Skocz do zawartości

Polecane posty

Leży od jakiegoś czasu... co najmniej od 19:30 bo wtedy zauważyłem problem i komunikat w panelu

System wykrył problemy z maszyną S1 BudgetVPS.pl - jesteśmy w trakcie sprawdzania problemy. Panel zostanie odblokowany w ciągu 1 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie działało wszystko do 20:17. Wtedy monitoring mnie powiadomił, że serwisy nie działają.

 

Jakieś problemy z Plixem są bo gg też nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mieliśmy problemy z kością/kośćmi RAM w jednej z maszyn.

 

Wszystkie kości zostały wyjęte, zostały włożone zapasowe. Monitorujemy serwery obecnie wygląda na to, że wszystko działa jak powinno.

 

Serwery w ogromnej większości zostały uruchomione, reszta powinna wrócić w ciągu kilku chwil. Dostęp do panelu HyperVM został przywrócony.

 

Bardzo przepraszamy za powstałe utrudnienia. Wiadomość na temat rekompensaty zostanie wysłana mailem do poszkodowanych.

 

Pozdrawiam,

Marek Bajerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Twój. Ja za każdym razem przypominam o włączeniu po pracach a i tak zawsze sam muszę to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem jeszcze się odpalają.

 

Edit: W kwestii wyjaśnienia - VPSy, które mają uruchomioną quotę muszą mieć ponownie przeliczone użycie dysku twardego. Kolejny serwer uruchamiany jest w momencie całkowitego zakończenia uruchamiania poprzedniego, zatem znacznie opóźnia to proces uruchamiania serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wróciło do normy.

 

Gdyby coś nie działało tak jak trzeba proszę o otwarcie zgłoszenia w systemie supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale nie podoba mi się to...

 

Problem, że mój serwer nagle 250% cpu osiąga zgłaszałem już jakiś czas temu (14 maja). Jest to pewnie spowodowane tym wadliwym ram, ale do końca nie wiadomo.

 

Od jakiegoś czasu serwis na moim serwerze bardzo często leży - albo prace techniczne, albo 250%, albo jeszcze coś innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak nie pad kości ram, to tak serwer muli, że trudno aż się zalogować przez SSH, a co dopiero mówić o włączaniu serwerów VT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 14 jest pad i "przenoszenie danych" :/

 

Wymiana kości zajęła 6 godz z tego co pamiętam... teraz już 7h:20 min to trwa... spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety nie da się w ciągu chwili przetransferować znacznej części danych na pracującym serwerze. Przypominam, że dyski najpierw muszą się spakować, potem wysłać i rozpakować. Ta pierwsza część trwa najdłużej.

 

Drogi Szymonie, korzystasz z usługi budgetowej, budgetowej znaczy stawiasz na cenę nie na jakość(!), więc proszę nie rób takich uwag. Cały dzień dzisiaj pracujemy nad przywróceniem normalnej jakości usług na tym serwerze, ale niestety niektóre operacje po prostu muszą trwać i tego nie przeskoczysz.

 

Jeśli chcesz całkowitych napraw w chwilę, pt. wyjazd naszego technika do serwerowni, całkowita wymiana uszkodzonego sprzętu to proszę przejdź do oferty HitMe.net.pl i po prostu za to płać. Nie wymagaj czegoś za co po prostu nie płacisz.

 

 

 

A jak nie pad kości ram, to tak serwer muli, że trudno aż się zalogować przez SSH, a co dopiero mówić o włączaniu serwerów VT ;)

 

Ostatnie 2 większe maszyny lecą, jak skończą się wysyłać obciążenie powinno znacznie spaść, co powinno przywrócić jakość usługi do normy.

 

Poza tym obecnie pracuję na VPSie na tym serwerze i jakoś nie odczuwam nawet na iPlusie żadnych problemów z korzystaniem z konsoli, zatem nie przesadzajmy...

 

Nie pracuje z "prędkością światła" jak do wczoraj, ale nadal pracuje znośnie.

 

Dajcie nam czas na "ogarnięcie" tego. Z niedzieli na poniedziałek wymienimy tam kości na pasujące do tego serwera i wszystko będzie śmigało dokładnie tak jak dawniej.

 

Dzisiaj w nocy poziom jakości usługi powinien ulec znacznej poprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po prostu podirytowany, bo zdarzyły się 2 długie pady pod rząd. Nikt z tego nie byłby zadowolony.

Nie mam serwisów zarabiających miliardy na sekundę, dlatego wybrałem ofertę budgetową... ale taki stan rzeczy jest dla mnie na granicy już... .

Trzyma mnie tylko promocyjna cena konta :] I gdyby nie te problemy ostatnio to mucha nie siada.

 

Wiem, że to nie BOK, ale kiedy planujecie włączenie usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w zasadzie też nie mam co narzekać, tylko ludzie płaczą na GG czego serwery VT nie działają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BlueMan przesadzasz ostro ;) Też mam u nich VPSa i jak za tą kasę jest rewelacyjnie. Może skorzystaj z fsckvps.com? Tam też jest za podobna kasę to samo. Nie da się po prostu za grosze zaoferować jakości za kilkadziesiąt złotych miesięcznie...

Ciesz się z tego co jest - po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już śmiga jak należy. Jak za takie pieniądze czas naprawy na poziomie 4-5h i to jeszcze w godzinach weekendowych to jest cudo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nephax.com leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny pad :|

 

Może i przesadzam, ale sami widzicie, że nie jest ciekawie... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny pad :|

 

Może i przesadzam, ale sami widzicie, że nie jest ciekawie... .

 

 

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Człowieku przecież to nie ich wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były problemy w DC. Obecnie wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×