Skocz do zawartości
lucaspl

Regulamin dla nielicznych ?

Polecane posty

Zdanie "polecam firme xxx" nie jest ofertą, albo "oferta firmy xxx kosztuje nn zł miesiecznie" także nie jest ofertą.
Ale jeżeli reprezentujesz firmę xxx, to według mnie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że firmę wystarczy przedstawić raz tylko po to, aby moderator lub administrator forum wiedział who is who i ewentualnie wypatrzył krzaczora, a powtarzanie tych samych szescioliniowych danych jest zbędne i niepotrzebnie zaśmieca tylko dyskusje. Wiadomo, że dane firmy są na stronie firmowej i wiadomo, że krzaki są krzakami :D

 

Będąc właścicielem firmy możesz ją polecać, co wcale nie jest równoznaczne z jej reprezentacją. Mam wrażenie, że czasami ktoś pyta o ofertę i rzucają się na niego wszystkie firmy z hasłem "WYBIERZ MNIE, MNIE". Może lepiej zrobić jakąś porównywarke?

 

Gość zadaje pytanie, który hłosting będzie dla mnie najlepszy i w odpowiedzi dostaje link do porównywarki. Tam sobie wklepuje, że potrzebuje 300GB transferu, cenę do 100zł rocznie i lokalizacja w Polsce i wyskakuje mu 10 firm po których stronach domowych może poklikać.

 

Ten wątek wyjątkowo nic nie wnosi. Kolega poczuł się tylko nierówno traktowany i postanowił to wyrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malu, lucaspl: tak jak już pisałem, jak mi się zdarza raz na 500 postów napisać coś o swojej firmie to niżej publikuje dane firmowe. Moje konto jest jednak prywatne i każda moja opinia na forum nie reprezentuje opinii "firmowej".

 

Sory jeżeli wydaje Ci się, że Cię atakowałem.

Ale raczej miałem zamiar napisać ten post ironicznie - by pokazać debilizm tego tematu. (Czepianie się szczegółów - które są bez sensu)

 

LucasPL - dopóki regulamin nie zostanie doprecyzowany nie należy zakładać takich tematów.

Zresztą po co ma zostać do jasnej ciasnej doprecyzowany - skoro to jest malutkie forum. A wszyscy zachowują się przynajmniej jakby to były najważniejsze targi IT - na których wszystkiego się dowiemy i wszystko zaoferujemy pokażemy. Zwykłe mikro forum - które zrzesza nawet nie kilkaset aktywnych użytkowników - więc dajcie sobie na luz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek wyjątkowo nic nie wnosi. Kolega poczuł się tylko nierówno traktowany i postanowił to wyrazić.

Jeśli myślisz że zamierzałem się tu wypłakać to muszę Cię zawieść. Co do formy Twojej wypowiedzi także nie będę się odnosił - nie mam zamiaru się kłócić. Temat jednak według mnie coś wnosi.

Będąc właścicielem firmy możesz ją polecać, co wcale nie jest równoznaczne z jej reprezentacją

Chyba zapominasz o tym że połowa nowych użytkowników rejestruje się, aby ludzie polecili im daną firmę z której aktualnie korzystamy, a nie polecanie siebie samych...

 

LucasPL - dopóki regulamin nie zostanie doprecyzowany nie należy zakładać takich tematów.

Nie należy ? Wręcz przeciwnie, my użytkownicy coś wnosimy od siebie do forum i powinniśmy rozwijać dyskusje wobec nurtujących nas tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT, ale czepiacie się Rufik'a (poprzednia strona tematu), a czy prezentował w jakimś konkretnym temacie ofertę swojego krzaka? Bo może się mylę, ale jakoś niezauważyłem tego...  :rolleyes:

 

Co do RootNode, to były ostatnio rozmowy na ten temat, więc pozostawiam to bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za OT, ale czepiacie się Rufik'a (poprzednia strona tematu), a czy prezentował w jakimś konkretnym temacie ofertę swojego krzaka? Bo może się mylę, ale jakoś niezauważyłem tego... :rolleyes:

Czyli wg ciebie nie-prezentacja oferty osoby oznacza zezwolenie dla totalnej tolerancji i pobłażania jej wybryków? W takim razie po co na tym forum dyskusje o znalezionych w necie krzakach, bądź tępienie krzaków z Allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wg ciebie nie-prezentacja oferty osoby oznacza zezwolenie dla totalnej tolerancji i pobłażania jej wybryków? W takim razie po co na tym forum dyskusje o znalezionych w necie krzakach, bądź tępienie krzaków z Allegro?

 

@Fiercio źle interpretujesz moje wypowiedzi. Ja zadałem tylko proste pytanie, czy on prezentuje swoją "oferte". Poza tym jak tak bardzo narzekasz na niego i jego krzak, to go zgłoś. Tak ciężko wysłać anonima do jakiejś instytucji aby go skontrolowali?  :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×