Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hectic

Buforowanie plików home.pl

Polecane posty

Witam,

 

mam problem ze skryptem na serwerach home.pl, chodzi o prosty pasek postępu podczas uploadu pliku. Skrypt był testowany na serwerach netmark.pl, do jego prawidłowego działania jest wymagane wyłączone buforowanie plików przez mod_security. Na netmark.pl dodałem do htaccess takie coś:

 

<IfModule mod_security.c>
 SecFilterEngine Off
 SecFilterScanPOST Off
</IfModule>

<IfModule mod_security.c>
 SetEnvIfNoCase Content-Type \
 "^multipart/form-data;" "MODSEC_NOPOSTBUFFERING=Do not buffer file uploads"
</IfModule>

<IfModule mod_gzip.c>
 mod_gzip_on No
</IfModule>

 

i działało bardzo pięknie więc postanowiłem przetestować skrypt tam gdzie będzie zainstalowany czyli na home.pl, a tutaj padaka. Jak się dowiedziałem to dlatego, że serwery home.pl nie są oparte na apache tylko na "autorskim oprogramowaniu", więc poprosiłem o wyłączenie buforowania dla danego katalogu... w odpowiedzi dostałem:

 

Witam!

 

[...]

 

Pragniemy poinformowac, iz w ramach platformy hostingowej Unix dyspozycja zmiany konfiguracji serwera www nie jest mozliwa do realizacji.

 

W przypadku dodatkowych pytan pozostajemy do dyspozycji.

 

Czy mogę jakoś inaczej to wyłączyć? Nie wiedziałem gdzie to dokładnie napisać więc jeśli nie ten dział to przepraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrypt PHP SocialEngine w sumie mógłbym odkupić za rozsądna cenę. Właśnie szukam czegoś takiego. Chyba ze ktoś zna opensourcowy odpowiednik o sporych możliwościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrypt PHP SocialEngine w sumie mógłbym odkupić za rozsądna cenę. Właśnie szukam czegoś takiego. Chyba ze ktoś zna opensourcowy odpowiednik o sporych możliwościach?

 

elgg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce na ślepaka wybierać bo nie mam czasu na eksperymenty. Dlatego się pytam. Mam sporą wiedzę i jestem w stanie dostosować każdy projekt tylko po co się męczyć jak są gotowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wdrażam na elggu aktualnie jeden projekt i generalnie jestem zadowolony. Elgg jest zrobiony trochę na modłę facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomi, rozumiem Cię w 100% :) Po co się męczyć skoro są gotowe rozwiązania. Z początku myślałem, żeby zrobić coś na OpenSource'owym (darmowym) skrypcie ale wygląda to tak, że dostajesz skrypt (przykładowo Dolphin) a 30% musisz wykończyć i napisać sobie sam ;/ Social jest o tyle dobry, że od razu wszystko śmiga :) no ale nie na każdym hostingu z tego co zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×