Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mperlam

[Oferuję] Usłgui graficzne w dowolnym zakresie

Polecane posty

Witam. Oferuję swoje profesjonalne usługi graficzne. W programie Photoshop pracuję od dwóch lat. W tym czasie nauczyłem się jego obsługi w 100%-u procentach. Dlatego więc oferuję swoje usługi z zakresu tworzenia layoutów dla stron oraz wszelkiego rodzaju innej grafiki (bannery, loga buttony, przeróbki zdjęć itd.). W chwili obecnej nie podejmuję się tworzenia gotowych stron www. Tworze tylko grafikę stron (layout). Taką grafikę trzeba jeszcze zakodować (nie zajmuję się tym).

 

Moje ceny wyglądają następująco:

Dowolny rodzaj grafiki - 10zł (bannery, userbary itd.)

Layouty stron - 50zł

 

Realizacja zamówienia nigdy nie trwa więcej niż 2 dni. Płacisz za efekty. Najpierw ja robię grafikę, ty ją oceniasz i jeżeli się spodoba - kupujesz ją. Po zakupie layouta przesyłam pliki PSD projektu.

 

W chwili obecnej nie mogę pochwalić się jakimś szczególnym portfolio, jest ono w przygotowaniu.

Oto adres kilku moich prac: http://tinypic.com/3ia1e9uv

Tutaj przykładowy layout (pod warez, akurat na sprzedaż -zapraszam do jego kupna): http://i42.tinypic.com/28tkqoj.jpg

 

Wszystkich zainteresowanych moimi usługami graficznymi zapraszam do kontaktu: PW, mperlam@wp.pl, GG: 123789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

profesjonalne

nauczyłem się jego obsługi w 100%-u procentach

 

--

 

ani jedno, ani drugie. Najlepiej nie komentować takich ogłoszeń ale ta pewność siebie mnie rozwaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co piszesz takie posty? Czy to coś ma na celu? Por prostu uważam że każdego zlecenia się podejmę gdyż opanowałem Photoshopa i co chcę to w nim robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Szacun ale to co pokazałeś ... To już moje prace są o niebo lepsze, choć nie poznałem nawet 10% możliwości Adobe ;] Pokaż coś lepszego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja myślałem że PS to takie ustrojstwo, na którym nawet beztalencie stworzy dzieło sztuki - myliłem się : )

 

Swoją drogą. powiedziałbym, że zmarnowałeś 2 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym że to darmowa grafika tamte przykłady, robiłem po minucie 1. Poza tym jak masz takie rzeczy gadać to weś lepiej nic nie pisz bo wygląda to tak jak byś tylko posty nabijał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Prezentując swoje prace wypada pokazać te lepsze i najlepsze a nie robione darmówki w minute dla przykładu które wyglądają tandetnie. Jak masz taki talent to go pokaż, każdy chętnie zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale szkaradztwa, fuj.

Zresztą czego można się spodziewać po layoucie za 50 zł, nawet jeżeli zna się obsługę photoshopa "w 100%" a sam photoshop to chociaż oryginalny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ej, to nas nie obchodzi czy oryginalny czy nie. Zaraz zejdzie temat czy ma legala czy ma nielegala. To jest indywidualna sprawa każdego z nas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie no, czy legal czy nie (i czy ma firmę) to też ważna rzecz, choć powiedzmy drugoplanowa...

dla uprzedzenia pytania miszkolców typu 666 i reszta ziomali - tak, ja mam wszystko oryginalne : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie lamer... siedzę w fotosklepie dobre 11 lat i w 100% jakoś nie poznałem. Gratuluję, mperlam, masz naprawdę dużo samozaparcia i olbrzymi talent do nauki. Co do talentu plastycznego, to pozostawię go bez komentarza.

 

A co do tekstu "Por prostu uważam że każdego zlecenia się podejmę gdyż opanowałem Photoshopa i co chcę to w nim robię" (pisownia oryginalna), to mam takie pytanko: czy prócz robienia tego, czego TY chcesz, potrafisz zrobić to, czego chce KLIENT?

I jeszcze jedno - KAŻDE zlecienie w maks. 2 dni i za 50 złociszy? Na 99designs musisz robić furorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę portret, olej na płótnie.

Dzięki, krokodyl, miałem do teraz kichowaty dzień, ale tak mi porawiłeś humor, że do jutra będzie mi się morda cieszyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie ty jeden, krokodyl lubi robić skandale ale także potrafi człowieka choć na chwile wyprowadzić z ciężkiej wiosennej deprechy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pozwoliłem sobie zwrócić uwagę na geniusz autora tematu. "Usługi graficzne w dowolnym zakresie" - istny człowiek renesansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pozniej jak sie idzie do klienta to robi wielkie oczy ze TYYYYYYYYYYYLLEEE pan chce za 'stronkie' ? I leci argumentacja ze kuzyn / chrzesniak / brat cioteczny siostry przyrodniej zrobi takie samo albo i lepsze za 2 lody.

Nawet wtedy sie nie wdrabniam w dyskusje i dziekuje klientowi, szkoda tylko czasu...

 

A do projektow - naprawde 'szacun' - widac ze jestes 'wirtuozem' PS-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie czepiajmy się, chłopak i tak jest dobry, takie coś w minutę zrobił.

 

Sprawdziłem co mi się uda w minutę zrobić... I wyszło mi takie cuś: palms_s.jpg(klik)

 

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zamknac temat ...

 

 

PS. Nie chce byc niegrzeczny ale takie ogloszenia to na webhelp, tutaj za duzo ludzi z branzy jest i nie ma miejsca na taki "profesjonalizm".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×