Skocz do zawartości
pkimap

Pilna potrzeba przeniesienia się na inny hosting

Polecane posty

Witam,

na dzień dobry kilka słów o tym co miałem. Nie musisz tego czytać jeśli nie interesujesz się cal.pl i nie myślisz nad przeniesieniem się do nich

Konto Ace Extra na cal.pl - nie polecam nikomu. Korzystałem z ich oferty kilka lat, a to co zrobili "dla mnie w prezencie" jako stałego klienta pokazało jaką są firmą. Od soboty rano proszę się o naprawienie awarii kont pocztowych, otrzymywałem zwroty, iż adres jest unrouteable, czyli problem z połączeniem się maszyny cal.pl z serwerami poza cal.pl

Na początku napisali, iż problemem jest przebicie limitu 5000maili na dzień. Zastanowiłem się co jest grane, w końcu pracuję na macu (ten post piszę akurat ze stacji graficznej PC, i stąd maili nie wysyłam - aby nie było niedomówień :o ) - nie ma mowy o infekcji i uczestnictwie w jakimś botnecie. Powiedzieli, że problem zniknie po 00:00 - ok, poczekałem. 2 minuty po północy próba wysłania maili do klientelii - zwrot. Powiedziałem sobie: poczekam do rana, nic się nie zmieniło.

Po kilku mailach i telefonie otrzymałem wiadomość, że jakaś tam osoba wysłała z testowego kotna utworzonego rzekomo na mojej domenie i ona bez problemu opóściła klienta poczty. Przetestowałem to po swojemu, 5 znajomych od różnych providerów Internetu zrobiła to samo - za każdym razem fail.

Zadzowniłem poraz ostati, powiedziałem, że ma byc to przywrócone natychmiast, że nie jest to dużo roboty. Usłyszałem, że dziś w nocy odłączą serwer i gdzieś mnie przeniosą i zainstalują na nowo. Stwierdziłem, że nie będe słuchać tych bzdur - poprosiłem o natychmiastowe przeniesienie samego kotna mailowego. Nie da się i jak mi się nie podoba to mam sobie utworzyć sam nowe koto (na calu!), sam wszystko przenieść i będzie po problemie. Wówczas szlag mnie trafił........ Powiedziałem, że rezygnuję i proszę o zwrot gotówki - "pieniądze nie są problemem". Pewnie, że nie - oni tracą ich najmniej. Maile leżą, czeka mnie jeszcze 2 dni roznoszenia się DNSów po sieci i np. to marnotractwo, czyli szukanie nowego hostingu.

 

CAL.PL - nie polecam, niepoważni ludzie. Facet odbierajacy telefony (oba) totalnie bezczelny, "nie życzył sobie telefonów, tylko pisać maile". Nie wiem za co tym ludziom tam płacą, ale nie za prace. Cenisz sobie profesjonalną obsługę - nie idź do cal.pl !

 

A teraz do rzeczy. Potrzebuję PROFESJONALNY hosting, gdzie telefony odbierają ludzie na poziomie i z szacunkiem. Którzy pomogą w problemie, a nie odstawią z kwitkiem. A najlepiej taki hosting, którego pomocy technicznej nie będzie mi dane poznać, ponieważ mają usługi tak dobre, że nie trzeba do nich dzwonić i mówić, że coś nie działa :o.

Wymagania? Zrobiłem backup danych z cal.pl, było tego 6GB. Wisi tam kilka stron, nie ma dużego ruchu. Może to być serwer z przestrzenią 5GB, wystarczy. Jeśli jest jakiś 10GB w dobrej cenie, też wezmę. Potrzebuję, aby ktoś siedzący w temacie powiedział: Słuchaj, ten ma dobre usługi i normalne ceny, nie tak jak w home.pl - nie narzekam, jest ok.

 

 

Dzięki z góry za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj znac na pw do konca roku moge hostowac Cie za darmo.

 

Cpanel + stabilny serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam również do nas. Przy opłacie konta z góry na rok oferujemy darmową rejestracje domeny.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale na razie nikt mnie nie przekonał...

Liczę na wypowiedzi osób, które korzystają z hostingu, a nie sami go oferują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile masz czasu na przeniesienie, ale jeżeli masz choć kilka dni, załóż konta w kilku firmach (u wielu są okresy bezpłatne), zrobisz testy, napiszesz jakieś maile lub zatelefonujesz do obsługi - od razu sprawdzisz czas reakcji i kompetencje - i wybór będzie łatwiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

neteasy.pl, hekko.pl, masternet.pl ... Dobre, znane i lubiane firmy. Nawet jak jest jakiś problem to szybko i konkretnie pomogą.

 

Jakbyś chciał to mam wolnego VPS w HE który się marnuje, nie używam go w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tańszych mogę polecić zarówno hekko jak i neteasy. Technicznie oba hostingi na przyzwoitym poziomie a największą ich zaletą jest support. Odpowiedzi w ciągu kilkunastu minut i co ważne konkretne a nie szukanie wymówek. Każdy problem rozwiązywany jest na bieżąco. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie mam wiele czasu. Potrzebuję coś takiego jak w cal.pl, w tym, żeby nic nie padało raz na kilka miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanowiłem się co jest grane, w końcu pracuję na macu (ten post piszę akurat ze stacji graficznej PC, i stąd maili nie wysyłam - aby nie było niedomówień smile.gif ) - nie ma mowy o infekcji i uczestnictwie w jakimś botnecie.

 

[OT]

 

Macintosh Botnet

 

[/OT]

 

Polecam neteasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam webh.pl. Przeszedłem tam z hekko.pl i jestem zadowolony z wszystkiego poza szybkością reakcji supportu (ale być może do dziś uległo to poprawie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neteasy.pl. Profesjonalne podejście do wszystkiego. Support błyskawiczny, nawet w godzinach nocnych. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dhosting.pl

 

mam i ja. swoje kosztuje, ale za jakość trzeba płacić, niestety.

 

ale, podsumowując, bardo polecam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam i ja. swoje kosztuje, ale za jakość trzeba płacić, niestety.

 

ale, podsumowując, bardo polecam. :)

 

 

dlatego podałem.. też posiadam konto ;)

ogólnie powiedziawszy DH jest za bardzo przereklamowany wg. mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×