Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mzygmunt

Z: [opinie] Hitme.net.pl

Polecane posty

Kiedys dalem pozytywna opinie tej firmie. Niestety ostatnio zaczeli na moja poczte wysylac jakies maile o phpbb3 bla bla. Nigdy nie wyrazilem zgody na jakiekolwiek otrzymywanie maili od nich.

 

Oczywiscie powiecie, ze sie czepiam. Ale akurat mam zrobione tak, ze kazdy mail do mnie powoduje przeslanie tematu smsem.

 

Na moje pytania mailowe : gdzie i kiedy wyrazilem zgode na wysylanie jakich kolwiek wiadomosci na moja skrzynke

 

http://img18.imageshack.us/img18/6356/korespondencja.jpg

 

Od 1 maja brak reakcji.

 

Jakosc serwerow swietna, cena swietna , poziom supportu 0 . Niestety jesli chodzi o kontakty biznesowe oczekuje profesjonalnego zachowania, tu z takim sie nie spotkalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzygmunt, wiesz że ludzie się z Ciebie śmieją? :lol:

 

Co to ma wspolnego z firma hitme ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzygmunt, wiesz że ludzie się z Ciebie śmieją? :)

dokładnie, powiedz mi @is_wm łaskawie, co to ma do rzeczy  :lol: support hitme jest wiadomo jaki i koniec tematu

@mzygmunt wyraźnie napisali, że musisz zrezygnować z ich usług więc zrób to. Dla Ciebie to nie taki problem, bo masz swoje servery dedykowane B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to ma do rzeczy? Do rzeczy czego? Sprecyzuj proszę pytanie.

 

mzygmunt zapewne wie, że groźby są karalne w naszym kraju. Jest to śmieszne, że firma dba o jego bezpieczeństwo, a on ją straszy, grozi sądem i jeszcze się publicznie żali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×