Skocz do zawartości
matt

Dzień dziecka

Polecane posty

A wiec tak, proponuje podzielic sie swoimi przezyciami z okazji dnia dziecka ;) Kto dostal zyczenia, prezety, a moze ktos juz sie doczekal swojego potomstwa i sprawil mu jakas niespodzianke :D

 

Jesli chodzi o mnie to potomstwa jeszcze nie mam, a zyczenia dostalem i nie tylko od rodzicow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sądziłem że siedzą tu dorośli ludzie ;)

Już się domyślam jak się ten temat skończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyczenia dostalem i nie tylko od rodzicow

 

Czyżbyśmy o czymś nie wiedzieli ;)

 

Dla swoich rodziców, nawet 30 i 40 latek będzie dzieckiem. Nie można mówić, że dzieckiem jest się do 18 roku życia i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy taki 18 nastolatek jest dorosly? Wedlug prawa tak, ale ja osoba doroslowa moge nazwac jedynie kogos kto juz jest w pelni samodzielny (czyt. zarabia na siebie itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Teoretycznie dzieckiem (swoich rodziców) jest się całe życie (no, dopóki rodzice nie umrą)... ale przecież tu chodzi o "under 18".. czyli dowódcy krzaków tutaj mogą zabłysnąć jakimiś promocjami dla ziomali albo coś : )

 

W miejscu pracy dzisiaj, jak co roku, zrobiliśmy przedstawienie dla dzieci... byłem "gorylem" na bramce przed imprezą u króla i DJ-em.. acha, bo to "Kopciuszek" był, wersja współczesna : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi, masz gdzies zdjecia? :D Chcial bym to zobaczyc, jakos nie moge sobie tego wyobrazic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

W ramach dnia dziecka nie odbyły się dzisiaj zajęcia. Po 14 spadam na gokart. Może w totka się uda coś ugrać, kilka milionów, to kupie nazwa.pl i home.pl i oddam Adrianowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
A ja sądziłem że siedzą tu dorośli ludzie ;)

Już się domyślam jak się ten temat skończy :)

 

Z psychologicznego punktu widzenia kazdy dorosły człowiek posiada w sobie jakieś procent dziecka :)

Ale tak jak Adrian napisał, ja również sądziłęm że nie dojdzie do założenia takiego tematu :D

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
A ja sądziłem że siedzą tu dorośli ludzie ;)

Nie przesadzajmy :) Dziecko poza znaczeniem wiekowym to także określenie potomstwa a tym jest każdy niezależnie od wieku :) Ja mam 30tkę, a rodzice dzwonili z życzeniami :D Mam wrażenie, że to święto jest bardziej dla nich (przynajmniej w tym przedziale wiekowym :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie rodzice smsa wysłali ( bo siedze w pracy do 15.30) ale pewnie w domu będzie powtórka.

Mimo iż jestem ojcem i prezent dla dziecka już czeka to też się czuje dzieckiem - w końcu słowo ,,dziecko" odmładza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nasz jest dzieckiem. Przecież chyba wszyscy męższczyzni lubią duże zabawki ("prawdziwe" samochody, motocykle itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy z nasz jest dzieckiem. Przecież chyba wszyscy męższczyzni lubią duże zabawki ("prawdziwe" samochody, motocykle itd).

... i serwery, zapomniałeś dodać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego Wam życzę! Każdy z nas jest przecież dzieckiem i lubi duże drogie zabawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem milka Happy Cows

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę oryginalny... 31-go maja mama się mnie pytała o numer konta... dziś odnotowałem na koncie firmowym przelew tytułem "z okazji dnia dziecka :D"

 

( to się nazywa nowoczesna rodzina ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę oryginalny... 31-go maja mama się mnie pytała o numer konta... dziś odnotowałem na koncie firmowym przelew tytułem "z okazji dnia dziecka :D"

 

( to się nazywa nowoczesna rodzina ;))

To pozostaje tylko odprowadzić VAT i dochodowy i będziesz happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że mnie tak ludzie nie pytają się o numer konta ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

a ja myślałem, że o takich podarunkach nie dyskutujemy na tak poważnym forum

no co, bo ja też dostałem małe co nieco na konto z domu ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×