Skocz do zawartości
Desttrojer

poszukuje konta Torrent lub VPS

Polecane posty

Witam!

Poszukiwuje konta torrentowego lub konta VPS w bardzo niskiej cenie nie mam wymagań co do dwoch przypadków...

Musi być tylko transfer nielimitowany oraz dysk twardy powyżej 80GB jeśli chodzi o cene chce aby była ona naprawdę bardzo ale to bardzo niska

 

 

Pozdrawian

 

I licze na wasza pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kup se dedyka na kimsufi.pl :D 97.59PLN brutto m/c

albo jak chcesz mieć naprawdę tanio poproś kogoś o udostępnienie konta shell :) ofc. nie za darmo ;) bo nic nie ma za darmo -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z kimsufi go wywala jak bedzie generoiwal duzo ruch i beda to pliki "niewiadomoeg żrodła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ten serwer RSP to bede mogl z niego ściągać torrenty? ;) Bo osobisty serwer kojarzy mi się nieco z dyskiem internetowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jednak 10GB to mało tam pisze że

10 GB

Możliwość zwiększenia do 1 TB (1000 GB)

w pakiecie 10 GB

8PLN Netto /miesiąc (9.76PLN Brutto)

czyli mam to rozumieć że za 8 zł bede miał możliwość zwiekszenia pojemności konta do 1Tb i nie będę musiał za to zapłacić?

Bo mi chodzi o konto minimum 70 gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dokupisz więcej?

 

Nie spotkałem się jeszcze z ofertą kont "shellowych" od firm. Kombinować możesz, tylko musisz sprawdzić czy Cie za taki content nie wyrzucą. Jak dobrze poszukasz w necie znajdziesz oferty seedboxów w normalnych cenach, ale gwarancji, że się nie zwiną z Twoją kasą nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie bądź taki do przodu jak sam nie masz pojęcia o czym pisałem, widzisz różnice miedzy kontem shellowym, a kontem "shellowym" służącym tylko do seedowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie bądź taki do przodu jak sam nie masz pojęcia o czym pisałem, widzisz różnice miedzy kontem shellowym, a kontem "shellowym" służącym tylko do seedowania ?

 

Widzę ale to jest firma oferująca "konta shellowa" oraz "konta shellowe do seedowania" więc już znasz pierwszą firmę oferującą "konta shellowe" oraz "konta shellowe do seedowania" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów nie czytasz ze zrozumieniem, ehhh ...

 

... służącym tylko do seedowania ...

 

Na takim koncie z netzip za 90zł/rok raczej nie będziesz w stanie wysyłąć po kilka TB miesięcznie. O ile w ogóle można ściągać nielegalny content. Teraz widzisz różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów nie czytasz ze zrozumieniem, ehhh ...

 

 

 

Na takim koncie z netzip za 90zł/rok raczej nie będziesz w stanie wysyłąć po kilka TB miesięcznie. O ile w ogóle można ściągać nielegalny content. Teraz widzisz różnice?

 

Kolego a gdzie autor tematu napisał, że chce ściągać jakikolwiek nielegalny content? Nielegalu nie można ściągać NIGDZIE, więc zdanie "O ile w ogóle można ściągać nielegalny content" jest totalnie bez sensu. Co do tych kilku TB miesięcznie to już trzeba się skontaktować z netzip. Na koniec zwrócę jeszcze uwagę, że za 50zł m-c nikt nie pozwoli mu wysłać "kilka TB miesięcznie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolego a gdzie autor tematu napisał, że chce ściągać jakikolwiek nielegalny content? Nielegalu nie można ściągać NIGDZIE, więc zdanie "O ile w ogóle można ściągać nielegalny content" jest totalnie bez sensu. Co do tych kilku TB miesięcznie to już trzeba się skontaktować z netzip. Na koniec zwrócę jeszcze uwagę, że za 50zł m-c nikt nie pozwoli mu wysłać "kilka TB miesięcznie" ;)

 

 

No tak, bo wszyscy teraz tylko legalny ściągają, po to potrzebują jeszcze 70gb miejsca, powodzenia B) "firm" gdzie są konta o których pisałem jest cała masa, nawet polskich. Naprawdę jak nie masz o czymś pojęcia to zamilcz. Kilka TB to nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagasz za dużo jak na tą cenę. Rozejrzyj się np na http://www.torrent-remote.eu/pl/procesy/

Będziesz miał pewność, że Cię za torrenty nie wyrzucą.

 

Za 50zł masz:

 

Osób na serwerze: 3

RAM: 2 GB DDR

Dysk: 160 GB/osobę

Łącze: 100 Mbit

Ilość procesów: 5

Brak limitu transferu

 

Dodatkowo nie będziesz musiał się o nic martwić, bo masz już zainstalowane niezbędne oprogramowanie, Ty wszystkim zarządzasz z przeglądarki - panelem, i masz dostęp do FTP.

 

Kolega miał tam konto, właśnie za 50zł. Chwalił je sobie dopóki nie skończyła się jego ważność, więc myśle że to będzie dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×