Skocz do zawartości
Pliki

Serwer dedykowany.

Polecane posty

Witam, jako iż mój kolega, który miał mi zagwarantować serwery pod portal zajmujący się hostingiem darmowych plików, nie może tego uczynić, więc poszukuję serwera dedykowanego z jak największym dyskiem twardym oraz z jak największym łączem oraz najlepiej bez limitu transferu. Dodam też, że jeśli portal ruszy to będziemy potrzebowali większej ilości serwerów, więc będzie to współpraca długoterminowa. W sieci znalazłem kilka ciekawych ofert ovh.pl xxl-web.com , lecz słyszałem różne opinie o ovh a o 2 firmie 1 raz słyszę tak więc może ktoś zaproponuje coś lepszego.

 

 

Dla mnie bez różnicy, czy będzie to firma polska zagraniczna, pośrednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

W Polsce serwera dedykowanego pod download Pan nie znajdzie.

Firmy pozwalające na mega download od siebie to: Leaseweb, ovh, (server.lu <(pośredniczymy))

Pozdrawiam Damian Miodek

Active-Hosting.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jako iż mój kolega, który miał mi zagwarantować serwery pod portal zajmujący się hostingiem darmowych plików, nie może tego uczynić, więc poszukuję serwera dedykowanego z jak największym dyskiem twardym oraz z jak największym łączem oraz najlepiej bez limitu transferu. Dodam też, że jeśli portal ruszy to będziemy potrzebowali większej ilości serwerów, więc będzie to współpraca długoterminowa. W sieci znalazłem kilka ciekawych ofert ovh.pl xxl-web.com , lecz słyszałem różne opinie o ovh a o 2 firmie 1 raz słyszę tak więc może ktoś zaproponuje coś lepszego.

 

Mozemy zaoferowac Panu serwer o parametrach:

 

Intel Core 2 Duo E6850 3.0 Ghz

Ram: 8192

Dysk twardy: 500

 

Nieograniczony transfer (dotyczy w przypadku gdy nie sa utrzymywane rozwiazania peer to peer, streaming itp).

 

Oplata abonamentowa: 993 zł netto

 

Pozdrawiam,

Mariusz Jokiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozemy zaoferowac Panu serwer o parametrach:

 

Intel Core 2 Duo E6850 3.0 Ghz

Ram: 8192

Dysk twardy: 500

 

Nieograniczony transfer (dotyczy w przypadku gdy nie sa utrzymywane rozwiazania peer to peer, streaming itp).

 

Oplata abonamentowa: 993 zł netto

 

Pozdrawiam,

Mariusz Jokiel

 

1: Lokalizacja UK jak Waszych VPS'ów czy może jakaś inna?

2: Czy przypadkiem do tych "itp" nie należy również duży download? Chyba chodzi o rozwiązania obciążające łącze, a serwis hostingu plików do nich należy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1: Lokalizacja UK jak Waszych VPS'ów czy może jakaś inna?

2: Czy przypadkiem do tych "itp" nie należy również duży download? Chyba chodzi o rozwiązania obciążające łącze, a serwis hostingu plików do nich należy :D

 

1. Lokalizacja UK tak samo jak dla naszych VPS

2. Jesli nie sa to rozwiazania peer to peer dla celow wspoldzielenia plikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×