Skocz do zawartości

Polecane posty

Ktos cos wie ?

Chce sprobowac ale jak zobaczylem szablon ... to sam nie wiem co mam myslec :]

Czy warto sie pakowac w ten hosting ?

Poradzcie cos !

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na markę group5.pl więc możesz o nich poszukać opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla małego rozjaśnienia umysłu podpowiem Ci, żebyś zaglądnął do tematu z opiniami o group5.pl :mellow: Druga marka firmy czyli inna oferta, ale przynajmniej jakieś opinie są :) Ogólnie moim zdaniem firma okey, ale nie korzystałem z oferty altblue :)

 

EDIT: Adrian pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5
Ktos cos wie ?

Chce sprobowac ale jak zobaczylem szablon ... to sam nie wiem co mam myslec :]

Czy warto sie pakowac w ten hosting ?

Poradzcie cos !

Pozdrawiam

 

Zapraszam do testu - to nic nie kosztuje - konta aktywowane są automatycznie na okres 7dni.

 

altblue.pl - to nowa marka firmy MWSitkowscy

 

Jest to druga marka webhostingowa po group5.pl

 

Do końca roku pojawią się jeszcze serwery VPS i dedyki - jeśli uda się nam dogadać co do kolokacji większej liczby sprzętu w zaprzyjaźnionym DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowałem serwer u Altblue i z całą pewnością mogę go polecić. Wg. mnie najlepsza pod względem ceny oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto od 28 kwietnia (więc nieco ponad miesiąc - z allegro.pl), jak do tej pory zero problemów, mam konto micro - potrzebowałem pod 2 małe stronki na CuteNews i działa spoko. Ruch mam w granicach około 1000uu/doba, zajmuje jakieś niecałe 80MB, a traffic za maj to niecałe 1400MB.

 

Z supportu nie korzystałem bo nie było takiej potrzeby.

 

Oferta pod względem cenowym według mnie atrakcyjna - nie obiecują zbyt wiele jak za 6,10zł :D (a nawet te 18,20 za odnowienie to nie wiele). Jeśli nie zmienią cen i utrzymają taki poziom jak jest teraz to jestem pełen optymizmu co do dalszej współpracy.

 

Co do szaty graficznej strony altblue.pl to klon ich szablonu wykorzystanego na group5.pl, może to i wygląda skromnie ale czy ja wiem czy odpycha ?? Ja oceniam usługę za to jak działa a nie jak wygląda strona - która mimo wszystko moim znaniem nie wygląda najgorzej - taka prosta i konkretna bez bajerów jak na godady.com gdzie nie wiadomo co gdzie jest :D - to moje zdanie na temat strony, ale może się nie znam - zawsze lubiłem minimalizm.

 

Uptime mam około 99,98% więc źle nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odświeżę ale może ktoś mógłby się podzielić aktualnymi opiniami na temat tego hostingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - tak jak obiecałem (dostałem fajny rabat w zamian za napisanie po 6 miesiącach opinii) podsumuję moje wrażenia z użytkowania konta Business_Basic którego właścicielem jestem już 7 miesiąc.

 

Niezawodność – 5

 

W czasie korzystania z konta ani razu nie spotkałem się z niedostępnością usługi, czy jakiejś jej części (serwera pocztowego, mysql czy ftp). Strony zawsze generują się szybko i poprawnie – serwis oparty na CMS Drupal.

 

Support – 5

 

Dałem 5 gdyż ani razu nie byłem zmuszony do korzystania z pomocy technicznej, więc mniej dać nie mogłem.

 

Możliwości techniczne – 4

 

Brakuje mi możliwości wyboru wersji php (dostępne jest php 5.3) i ręcznej edycji php.ini, poza tym nie mam na co narzekać.

 

Cena / Jakość – 5

 

Jak do tej pory nie spotkałem się z lepszą ofertą. Tanio i solidnie.

 

 

Ogólne podsumowanie

 

Z czystym sumieniem polecam – tanio, niezawodnie i solidnie wykonywana usługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także polecam.

Trzymam tam swoje katalogi i brak problemów.

 

Jestem u nich już prawie rok i śmiało mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym zmodernizowana została infrastruktura serwerowa na której świadczona jest usługa SEO. Dla posiadaczy kont seo oznacza to m.in. szybsze generowanie stron oraz zwiększoną dostępność usługi. Zapraszamy do testowania usługi i wyrażania swojej opinii na temat wprowadzonych zmian.

 

Zmiany zostały wprowadzone na serwerach http://group5.pl i http://altblue.pl

Edytowano przez Vogan (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×