Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
grzesiek654

OVH czy może być problem z przeniesieniem bazy danych ?

Polecane posty

Witam, zainteresowany jestem zakupem serwera w OVH konkretnie myślę o tym serwerze :

http://www.ovh.pl/produkty/superplan_best_of.xml

i mam takie pytanko , serwis właśnie jest w fazie realizacji i chciałbym już zanim go przeniosę na docelowy serwer uzupełnić bazę danych, słyszałem że czasami przy takim przenoszeniu bazy na inny serwer może wystąpić problem z polskimi znakami, czy w tym wypadku może to mieć miejsce ?

 

Przy okazji czy serwery w OVH są trudne w administracji ? ( jestem laikiem w tej dziedzinie i zastanawiam się czy będę musiał kogoś do tego zatrudnić, czy raczej da się samemu to wszystko rozkminić) Jak się mają serwery w OVH w porównaniu z Home.pl (chodzi głównie o

jakość obsługi technicznej, kontakt z klientem, stopień trudności w administracji ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zainteresowany jestem zakupem serwera w OVH konkretnie myślę o tym serwerze :

http://www.ovh.pl/produkty/superplan_best_of.xml

i mam takie pytanko , serwis właśnie jest w fazie realizacji i chciałbym już zanim go przeniosę na docelowy serwer uzupełnić bazę danych, słyszałem że czasami przy takim przenoszeniu bazy na inny serwer może wystąpić problem z polskimi znakami, czy w tym wypadku może to mieć miejsce ?

 

Przy okazji czy serwery w OVH są trudne w administracji ? ( jestem laikiem w tej dziedzinie i zastanawiam się czy będę musiał kogoś do tego zatrudnić, czy raczej da się samemu to wszystko rozkminić) Jak się mają serwery w OVH w porównaniu z Home.pl (chodzi głównie o

jakość obsługi technicznej, kontakt z klientem, stopień trudności w administracji ).

1: Jeśli nie ustawisz odpowiedniego kodowania bazy, to na pewno będą problemy z polskimi znakami.

2: Jesli nie masz żadnej wiedzy to musisz się liczyć z kosztami minimum konfiguracji, ale lepiej sobie odpuścić w tym przypadku ogólnie dedyka.

3: Servery OVH są we francji, więc masz wyższe pingi (przy stronie/forum nie ma to znaczenia wielkiego). Co do niezawodności - wszystko tutaj zależy od szczęścia, na jaki server trafisz :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery dedykowane w OVH są tak samo "proste" w administracji, co dedyki w home.pl i innych firmach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwery dedykowane w OVH są tak samo "proste" w administracji, co dedyki w home.pl i innych firmach :]

 

Porównanie było konta www home.pl z dedykiem w ovh, więc tak samo "prosta" nie jest administracja tym serverem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisał wyraźnie że

 

Serwery dedykowane w OVH są tak samo "proste" w administracji, co dedyki w home.pl i innych firmach :]

 

Dedyk = Serwer Dedykowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×