Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam.

Ciekawi mnie opinia o hostingu PolWebs.pl Mam tam konto kupione na allegro za kilka złotych i postawioną narazie jedną stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Ciekawi mnie opinia o hostingu PolWebs.pl Mam tam konto kupione na allegro za kilka złotych i postawioną narazie jedną stronkę.

 

Hmm ;) Do czego to by porównać... :) Może do pcspace? w końcu i jedni i drudzy mają resellera w H9 (przykładowy dowód: standardowe dnsy h9. poza tym było troche pewnych rozmów z niejakim właścicielem polwebs.pl i wiem to i owo) :)

 

krzak czy tylko ja danych nie widzę?

 

Krzak do niedawna. Od jakiegoś czasu na stronie widnieją dane firmy. Krótko mówiąc nasprzedają się kont jak pcspace a potem będzie płacz i spam na wht, że konta przestały działać :) Tyle, że pcspace brało nieco większą kasę od mniejszej ilości ludzi, tutaj jest na odwrót ale zakończenie będzie takie same ;) Ludzie są głupi, bo szkoda im te kilka złotych miesięcznie. Myślą, że nie ma sensu płacić 5zł miesięcznie czy tam 50zł rocznie jeśli za kilka złotych rocznie będą mieć to samo... Ale jednak sens jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ;) Do czego to by porównać... :) Może do pcspace? w końcu i jedni i drudzy mają resellera w H9 (przykładowy dowód: standardowe dnsy h9. poza tym było troche pewnych rozmów z niejakim właścicielem polwebs.pl i wiem to i owo) :)

 

 

 

Krzak do niedawna. Od jakiegoś czasu na stronie widnieją dane firmy. Krótko mówiąc nasprzedają się kont jak pcspace a potem będzie płacz i spam na wht, że konta przestały działać :) Tyle, że pcspace brało nieco większą kasę od mniejszej ilości ludzi, tutaj jest na odwrót ale zakończenie będzie takie same ;) Ludzie są głupi, bo szkoda im te kilka złotych miesięcznie. Myślą, że nie ma sensu płacić 5zł miesięcznie czy tam 50zł rocznie jeśli za kilka złotych rocznie będą mieć to samo... Ale jednak sens jest :P

 

O tak wszyscy, wszystkich wykręcą! Zostaniesz tylko Ty i Twoje konta oraz dostaniesz order najuczciwszej firmy! ...

 

"Tyle, że pcspace brało nieco większą kasę od mniejszej ilości ludzi, tutaj jest na odwrót ale zakończenie będzie takie same"

 

Masz magiczną kulę?

 

"Ludzie są głupi"

 

Czyli Ty też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak wszyscy, wszystkich wykręcą! Zostaniesz tylko Ty i Twoje konta oraz dostaniesz order najuczciwszej firmy! ...

 

"Tyle, że pcspace brało nieco większą kasę od mniejszej ilości ludzi, tutaj jest na odwrót ale zakończenie będzie takie same"

 

Masz magiczną kulę?

 

"Ludzie są głupi"

 

Czyli Ty też?

 

Nie mam magicznej kuli (poczta polska zawodzi :P, lecz na dniach powinna dojść ), ale znam gościa i znam jego tok myślenia... Nawet były wstępne plany ewentualnej współpracy, ale na szczęście do niej nie doszło ;) Także proszę Cie, jeśli nie znasz osoby to się nie wypowiadaj. Czy Ty wierzysz w to, że konto za 8zł/rok będzie przez cały rok świetnie śmigało?  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam magicznej kuli (poczta polska zawodzi :) , lecz na dniach powinna dojść ), ale znam gościa i znam jego tok myślenia... Nawet były wstępne plany ewentualnej współpracy, ale na szczęście do niej nie doszło ;) Także proszę Cie, jeśli nie znasz osoby to się nie wypowiadaj. Czy Ty wierzysz w to, że konto za 8zł/rok będzie przez cały rok świetnie śmigało? :P

 

Świetnie śmigało nie będzie, ale może śmigać gorzej. Z tego co ty napisałeś, wynika że w ogóle się zawiną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten hosting ;) Moze nie wygladaja zbyt profesjonalnie ale za to serwer chodzi bdb. Mialem wykupione konto w tej firmie i postawilem stronkę ktora srednio dziennie odwiedzin bylo ok. 1000 unikalnych.(FORUM) i przez 2 miesiace chodzilo idealnie :P zadnego padu szybkosc ladowania tez bez zastrzezen. Teraz mam na ich hostingu nowa stronke i tez wszystko chodzi superr :) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ten hosting ;) Moze nie wygladaja zbyt profesjonalnie ale za to serwer chodzi bdb. Mialem wykupione konto w tej firmie i postawilem stronkę ktora srednio dziennie odwiedzin bylo ok. 1000 unikalnych.(FORUM) i przez 2 miesiace chodzilo idealnie :P zadnego padu szybkosc ladowania tez bez zastrzezen. Teraz mam na ich hostingu nowa stronke i tez wszystko chodzi superr :) POLECAM

 

No to znaczy że Hostnine.com działa dobrze a nie polwebs.pl - polwebs.pl jest tylko resellerem h9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znaczy że Hostnine.com działa dobrze a nie polwebs.pl - polwebs.pl jest tylko resellerem h9

 

Nie tylko, doszły kolejne 2 resellery w innych firmach oraz VPSek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lan Hikari rozumiem, że Twoim sposobem na reklamę jest nieuczciwa reklama innych firm. A może jednak jesteś w posiadaniu kryształowej kuli:>?

 

Akurat dobrze się składa, bo kula doszła i juz od jakiegoś czasu z niej korzystam :) Jak chcesz, to mogę Ci załatwić, bo znajomy sprowadza w dobrej cenie  :) Jeśli jesteś zainteresowany - pw :) Co do pierwszego zdania - nie sprzedaję kont masowo i dlatego nie kładę nacisku na wielką reklame czy też allegrowe sprzedawanie dlatego reklama to nie była. Wyraziłem po prostu swoją opinię bo taki też jest tytuł tematu - to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko, doszły kolejne 2 resellery w innych firmach oraz VPSek :P

 

Dbamy o to, żeby pojedyńczy serwer nigdy nie był obciążony bardziej niż kilka procent, dzięki takiej rezerwie serwer zawsze poradzi sobie z nagłymi wzrostami obciążenia i nie zawiesi się.

 

Możesz mi wytłumaczyć jak to co jest napisane powyżej jest możliwe na koncie reseller w h9 - przecież nie masz pojęcia ile innych kont jest umieszczonych w danej chwili na danym serwerze przez pozostałych resellerów i samo h9.

 

Jesteśmy grupą młodych osób, z wykształcenia informatyków. Rozpoczeliśmy działalność, ponieważ sami potrzebowaliśmy wydajnych serwerów dla naszych projektów w sieci, jednak nie było firmy która mogłaby zaproponować nam żądanych rozwiązań w rozsądnej cenie, więc zrobiliśmy to sami ze świetnymi rezultatami. Przy okazji uruchamiamy hosting, z uwagi że dysponujemy w tej chwili potężnymi rezerwami sprzętu i łącz.

 

Znowu same kłamstwa...

 

Strony działają na kilkunastu serwerach (fizycznych maszynach) co podnosi wydajność i bezpieczeństwo. Hostingi konkurencji opierają swoją prace najczęsciej na jednym, bardzo obciążony dedykowanym lub wirtualnym serwerze.

 

blaa blaaa blaaa, a sami siedzicie na resellerze nie mając nawet możliwości przeładowania serwera www...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mi wytłumaczyć jak to co jest napisane powyżej jest możliwe na koncie reseller w h9 - przecież nie masz pojęcia ile innych kont jest umieszczonych w danej chwili na danym serwerze przez pozostałych resellerów i samo h9.

 

Ależ oczywiście że moge sprawdzić ile stron stoi na każdym z serwerów w H9, jest na to conajmniej kilka sposobów,

najpewniejszy to odpalnie 5 linikowego kodu php,

można też posiłkować się zewnętrznymi serwisami które zbierają dane ile domen wisi na serwerze o danym IP, jednak z wiadomych przyczyn ta metoda zawsze zwróci zaniżony wynik,

Poza tym widze % loadu procka.

 

 

 

Znowu same kłamstwa...

:P

 

blaa blaaa blaaa, a sami siedzicie na resellerze nie mając nawet możliwości przeładowania serwera www...

Wytłumacz mi po co przeładowywać serwer który działa bez namniejszego zarzutu,

jeśli już coś się chrzani, to oddział wykwalifikowanych techników rozwiązuje problem w kilka minut.

A gdbyby zaszła wyższa konieczność przeładowania serwera (nie wiem po co) to sprawe załatwi kolejne 5 linii kodu php zwieńczone klasycznym muśnięciem klawisza ENTER :P

 

 

Nic nie poradze że reseller(y) (w dobrych firmach) to idealny sposób na prowadzenie webhostingu, jednak rozumiem Twoją flustrację, zapewne Twoje serwki siadają co 15 minut, wiekszość czasu poświęcasz na ich powtórne stawianie w atmosferze potu, włosów wyrywanych z glacy oraz dziesiątek telefonów od niezadowolonych klientów.

Idea własnych serwerów jest dobra, ale gdy serwer pada o 3 nad ranem, a uptime jest niższy 99,9%, to przestaje być dobra i zaczyna być udręką dla Ciebie, a przede wszystkim dla klienta.

 

 

Jedyny problem z resellerem to maksymalny load CPU/RAM jaki może wygenerować pojedyńcze konto, właśnie dla tych klientów uruchamiamy osobny serwer dedykowany,  (warto nadmienić, że jest to ok 1% tych bardziej wymagających użytkowników).

 

Klient chce mieć strone www działającą 24/7 i to u nas dostaje, wszystko inne schodzi na drugi plan.

 

Na prawde nie rozumiem co jest złego w dostarczaniu najlepszych usług w najniższych cenach.

 

Pozdrawiam wszystkich męczących się na 2-4 dedykach, wspieramy, wspieramy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie sądzę, żeby był legalnie zakupiony :P

 

Po czym to wnosisz ? Zanim coś takiego napiszesz, pomyśl 3 razy - 75% Twoich postów ostatnio zakrawa o mocne trollowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście że moge sprawdzić ile stron stoi na każdym z serwerów w H9, jest na to conajmniej kilka sposobów,

najpewniejszy to odpalnie 5 linikowego kodu php,

można też posiłkować się zewnętrznymi serwisami które zbierają dane ile domen wisi na serwerze o danym IP, jednak z wiadomych przyczyn ta metoda zawsze zwróci zaniżony wynik,

Poza tym widze % loadu procka.

 

No ok sprawdzisz ale jaki masz wpływ na to co się dzieje na serwerze - i ile dodatkowo zostanie założonych kont na takim serwerze - z własnego doświadczenia wiem, że potrafi ich być ponad 1k na serwerze - tak było w bluehost.com i nie sądzę żeby h9 czyniło inaczej.

 

 

:P

 

Oszukiwanie klientów jest takie śmieszne?

 

Wytłumacz mi po co przeładowywać serwer który działa bez namniejszego zarzutu,

jeśli już coś się chrzani, to oddział wykwalifikowanych techników rozwiązuje problem w kilka minut.

A gdbyby zaszła wyższa konieczność przeładowania serwera (nie wiem po co) to sprawe załatwi kolejne 5 linii kodu php zwieńczone klasycznym muśnięciem klawisza ENTER :)

 

Jestem ciekaw tego kodu php który z poziomu resellera przeładowuje serwer www/apache - proszę podaj ten kod skoro to "5 linii kodu php zwieńczone klasycznym muśnięciem klawisza ENTER"

 

Nic nie poradze że reseller(y) (w dobrych firmach) to idealny sposób na prowadzenie webhostingu

 

Żeby życie było takie proste... Zresztą zobaczymy co zrobisz jak się h9 wywali - pcspace to już przerabiali...

 

jednak rozumiem Twoją flustrację, zapewne Twoje serwki siadają co 15 minut, wiekszość czasu poświęcasz na ich powtórne stawianie w atmosferze potu, włosów wyrywanych z glacy oraz dziesiątek telefonów od niezadowolonych klientów.

 

Strzelasz ślepakami... Korzystając z resellerskiego konta zawsze możesz zostać wyproszony przez dostawcę... Ciekwae skąd wtedy TY będziesz wyrywał włosy...

 

 

Idea własnych serwerów jest dobra, ale gdy serwer pada o 3 nad ranem, a uptime jest niższy 99,9%, to przestaje być dobra i zaczyna być udręką dla Ciebie, a przede wszystkim dla klienta.

 

Nie komentuję tego - bo nie masz zielonego pojecia i wierzysz ślepo oraz jesteś uzależniony od operatora serwera - reseller jest oki na początek, tak zaczynało wiele firm ale z twoim rozumowaniem jestem pewien jednego, twoi klienci są zdani na łaskę admina z h9 bo nie masz zielonego pojęcia o administracji...

 

 

Jedyny problem z resellerem to maksymalny load CPU/RAM jaki może wygenerować pojedyńcze konto, właśnie dla tych klientów uruchamiamy osobny serwer dedykowany, (warto nadmienić, że jest to ok 1% tych bardziej wymagających użytkowników).

 

No comment...

 

Klient chce mieć strone www działającą 24/7 i to u nas dostaje, wszystko inne schodzi na drugi plan.

 

Na prawde nie rozumiem co jest złego w dostarczaniu najlepszych usług w najniższych cenach.

 

Pozdrawiam wszystkich męczących się na 2-4 dedykach, wspieramy, wspieramy..

 

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat dobrze się składa, bo kula doszła i juz od jakiegoś czasu z niej korzystam :P Jak chcesz, to mogę Ci załatwić, bo znajomy sprowadza w dobrej cenie :P Jeśli jesteś zainteresowany - pw :) Co do pierwszego zdania - nie sprzedaję kont masowo i dlatego nie kładę nacisku na wielką reklame czy też allegrowe sprzedawanie dlatego reklama to nie była. Wyraziłem po prostu swoją opinię bo taki też jest tytuł tematu - to wszystko :)

 

Pozostawię wywody o złotej kuli, Tobie, gdyż niczego one nie wnoszą do tematu.

Nie musisz, kłaść wielkiego nacisku na reklamę, skoro stosujesz taką a nie inną. Złośliwie dobrany kontekst wypowiedzi w opiniach firm hostingowych wystarczy.

Nie miałbym Ci nic do zarzucenia, gdybyś się nie wypowiadał z pozycji przedstawiciela firmy hostingowej, jednak tak jest a Twoje wypowiedzi często są tylko przypuszczeniami a nie rzetelną opinią.

Chciałbym jednak w tym miejscu skończyć ten wątek. Od jakiegoś czasu czytam to forum i widzę, jak w wielu tematach tworzy się offtop potwór;)

 

 

No ok sprawdzisz ale jaki masz wpływ na to co się dzieje na serwerze - i ile dodatkowo zostanie założonych kont na takim serwerze - z własnego doświadczenia wiem, że potrafi ich być ponad 1k na serwerze - tak było w bluehost.com i nie sądzę żeby h9 czyniło inaczej.

 

Tutaj przydało by się znać parametry serwera :)

 

Żeby życie było takie proste... Zresztą zobaczymy co zrobisz jak się h9 wywali - pcspace to już przerabiali...

Przyznaję się bez bicia, było tak i żałuję.

Mam nadzieje, że "inni" wezmą z tego dobrą naukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocnym uproszczeniem byłoby stwierdzenie, że też już przerabiałem wypowiedzenie usługi ze strony H9, ale jest w tym ziarnko prawdy, 14 pagów ticketów w ich kayako support siute, jest się czego pośmiać, chyba mnie lubią :P

 

 

W obecnej konfiguracji, prawda, jestem od nich uzależniony, lecz kiedy już zorganizuje innego dostawce obsługi DNS, to przeniesienie wszystkich użytkowników na inny reseller zajmie godzinke, system powinien być gotowy w pierwszej połowie lipca.

Czy takie ładowanie pracy w pisanie kodu, który pozwala na wykorzystanie tego co w resellerze najlepsze i omijanie tego co w nim najgorsze, to coś złego? Wg mnie nie.

 

 

Tak na prawde to 1 linijka wystarczy żeby wowołać reset serwera, tylko po co?

 

pcspace, stzelam ślepakiem, że dostałeś out za konta klasy ABUSE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudło;)

Serwer padł 2-3 razy (nie chcę dokładnie pamiętać, przykre wspomnienia:) )

Po tym jak klienci zostali już przeniesieni gdzie indziej, serwer padł jeszcze 2 razy.

 

Jednak życzę powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na prawde to 1 linijka wystarczy żeby wowołać reset serwera, tylko po co?

 

Skoro to takie proste, to każdy inny klient h9 siedzący na tym samym serwie co ty i twoi klienci także może go zrestartować. To chyba mało konfortowa sytuacja... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro to takie proste, to każdy inny klient h9 siedzący na tym samym serwie co ty i twoi klienci także może go zrestartować. To chyba mało konfortowa sytuacja... 

 

Każdy klient siedzący na każdym serwie (nie tylko w H9) może go zresetować bardziej lub mniej agresywnym sposobem, mi to komfortu nie ujmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×