Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Malas

Wirusy?

Polecane posty

GG Pro zajmuje duzo procesora, to moze byc od tego programu. Zdeinstaluj GG Pro i wtedy zobacz czy procesy beda nadal widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG Pro zajmuje duzo procesora, to moze byc od tego programu. Zdeinstaluj GG Pro i wtedy zobacz czy procesy beda nadal widoczne.

oczywiście, że to nie od GaduGadupro.. bo co to ma do tych procesów które się osobno włączają, zaraz jakiegoś skana zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się programem Sysinternals Process Viewer / Process Explorer.

On pokaże ci ładne drzewko zależności procesów... i będziesz wiedział, od czego zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Start ----> uruchom ---> msconfig sprawdź z kąd jakie procesy się wlanczają ewentualnei je wylącz nie dadzą sie na normalny włącz awaryjny i dzialaj, zazwyczaj mi pomaga taki zabieg i pokazanie lokazlizacji z ką sie pliki wlanczają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Start ----> uruchom ---> msconfig sprawdź z kąd jakie procesy się wlanczają ewentualnei je wylącz nie dadzą sie na normalny włącz awaryjny i dzialaj, zazwyczaj mi pomaga taki zabieg i pokazanie lokazlizacji z ką sie pliki wlanczają .

 

no właśnie tak do nich doszedłem;) z autostartu się uruchamiały, ale pliki niewidoczne.

Później zrobię resztę co Fiercio pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że to nie od GaduGadupro.. bo co to ma do tych procesów które się osobno włączają, zaraz jakiegoś skana zrobie.

 

Ale to GGPro pozera procka w 97%, i cos chyba robi. czy tak tylko sobie pisze 97% a procesor jest calkowicie wolny. Sprawdz w katalogu windows, tam powinny prowadzic uruchmione procesy, czy nie masz jakis dziwnych aplikacji exe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to GGPro pozera procka w 97%, i cos chyba robi. czy tak tylko sobie pisze 97% a procesor jest calkowicie wolny. Sprawdz w katalogu windows, tam powinny prowadzic uruchmione procesy, czy nie masz jakis dziwnych aplikacji exe.

ale to się tylko na początku uruchamia i tyle pożera po chwili jest spokój i przecież ggpro sobie nie uruchamia samo tych procesów ze screena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malas nie wiem, nie uzywam GG Pro ale przeciez to zestaw wtyczek do GG, wiec moze rozne uruchamiac procesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez to zestaw wtyczek do GG, wiec moze rozne uruchamiac procesy.

zestaw wtyczek?przecież to jest nowy komunikator przeznaczony dla biznesu w fazie testów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zestaw wtyczek?przecież to jest nowy komunikator przeznaczony dla biznesu w fazie testów:)

 

A sorki, myslalem, ze to ten zestaw wtyczek, kiedys dostepny w necie chyba pod ta sama nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gg pro ile zużywa ramu ?

 

Co to ma do rzeczy?

problem zresztą już rozwiązany.

Jak chcesz sprawdzić to ggpro.pl testy są już dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malas - co okazało się problemem?

Nie zagłębiałem się w to zbytnio ale po prostu wyłączyłem w uruchamianiu wraz z systemem to wszystko. Jak będę miał czas to puszczę skanowanie całego kompa a trochę tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×