Skocz do zawartości
MrBAD

[Reseller] Tani Reseller..?

Polecane posty

Witam.

 

Potrzebuję taniego serwera reseller. Po co? Żeby móc przydzielić kilku osobom miejsce na nim. Obecnie uidostępniam im miejsce na serwerze hostingowym, jednak nie zdaje to specjalnie interesu.

I tu moje pytanie: Czy na koncie reseller mogę udostępnić osobom posiadającym tam konto jakiś panel? Przynajmniej phpmyadmin?

Gdzie kupię jakiś tani serwer reseller? Która firma ma najlepszą ofertę?

 

Z góry dzięki za pomoc, mam nadzieję że po raz kolejny się na was nie zawiodę :)

 

Pozdrawiam.

 

PS. Dodam jeszcze, że zależy mi na możliwości płatności miesięcznej, nie mam wystarczająco kasy, żeby od razu zapłacić za pół roku , czy też za rok.

Edytowano przez MrBAD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalizując w przypadku każdego konta reseller dostaniesz dostęp do panelu dla userów oraz wszystkich innych modułów (dostają zwykłe konto hostingowe wg. funkcjonalności i limitów które Ty określisz).

Możesz sprecyzować co znaczy wg Twojej opinii tanie konto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przeznaczyć konto dla sponsoringu w zamian za moją reklamę. Obecnie utrzymuje konta na normalnym serwerze hostingowym, co strasznie utrudnia sprawę, ponieważ osoby mające konto na serwerze mają dostęp tylko do FTP.

Chciałbym jakiś serwer, gdzie będę mógł im udostępnić jakikolwiek panel, gdzie będą mogli zarządzać domenami, bazą etc.

 

Przejrzałem ofertę Serwery666.pl i ona wydaje się być interesująca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym przeznaczyć konto dla sponsoringu w zamian za moją reklamę. Obecnie utrzymuje konta na normalnym serwerze hostingowym, co strasznie utrudnia sprawę, ponieważ osoby mające konto na serwerze mają dostęp tylko do FTP.

Chciałbym jakiś serwer, gdzie będę mógł im udostępnić jakikolwiek panel, gdzie będą mogli zarządzać domenami, bazą etc.

 

Przejrzałem ofertę Serwery666.pl i ona wydaje się być interesująca...

 

Hmm może zainteresuje Cię wyższa jakość usług z niewielką dopłatą ?

http://ionic.pl/resellers.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zasady funkcjonowania zwykłego konta hostingowego (współdzielonego) nie służy do dzielenia go na indywidualne konta gdyż ono samo już jest takim kontem indywidualnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm może zainteresuje Cię wyższa jakość usług z niewielką dopłatą ?

http://ionic.pl/resellers.htm

 

 

Generalnie zależało by mi na czymś tańszym. Nie musi to być serwer najwyższej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Masakra... "coś tańszego".. ludzie dają oferty z granicy opłacalności, a temu jeszcze źle.. i podaje jakiegoś syfiastego krzaka za przykład... nie wiem, czy bierzesz kasę za utrzymanie tamtych stron, ale jeśli tak, to czas trochę zrewidować stawki.. a jeśli nie bierzesz, to zacznij.. bo za darmo nikt kilku stron nie będzie na resellerze utrzymywał... chyba, że masz jakieś dobre sajty pod kątem reklamy (w co wątpię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może nie zależy ci na polskiej lokalizacji? Wtedy mógłbyś wziąć np. z usa gdzie znajdziesz naprawdę resellery za grosze:)

 

A i określ parametry jakie potrzebujesz pojemność/transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra... "coś tańszego".. ludzie dają oferty z granicy opłacalności, a temu jeszcze źle.. i podaje jakiegoś syfiastego krzaka za przykład... nie wiem, czy bierzesz kasę za utrzymanie tamtych stron, ale jeśli tak, to czas trochę zrewidować stawki.. a jeśli nie bierzesz, to zacznij.. bo za darmo nikt kilku stron nie będzie na resellerze utrzymywał... chyba, że masz jakieś dobre sajty pod kątem reklamy (w co wątpię).

 

Potrafisz czytać?

 

Przecież napisałem, że chce tam utrzymywać strony sponsorowane i są to na prawdę dobre strony, a reklama na nich mi się opłaca.

Czy to takie dziwne, że nie jestem zainteresowany ofertą 1/10GB za 35zł miesięcznie?

Oferta MZone jest już znacznie ciekawsza, bo 7/70 kosztuje tam 30zł... I gdzie tu granica opłacalności?

 

 

@up

 

Parametry? Jak najlepsze w do kwoty powiedzmy 40zł. Może być to serwer z USA.

 

 

Obecnie baaardzo podoba mi się MZone, i chyba to właśnie tam kupię konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafisz czytać?

 

Przecież napisałem, że chce tam utrzymywać strony sponsorowane i są to na prawdę dobre strony, a reklama na nich mi się opłaca.

Czy to takie dziwne, że nie jestem zainteresowany ofertą 1/10GB za 35zł miesięcznie?

Oferta MZone jest już znacznie ciekawsza, bo 7/70 kosztuje tam 30zł... I gdzie tu granica opłacalności?

 

 

@up

 

Parametry? Jak najlepsze w do kwoty powiedzmy 40zł. Może być to serwer z USA.

 

 

Obecnie baaardzo podoba mi się MZone, i chyba to właśnie tam kupię konto.

 

Zdecydowanie polecam neteasy.pl :( Konto 9/90GB za 35,38zł brutto (oczywiście są mniejsze opcje kont dostępne), do tego pakiet reseller 12,20zł brutto i za 47,58zł masz resellera z DA dla Ciebie i dla klientów:) W firme siedziałem ładnych parę miesięcy i gdyby nie to, że nie potrzebne mi już konto bo przeniosłem się na dedyka, siedziałbym do końca :) Naprawdę firma godna polecenia:) A na dodatek serwery PL/UK :)

 

Edit---

 

Aby uprzedzić Twoje lub może pytanie innych "Dlaczego taka super jest ta firma":

 

1. Serwery sprawują się bez zarzutów, przez 6-7 miesięcy nie uświadczyłem żadnej awarii

2. Support błyskawiczny, nawet w święta

3. Jakikolwiek problem pomagają rozwiązać w mgnieniu oka

 

A teraz czas na wady:

 

BRAK:) Myślę, że to wystarczy aby każdy się zdecydował powierzyć swoją stronę w ręce neteasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

MrBAD niech będzie prostszymi słowami: za 30zł miesięcznie więcej niż 3/30 to g... nie reseller.

Mam nadzieję, że tym razem dotarło. A bierz sobie nawet jakiś duphost, że 50GB dysku, 2000GB transferu za 5zł rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrBAD niech będzie prostszymi słowami: za 30zł miesięcznie więcej niż 3/30 to g... nie reseller.

Mam nadzieję, że tym razem dotarło. A bierz sobie nawet jakiś duphost, że 50GB dysku, 2000GB transferu za 5zł rocznie.

 

Dokładnie, co do MZone - konto o ktorym mowisz jest na serwerze w USA, co przy dobrych stronach nie koniecznie bedzie dobrym rozwiazaniem :( co do resellerka w USA, to może ktoś pamięta kryptonitehost.com :) ceny dosc ciekawe, w sumie jak ktos zainteresowany jakoscia, to nie jest zle, ale support i bok to 2 rzeczy ktore tam nie istnieja :) posiadam resellera od 2 miesiecy i jak narazie jest okey. Obecnie tam nie trzymam nic sensownego ale do niedawna byly 3 fora na przemie i chodzily bez problemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na konto w xxl-web.com. Na razie siedze na okresie próbnym i wszystko działa jak należy. Dzięki wszystkim za sugestie i rady. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ sponsi Nie przejmuj sie userem chcial miec resela za 5zl i go znajdzie oczywiscie nie obrazajac nikogo to tylko takie powiedzenie dotyczace tanich uslug .. ;) A jestli chodzi o mnie to takie ceny to nie w Polkiej lokacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ sponsi Nie przejmuj sie userem chcial miec resela za 5zl i go znajdzie oczywiscie nie obrazajac nikogo to tylko takie powiedzenie dotyczace tanich uslug .. ;) A jestli chodzi o mnie to takie ceny to nie w Polkiej lokacji..

 

Hmm, jak dla niego to krzak w USA powinien być całkiem całkiem :D Za te pieniądze nie znajdzie nic lepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×