Skocz do zawartości
mperlam

[Zlecę] Napisanie skryptu

Polecane posty

Zlecę napisanie prostego skryptu, który co określony czas sprawdza czy mój link znajduje się na określonej liście stron, powiadamia mnie mailem kiedy któryś zniknie (coś typu linksguard). W zamian za to oferuję proste usługi graficzne lub ten szablon www.mperlam.bplaced.net na wyłączność. Niestety nie oferuję kasy bo nawet tyle nie mam :mellow: Jak bym miał to bym linksguard kupił za 10 zł :) Mile widziana jakaś prosta grafika w skrypcie, tak, żebym mógł sobie ją przerobić na fajną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedny chłopak i nie ma może 10 zł odłożyć, takie śmieszne ?!

 

( :mellow: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postów: 4

Dołączył: 27.04.2009

 

Czasem nie rozumiem 10 zl .... nie ma .. z dwie paczki czipsów odkladamy i mamy 10 zł no co jak co ale to 10 zł nie 100 zl ze faktycznie można miec problemy. Na tym forum raczej nikt ci nie na pisze skryptu takiego jak wymagasz za free nawet nie wiem czy za 10 łz ktos by sie ruszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyśleliście logicznie o co proszę?? Chcę mieć skrypt, który napisany będzie tylko dla mnie a nie chcę kupować tamtego skryptu. W skrócie mówiąc chcę mieć również wyłączność :] Zastanówcie się zanim coś napiszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie pomyśleliście logicznie o co proszę?? Chcę mieć skrypt, który napisany będzie tylko dla mnie a nie chcę kupować tamtego skryptu. W skrócie mówiąc chcę mieć również wyłączność :] Zastanówcie się zanim coś napiszecie

 

takich skryptów za darmo nie dostaniesz, trzeba płacić, tak to już jest. Dużo lepiej wyjdziesz kupując tamten za 10zł, za tego programista ze 100 pewnie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego proponuję usługi graficzne w zamian :] Jest za darmo strona, na której jest skrypt taki zainstalowany, chcę go mieć jednak na swojej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego proponuję usługi graficzne w zamian :] Jest za darmo strona, na której jest skrypt taki zainstalowany, chcę go mieć jednak na swojej stronie

nie wiem po co komu taki szablon:) mówisz usługi graficzne, portfolio nawet nie pokazałeś:mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to oferuję usługi żeby portfolio się stworzyło :mellow: Póki co muszą wystarczyć tamte linki ew. jak ktoś zainteresowany to mogę pokazać mojego layouta (pod warez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#!/bin/perl
use LWP::Simple;
use Net::SMTP;

@URLS = ("http://www.google.com", "http://www.wp.pl");
$LINK = "http:\/\/mail.google.com\/mail";
$SMTP = "serwer.pocztowy.pl";
$SMTP_FROM = "ja\@pocztowy.pl";
$SMTP_TO = "ona\@pocztowy.pl";
$SMTP_MSG = "Deleted from";
$SLEEP = 10;

for (;;) {
 foreach (@URLS) {
$url = $_;
$_ = get($_);
if (!/$LINK/) {
  $smtp = Net::SMTP->new($SMTP);
  $smtp->mail($SMTP_FROM);
  $smtp->to($SMTP_TO);
  $smtp->data();
  $smtp->datasend("To: " . $SMTP_TO . "\n");
  $smtp->datasend("Subject: " . $SMTP_MSG . " " . $url . "\n\n");
  $smtp->datasend($SMTP_MSG . " " . $url . "\n");
  $smtp->dataend();
  $smtp->quit();
}
 }
 sleep $SLEEP;
}

:mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i panowie juz nie zarobicie :) @p zrobil to z nudow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dostanie go bo opublikował skrypt, a autor chciał miec wszelkie prawda, i wyłączność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to :) Czekam nadal na propozycje. Proszę darować sobie te głupie uwagi

 

Daruj sobie debilne posty.

Na prawdę wierzysz że ktoś Ci napisze ten skrypt za darmo? W ogóle z Twoich postów wynika jak byś był nie wiadomo kim i rzucał hasła które ludzie muszą wykonywać...

 

Ogarnij się i odejdź od komputera...

 

Może frytki do tego? - Jedyne co mi pasuje do Twoich postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co takie rzeczy piszesz. Chyba oferuję coś w zamian. A takie durne posty, które mają na celu ośmieszyć to sobie darujcie. Nie są na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po co takie rzeczy piszesz. Chyba oferuję coś w zamian. A takie durne posty, które mają na celu ośmieszyć to sobie darujcie. Nie są na miejscu

rzeczywiście oferujesz, super ekstra szablon i usługi graficzne nie poparte żadnym argumentem np przykładowym designem.. co za oferta..lepsza niż frytki w erze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×