Skocz do zawartości
Jarosław Szmańda

Promocje dla stałych klientów

Polecane posty

Mam pytanie,

 

Czemu firmy hostingowe nie mają jakiś promocji dla stałych klientów? Może na wzór sieci komórkowych.

Np. po roku czasu trochę miejsca więcej, transferu czy coś :)

 

Nikt nie myślał o takim marketingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sie nie myle to prohost miał/ma plany rosnące, wiec mozna to uznac jako uznanie dla stalych klientow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

home ma netpunkty, ovh miało program skarbonka, zdaje mi się że az miał jakieś bonusy za przedłużanie konta, ale niestety na tej syfnej stronie nic nie da się znaleźć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale aktualnie skarbonka w OVH można powiedzieć ze jest wyłączona. Jak się poprawi kurs waluty to podejrzewam ze włączą znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co byś bardziej cenił ?

- więcej parametrów przy kolejnym przedłużeniu

- niższa cena przy przedłużeniu na dłuższy okres (lub gratisowe miesiące np. w przypadku płatności)

- inne, jakie ?

 

Pytam bo jestem w trakcie planowania zmian w promocjach w Hekko.pl i chętnie wysłucham Waszych głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co byś bardziej cenił ?

- więcej parametrów przy kolejnym przedłużeniu

- niższa cena przy przedłużeniu na dłuższy okres (lub gratisowe miesiące np. w przypadku płatności)

- inne, jakie ?

 

Pytam bo jestem w trakcie planowania zmian w promocjach w Hekko.pl i chętnie wysłucham Waszych głosów.

 

I widzisz, to już zależy od każdego indywidualnie... Ja to bym wolał za tą samą cenę więcej transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne rozwiązanie które zadowoli wszystkich to tylko zwiększenie parametrów, niższa cena plus upominek :o

 

A tak na serio to Klient usatysfakcjonowany ze stabilności działania, jakości supportu przedłuży usługę, co innego Klienci którzy dla zaoszczędzenia każdej groszówki gotowi są do częstych przenosin :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×