Skocz do zawartości
tlen

Przejście z shared na vps, sonda

Polecane posty

Nie widziałem takiej sondy więc zapraszam do udzielania odpowiedzi ;-)

Będą mile widziane opisy podparte wyborem sondy "dlaczego" , przecież nikt nikomu głowy nie urwie a anonimowe odpowiedzi często są nie zawsze przemyślane, co innego jak trzeba dany wybór uzasadnić ;-)

 

Dziwne, ;) sonda nie jest widoczna , .. tak czy inaczej powinna wyglądać tak:

 

Przejście z shared na vps było:

  • dobrym wyborem, już nie skorzystam nigdy z shared
  • złym wyborem, skorzystam z shared
  • wyrzuceniem pieniędzy w błoto, musiałem szybko szukać shared

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak naprawdę to tyle razy "podchodziłem" do VPSa, że jak dla mnie to wszystkie odpowiedzi się liczą.. skończyło się i na VPSie i na sharedzie : ) bo jednego "psuję", a na innym trzymam stronki... czasem się wyrzuciło kasę w błoto (ze 2-3 razy płaciłem setup za VPSa w HE, po 3 miechach rezygnowałem) itd. itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to tyle razy "podchodziłem" do VPSa, że jak dla mnie to wszystkie odpowiedzi się liczą.. skończyło się i na VPSie i na sharedzie : ) bo jednego "psuję", a na innym trzymam stronki... czasem się wyrzuciło kasę w błoto (ze 2-3 razy płaciłem setup za VPSa w HE, po 3 miechach rezygnowałem) itd. itp...

 

 

Ale jak widać nie poddajesz się i używasz VPSa , ;-)

Tak shared jest administrowany nic nie trzeba robić i martwić się, ale kiedyś przychodzi pora że mamy dosyć ograniczeń i proszenia się o aktualizację, a nawet czasami usuwanie plików ponieważ ktoś twierdzi że bardzo obciąża serwer, a na vps jest jasne ile czego jest dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego sensownym rozwiązaniem jest managed VPS + np DirectAdmin. Gwarantowane zasoby + system skonfigurowany pod potrzeby konkretengo serwisu mogą dać bardzo dobre rezultaty.

 

Shared jest w wiekszosci wypadków przeładowany wszystkimi możliwymi modułami (bo ktoś potrzebuje), na VPS konfiguracja może być przycięta pod konkretne potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego sensownym rozwiązaniem jest managed VPS + np DirectAdmin. Gwarantowane zasoby + system skonfigurowany pod potrzeby konkretengo serwisu mogą dać bardzo dobre rezultaty.

 

Shared jest w wiekszosci wypadków przeładowany wszystkimi możliwymi modułami (bo ktoś potrzebuje), na VPS konfiguracja może być przycięta pod konkretne potrzeby.

 

Tak vps + DirectAdmin było by dobrym rozwiązaniem, ale z tego co widzę nie każda firma oferuje DirectAdmin.

Jak to wygląda ile kosztuje DirectAdmin ? i słyszałem że jest wersja dożywotnia to prawda ? a ile kosztuje ? czy można przenosić na inne vps później ?

 

 

Shared tak zgadzam się daje spore ograniczenia, a przeładowanie modułami zbędnymi jest spora aktualnie posiadam shared i 70% modułów jest mi zbędna całkowicie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DA w dla VPS to koszt w granicach 20 zł / mc

 

Z tego co widzę jest jeszcze wersja dożywotnia, 430, czyli z obliczeń 22 miesiące, czyli teoretycznie lepiej kupić dożywotnią jeżeli planuje się być dłużej w net ;)

Ale mam pytanie, czy licencja dotyczy tylko jednego ip ? tylko jednej firmy ?

Przyznam szczerze że ciągle biorę Państwa ofertę pod uwagę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferty na DA 19 zł/mc i 430 zł lifetime są skierowane do klientów którzy wykupili VPS lub serwer dedykowany w naszej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Licencja dożywotnia w naszej firmie - 150 zł netto

Licencja do serwera VPS zakupionego u nas - miesięcznie 10 zł netto

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na naszej stronie.

Pozdrawiam Damian Miodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

tlen..zacznij od LAMP-a ; )))))DDD

o DA w pewnym momencie poprosisz firmę, która to ustrojstwo robi, by dali Ci triala na 14 dni czy coś... wysmażysz ładnego mejla, to się uda... ale na początek "gołaś".. żebyś wiedział co i jak heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×