Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dj Tomas

Sprzedam dolary z konta PayPal

Polecane posty

Witam, posiadam na swoim koncie PayPal trochę dolarów, niestety nie mogę wypłacić ich na swoje konto, tak więc szukam osoby, która by te pieniądze "kupiła", tzn przelała równowartość na moje konto bankowe, ja przelewam środki PayPal. Możliwość wystawienia aukcji allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, posiadam na swoim koncie PayPal trochę dolarów, niestety nie mogę wypłacić ich na swoje konto, tak więc szukam osoby, która by te pieniądze "kupiła", tzn przelała równowartość na moje konto bankowe, ja przelewam środki PayPal. Możliwość wystawienia aukcji allegro

 

Dlaczego nie może Pan wypłacić pieniędzy z PayPal na swoje konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo jeżeli wypłacasz mniej niż 500zł płacisz prowizje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 zl to faktycznie majatek, juz byl na forum taki jeden co dolary zamienial a skonczylo sie na zwyklej kradzierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę połączyć konta z kartą bankomatową Visa Electron ot i cała historia, nie jestem oszustem, mogę wystawić aukcję na allegro, żeby nie było nie domówień. Posiadam około 1250 zł (na polskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę połączyć konta z kartą bankomatową Visa Electron ot i cała historia, nie jestem oszustem, mogę wystawić aukcję na allegro, żeby nie było nie domówień. Posiadam około 1250 zł (na polskie)

 

 

paypal -> wypłać -> Wypłata środków na rachunek bankowy -> 2-5 dni na konto bankowe zwykłe....

raczej nikomu nie opłaca ci się wymieniać na Polskie zł... Bo co on później ma z tym zrobić? Też musi sobie wypłacić na konto (chyba, że używa PP gdzieś do przelewów jakieś innej firmie)

na pewno wymiana w tym momencie 1:1 nie wchodzi w grę... no chyba, że ktoś lubi ryzykować.. :mellow:

Jak znajdziesz kogoś kto wymieni ci ~~1250zł na 1100zł to wg. mnie i tak będzie dobrze... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

witam, ja ma do sprzedazy ok 10 dolców :mellow:

zainteresowanych zapraszam na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten numer IBAN to numer mojego konta ze znaczkiem PL przed tak?

 

 

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×