Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
egames

śmiech na sali - to nie firma

Polecane posty

Dnia 13 kwietnia bieżącego roku Nastąpiła awaria serwerów hostingu proserwer.pl. Po napisaniu maila do administracji tego usługodawcy hostingu co się dzieje z hostingiem odpisali mi ze Jest awaria serwera i Technicy już pracują nad naprawa tej usterki (awaria miała zostać naprawiona do 14.kwietnia czyli dzisiaj.. ) Oczywiscie jak profesjonalna firma pełniąca usługi hostingowe (hahaha) wywiązała sie z terminu... Chcac wejśc na swoja adres strony.. zdziwilem sie ze strona dalej nie dziala.. Po napisaniu kolejnego maila do tej firmy dostalem odpowiedz że wszsystkie hostingi ktore staly na tym serwerze zostaly wyczysczone z danych.. Mowie okej. Wejde sobie na cpanle i zrobie kopie bazy danych i wgram na nowo wszystkie plik.. Po wejsciu do cpanel okazuje sie ze bazy danych tez zostaly wyczszczone. I teraz prosze o pomoc was co mam teraz zrobic. Co za idiota robiacy jakies prace na serwerze ktory ulegl awari nie robi chcociaz kopi baz danych.. Ok jak bym stracil plik z ftp.. ale nie bazy danych to juz jest przegiecie.. A adminstracja proserwer.pl pisze mi ze jest im bardzo przykro i niemoga nic zrobic

 

 

Po sprawdzeniu danych tej Firmy:

 

Int Host Media

 

- Int Host Media Tomasz Kralicki

- 95-020 Andrespol, G.Zapolskiej

- NIP: 7225106401

- REGON: 472862807

 

Okazało sie ze taka firma nawet nie istnieje :D

 

 

Z góry Dziekuje za Pomoc Szczesliwy Klient proserwery.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dana Firma Powinna Dostać Kare Za Takie Coś Żeby Nie Zrobić Kopi Zapasowej To Przegiecie.

 

Ps. xorq co ci się nie wydaję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A adminstracja proserwer.pl pisze mi ze jest im bardzo przykro i niemoga nic zrobic
Widocznie nic nie mogą zrobić. Życie.

 

Dana Firma Powinna Dostać Kare Za Takie Coś Żeby Nie Zrobić Kopi Zapasowej To Przegiecie.
Przecież to nie jest karalne :D

 

Coś mi się jednak nie wydaje.
Aby te dane były fałszywe.
Dane fałszywe. Co gorsza są to dane innego podmiotu, za co już chyba grozi jakaś kara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Momencik .. wiekszosc firm hostingowych ma w swoim regulaminie : " nie odpowiadamy za Twoje dane ... "

 

 

Zasada nr 1 : zanim kupisz hosting sprawdz czy firma posiada telefon stacjonarny (nawet voip ) - to eliminuje firmy jednosobowe , obojetnie jak kochany jest admin wystarczy wypadek samochodowy lub inne losowe zdarzenie i jestes uziemniony.

 

I tutaj cytat z regulaminu :

 

3. ProSerwer.pl nie jest odpowiedzialne za tworzenie kopii zapasowych plików Użytkownika na serwerze a co za tym idzie nie odpowiada za straty wynikłe w przypadku ich skasowania lub uszkodzenia.

 

Nie bardzo rozumiem o co masz pretensje ? Kopia zapasowa lezy w Twojej gestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim kupisz hosting sprawdz czy firma posiada telefon stacjonarny (nawet voip ) - to eliminuje firmy jednosobowe

Czego to się człowiek nie dowie.... ale to dowodzi, jak łatwo można manipulować zaufaniem ludzi. Jeszcze ładna nazwa firmy, fajna grafika, słowo "infolinia" i nic, tylko krzaka kręcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
is_wm własnie oto chodzi robią tacy ludzie innych w jajo i nic nato nie mozna poradzić ..(Polska).

 

Nie tylko w Polsce. W USA jest "firma" istniejąca pod nazwą DataPacket. Oferują bardzo tanie konta, ale niestety jest to tylko wyłudzenie danych karty kredytowej. Co ciekawe działaja kilka lat i nic im nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem all dane poszły się ...

 

Ale co się dziwić tanie konta WWW za sms zazwyczaj kupują je klany + OVH więc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest bardzo prosta. Dajemy donos do Urzędu Skarbowego, że nie płacą podatków i podają fałszywe dane i sprawa się rozwiąże. Urząd z automatu zajmie się sprawą, nie może tego olać. Ewentualnie skierują sprawę na policję. Nie żebym składał donosy kiedyś, zwyczajnie znam "firmę" od środka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma, nie ma do udostępnienia żadnej kopi zapasowej (bazy, plików), jestem w szoku. Ciekawe jak sobie radzili z fakturami skoro to fałszywe dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer identyfikacyjny REGON: 472862807

Nazwa: "BIURO LIKWIDACJI SZKÓD" BOGDAN WASIAK

 

Adres siedziby

Województwo: ŁÓDZKIE

Powiat: M. ŁÓDŹ

Gmina: ŁÓDŹ-BAŁUTY

Ulica, miejscowość: UL. 11 LISTOPADA 41 lok.7 , ŁÓDŹ

Poczta: 91-371 ŁÓDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie licz na kogokolwiek oprócz siebie ... Po drugie nie wyobrażam sobie tworzenia czegokolwiek bez systemu kontroli wersji dla strony i systemu ciągłej integracji, w tych czasach to podstawa. Po trzecie nic nie jest wieczne, to że serwis działa nie znaczy, że tak będzie zawsze ... jak masz okazję wykonać backup bazy danych to zrób to !!! Nie czekaj aż coś się spier .... bo to, że tak się stanie jest niemal tak pewne jak śmierć i podatki ... Po czwarte, zautomatyzuj backupy ... jeżeli tego nie robisz to pretensje możesz mieć tylko i wyłącznie do siebie ...Od firmy dostajesz konto ... to nie jest kołyska, nikt cię za rękę trzymał nie będzie ... 

 

i wreszcie po piąte ...to co nas nie zabije to nas wzmocni ... a jeżeli nie wzmocni to na pewno czegoś nauczy ;)))

 

pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wątek toczył się w maju, jednak strona istnieje, a o sprawie dowiedziałem się z dzisiejszej poczty.

 

Mnie ciekawi, jak wygląda tryb reklamacyjny w przedmiotowej firmie? - gdyż w Regulaminie http://proserwer.pl/?d=regulamin w podpunkcie "Reklamacje" nie został opisany :P

No i oprócz warunków zawierania umów o świadczenie usług drogą elektroniczną powinny w Regulaminie być zawarte warunki rozwiązywania tychże umów - też nie widziałem zapisu...

 

Często po samym regulaminie usług widać, czy warto inwestować choćby zetę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://biuroprogress.pl/kontakt

Wirtualne biuro, każdy sobie może podać taki adres i nie sprawdzisz...

Ale to może być jedynie adres korespondencyjny, a powinien być podany również adres na który jest firma zarejestrowana (to się kryje pod pojęciem "danych identyfikacyjnych").

A poza tym, tak jak pisał Głowa, nie ma takiego podmiotu w rejestrze regon.

 

Krzak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ProSerwer.pl może i jest krzakiem...

ale chodzi lepiej niż niejedna legalnie działająca firma.

Jestem u nich już dosyć sporo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

prosze o dodanie do przedstawicieli firm:

 

Michał Kalenik

 

Dane firmy:

 

PROSERWER MICHAŁ KALENIK

Al. Jana Pawła II 26/1019

00-133 Warszawa

NIP: 726-246-92-33

REGON: 100764444

Na GHT. Więc są firmą, czy nie są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dane z GUSu:

Data powstania podmiotu: 2009-10-26

Data rozpoczęcia działalności: 2009-11-01

Data wpisu do REGON: 2009-10-29

 

Czyli zarejestrował się dopiero teraz, kiedy zrobiło się gorąco. Pytanie: co to za dane, którymi posługiwał się wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×