Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Grzegorz Stolarz

Serwer VPS lub?

Polecane posty

Witam,

 

Mamy ostatnio małe problemy z serwerem. Netarteria jak na razie spisywała się wyjątkowo sprawnie, za co im dziękuje, ale nie o tym rzecz. Strona generuje ruch w granicach 50GB, a zbliża się pewne wydarzenie, które może doprowadzić do prawie podwójnego zwiększenia tej ilości. Nie mamy wiele czasu, dlatego szukamy serwera VPS lub dedyka ( ja akurat jestem przeciwny, ale drugi admin się uparł :-) ), oto obecna sytuacja, a jeszcze niżej mniej więcej oczekiwania:

 

  • Transfer: 50GB/miesiąc
  • Miejsce: 2GB

Poszukujemy:

 

  • Transfer: ok. 200/300GB na miesiąc
  • Miejsce: 2GB wystarczy, ale 5 jest maximum

Kwota? I tu drugi admin się zaparł, że za granicą jest dużo taniej, ale 60$ za rok za 300GB to nie uwierzę :-) Nie od dziś tutaj jestem ( mała przerwa była ), i wiem, że takie oferty mają wiele haczyków. Moglibyście zasugerować jakie zagraniczne ( Niemcy, Francja ) serwery?

 

Pozdrawiam,

Largo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30zl za 300 Gb transferu miesiecznie : nie istnieja takie hostingi no chyba ze zakceptujecie wysoka awaryjnosc i wolna predkosc dzialania strony na jakims serwerze typu unmetred(to tylko haslo marketingowe )

 

Mysle ze musisz przeznaczyc kwote ok 2 razy wieksza niz wspomniales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Mi tego tłumaczyć nie musisz. A masz jakieś godne polecenia VPS, bo dedyk to odpada... Może jakieś zagraniczne, ale dobre, nie jakieś syfy.

 

PS. Zmienia parametrów z 300GB na ok. 200 lub 150. Prędzej 200GB i oferty polskie również są mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz problemy ze wzrokiem... 99 zł to jednorazowa aktywacja, na podanej przez ciebie stronie jest jak byk 249zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jorguś - budgetvps.pl w PL - sam mam i bardzo chwalę sobie :rolleyes:

Albo fsckvps.com - bardzo stabilne.

 

Może Kimsufi?

 

Koniecznie VPS? Może na shared się zmieścisz - tylko napisz co chcesz tam trzymać :)

 

Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Largo daj znac na Pw pomoge Ci skonfigurowac serwer z budget vps na lighthttpd + kompresja stron + optymalizacja bazy. Vps sa na serwerach Nephaxowych.

 

Jesli chodzi o cene to trudno bedzie Ci znalesc cos lepszego. Z drugiej strony jesli nie potrzebujesz dostepu do root moge hostowac Cie na wlasnym dedyku ( Niemcy, Francja, Usa lub Pananama ) na korzystnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×