Skocz do zawartości
majedra

Serwer dla forum

Polecane posty

Jeśli dla was takie MyBB czy SMF jest bardziej rozbudowane i przyjazne użytkownikowi niż phpbb by przemo to... chyba nigdy większego fora nie prowadziliście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dla was takie MyBB czy SMF jest bardziej rozbudowane i przyjazne użytkownikowi niż phpbb by przemo to... chyba nigdy większego fora nie prowadziliście ;)

 

Jakbyś musiał wydawać majątek na serwer używając przemo z dużą ilością postów i mając kilkaset osób online to byś wiedział jakie są priorytety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dla was takie MyBB czy SMF jest bardziej rozbudowane i przyjazne użytkownikowi niż phpbb by przemo to... chyba nigdy większego fora nie prowadziliście ;)

 

Chyba nigdy nie prowadziłeś normalnego forum.

Bajery to nie wszystko, a powiedz mi co jest takiego świetnego w przemie czego MyBB nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum stało i stoi na serwerze dedykowanym za 200zł miesięcznie, tyle że teraz pracuje na vbulletinie, przez 3,5 roku działało na phpbb by przemo.

 

Dobre forum to takie, które już na pierwszy rzut oka wyróznia się na tle innych for, Jarek. Phpbb by przemo ma pod tym względem naprawdę spore możliwości, czego o pozostałych darmowych skryptach powiedzieć już nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Boże, ale znawcy się znaleźli ;) Jak dla mnie, to taki offtop jest bez sensu, ja wam mogę powiedzieć, że nie lubie przema, mybb etc. a lubię np. callisto i xmb, takie wyrażanie opinii to w innym dziale forum Panowie :) Odpowiedzi będzie tyle różnych ile różnych jest skryptów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×