 - 15:38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony zgadzam się z najdmenem, ale z drugiej strony czy nie zauważyliście, że przedstawiciela netzip dawno nie było na forum? Wiem, że można to tłumaczyć brakiem czasu z powodu problemów technicznych ale jednak wcześniej Pan o nicku netzip bywał nieco częściej ;)

Czy osoba z każdej firmy musi cały czas przebywać na forum?no ludzie, bądźmy poważni. To, że go nie ma może być zwykłym przypadkiem a Wy już podejrzewacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offtopic

 

Może naucz się Polskiego, co? Od kiedy znaki interpunkcyjne stawiamy po odstępie?

 

Może wyluzuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy osoba z każdej firmy musi cały czas przebywać na forum?no ludzie, bądźmy poważni. To, że go nie ma może być zwykłym przypadkiem a Wy już podejrzewacie..

 

No owszem, ale był i zniknął tak o  ;) Zapewne jest teraz problem z kontaktem bo mail autora tematu ugrzązł w gąszczu maili od innych klientów i zanim netzip sobie poradzi z taką ilością wiadomości, to chwila minie...

 

Może wyluzuj?

 

Przydałoby się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOMENA: netzip.pl

 

serwery nazw: dns2.netzip.pl. [94.229.70.82]

dns1.netzip.pl. [94.229.70.81]

 

Oba adresy IP działają, strona również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOMENA: netzip.pl

 

serwery nazw: dns2.netzip.pl. [94.229.70.82]

dns1.netzip.pl. [94.229.70.81]

 

Oba adresy IP działają, strona również.

 

Komu działa, temu działa... mi na neo 0 odpowiedzi na tych IP, na domene i strona się nie ładuje  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×